Keystone logo
University of Camerino the international School of Advanced Studies

University of Camerino the international School of Advanced Studies

University of Camerino the international School of Advanced Studies

מבוא

בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים

UNICAM הקימה בית ספר בינלאומי ללימודים מתקדמים במטרה להגדיל את הבינלאומיות של חינוך לדוקטורט.

  • בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים מתכנן, מארגן, מרכז את הקורסים להשגת תואר דוקטור.
  • קורס הדוקטורט הוא שלוש שנים עם עבודת גמר שנכתבה באנגלית, שתוגן מול ועדת בחינות גמר, המורכבת מפרופסורים בתחומים המדעיים הרלוונטיים. זה חייב לכלול אקדמאים ומומחים אחרים (למשל ממרכזי מחקר או מפעלים), רובם לא מאוניברסיטת קאמרינו, ולפחות אחד שאינו איטלקי.
  • בנוסף להכנת עבודת הגמר, צפויים מועמדי הדוקטורט להשתתף בפעילויות הכשרה שאורגן על ידי ה- SAS, כולן באנגלית, לרכוש מיומנויות הניתנות להעברה, (כגון כישורי תקשורת, פיתוח קריירת מחקר, ניהול מחקר ומימון פרויקטים, מתודולוגיות מיומנויות) והכשרת דוקטורט בשיתוף עם התעשייה ומגזרי תעסוקה רלוונטיים אחרים.
  • מומלץ לבצע מחקר במעבדות ציבוריות או פרטיות מחוץ לאוניברסיטה המארחת.
  • כדי להשיג את ההסמכה הסופית צריך להיות ניסיון של שישה חודשים לפחות במכון מחקר או השכלה גבוהה השונה מאוניברסיטת קאמרינו ואולי לא איטלקי.
  • שבעת העקרונות להכשרת דוקטורט חדשנית עומדים בבסיס תוכניות המחקר שלנו.

שבעה עקרונות להכשרת דוקטורט חדשנית

1. מצוינות מחקרית

השאיפה למחקר מצוין הינה בסיסית לכל חינוך הדוקטורט ומכאן זורמים כל האלמנטים האחרים. נדרשים סטנדרטים אקדמיים שנקבעו באמצעות הליכי סקירת עמיתים וסביבות מחקר המייצגות מסת קריטית. יש להכשיר את הדור האקדמי החדש להפוך לקיחי סיכון אינטלקטואליים יצירתיים, ביקורתיים ואוטונומיים, ולדחוף את גבולות מחקר הגבול.

2. סביבה מוסדית אטרקטיבית

על המועמדים לדוקטורט למצוא תנאי עבודה טובים שיאפשרו להם להפוך לחוקרים עצמאיים הלוקחים אחריות בשלב מוקדם על ההיקף, הכיוון וההתקדמות של הפרויקט שלהם. אלה אמורות לכלול הזדמנויות לפיתוח קריירה, בהתאם לאמנה האירופית לחוקרים ולקוד ההתנהגות לגיוס חוקרים.

3. אפשרויות מחקר בין תחומיות

הכשרה לדוקטורט חייבת להיות משובצת בסביבת מחקר ותרבות פתוחה כדי להבטיח שכל הזדמנויות מתאימות להפריה צולבת בין דיסציפלינות יכולות לטפח את הרוחב ואת הגישה הבין-תחומית הנדרשת.

4. חשיפה לתעשייה ולענפי תעסוקה רלוונטיים אחרים

המונח 'תעשייה' משמש במובן הרחב ביותר, כולל כל התחומים של מקומות עבודה עתידיים ומעורבות ציבורית, מתעשייה לעסקים, ממשליים, ארגונים לא ממשלתיים, ארגוני צדקה ומוסדות תרבות (למשל musea). זה יכול לכלול מיקומים במהלך הכשרת מחקר; מימון משותף; מעורבותם של לא-אקדמאים מהתעשייה הרלוונטית במידע/העברת הוראה ופיקוח; קידום תרומה כספית של התעשייה הרלוונטית לתוכניות דוקטורט; טיפוח רשתות בוגרים שיכולות לתמוך במועמד (למשל תוכניות חונכות) ובתכנית, ומגוון רחב של פעילויות אנשים/טכנולוגיה/העברת ידע.

5. רשת בינלאומית

הכשרת הדוקטורט צריכה לספק הזדמנויות לרשת בינלאומית, כלומר באמצעות מחקר שיתופי, תואר שני, תארים כפולים ומשותפים. יש לעודד ניידות, בין אם באמצעות כנסים, ביקורי מחקר קצרים, דיגורים או שהות ארוכה יותר בחו"ל.

6. אימון מיומנויות להעברה

"כישורים הניתנים להעברה הם כישורים הנלמדים בהקשר אחד (למשל מחקר) המשמשים בהקשר אחר (למשל תעסוקה עתידית בין אם זה במחקר, עסקים וכו '). הם מאפשרים ליישם ולפתח כישורים הקשורים לנושא ולמחקר ביעילות. ניתן לרכוש כישורים הניתנים להעברה באמצעות הכשרה או באמצעות ניסיון בעבודה ". חיוני לוודא שלמספיק חוקרים יהיו הכישורים הנדרשים מהכלכלה המבוססת על ידע. דוגמאות כוללות תקשורת, עבודת צוות, יזמות, ניהול פרויקטים, IPR, אתיקה, סטנדרטיזציה וכו '.

עסקים צריכים להיות מעורבים יותר בפיתוח תוכניות לימוד והכשרת דוקטורט, כך שמיומנויות יתאימו טוב יותר לצרכי התעשייה, בהתבסס על עבודתו של פורום העסקים האוניברסיטאי והתוצאות של פרויקט EUA DOC-CAREERS. ישנן דוגמאות טובות לגישות בין -תחומיות באוניברסיטאות המאגדות כישורים הנעים בין מחקר ועד כישורים פיננסיים ועסקיים ויצירתיות ועיצוב ועד כישורים בין -תרבותיים.

7. אבטחת איכות

יש לקבוע את נהלי האחריות על בסיס המחקר של לימודי הדוקטורט ומסיבה זו יש לפתח אותם בנפרד מהבטחת האיכות במחזור הראשון והשני.

מטרת אבטחת האיכות בחינוך הדוקטורט צריכה להיות שיפור איכות סביבת המחקר וכן קידום נהלים שקופים ואחראים לנושאים כגון קבלה, השגחה, הענקת הדוקטורט ופיתוח קריירה. חשוב להדגיש כי לא מדובר באבטחת האיכות של הדוקטורט. עצמה דווקא התהליך או מחזור החיים, החל מהגיוס ועד הסיום.

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

מיקומים

  • Camerino

    International School of Advanced Studies Polo di Alta Formazione Via Gentile III da Varano, 62032, Camerino

שאלות