Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey

מבוא

אוניברסידאד אנה ג 'מנדז-רקינטו דה קופי הוא מוסד להשכלה גבוהה שיש לו היסטוריה ארוכה של הצעת תכניות העומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות אקדמית. בידיעת ההצעה האקדמית הרחבה והמעודכנת, אנו יודעים שתמצאו את התוכנית ואת אופן הלמידה המתאים ביותר ליעדים המקצועיים שלכם ולאורח החיים שלכם.

קמפוס קופי מאוניברסיטת אנה ג 'מנדז שואף, בנוסף, להיות צוות עובדים להוראה המתמחה והמנוסה במתודולוגיות חדשניות המקדמות למידה, למתן תפריט שירותים רחב ומגוון לתלמיד, למתן מתקנים פיזיים מודרניים. והמשאבים הטכנולוגיים המעודכנים ביותר לקידום מגוון רחב של אפשרויות גישה והשלמה.

אנו מזמינים אתכם לחקור את העמוד שלנו בכדי ללמוד עוד על ההיסטוריה שלנו, הישגינו ותרומות רבות שאנו תורמים לחברה הפורטו-ריקנית ולקהילה הגלובלית מדי יום. בקמפוס UAGM-Cupey שלושה (3) אוניברסיטאות בפורטו ריקו הממוקמות אסטרטגית סביב האי כדי לשרת את כל המגזרים ללא קשר למיקומם הגאוגרפי. ל- UAGM יש גם מרכזים אוניברסיטאים ביבשת ארצות הברית במדינות פלורידה, דאלאס ומרילנד.

המשימה

אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס קופי, הוא מוסד השכלה גבוהה פרטית ללא מטרות רווח, אשר התחייב אמיתי להתפתחות הכלכלית והחברתית של פורטו ריקו. המשימה שלה היא לספק, לאוכלוסיית סטודנטים מגוונת, את האפשרויות לרכוש מיומנויות אישיות ומקצועיות באמצעות חינוך, מחקר ושירות קהילתי, כך שיהפכו לסוכני שינוי, לומדים לכל החיים ומשתפי פעולה אחראיים. עם גלובליזציה וקיימות גלובלית.

נוף

אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס קופי, תוכר כמוסד מוביל להשכלה גבוהה ברחבי העולם בגלל: פתיחות לשילוב; איכות ההצעות והחדשנות שלה ביצירת תוכניות; מצוינות וחדשנות בתהליכי הוראה ולמידה; יוזמות חינוך המספקות לתלמידים הזדמנות לניידות חברתית וכלכלית; מחקר מצטיין המקדם פיתוח כלכלי וחברתי ועונה על צרכי הקהילה העולמית; שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי להעשיר את תהליכי הלמידה, הניהול והשירותים הסטודנטים; כמו גם תקשורת וחינוך מרחוק; והמחויבות לקהילה במטרה לטפח כלכלה בת קיימא ותחרותית המקדמת שינויים חברתיים טרנספורמטיביים.

הרקטור שלנו

ד"ר אנגל א. טולדו לופז סיים את לימודי הדוקטורט שלו במדע המדינה באוניברסיטת פנסילבניה עם ריכוז בפוליטיקה אמריקאית, מתודולוגיית מחקר ופוליטיקה השוואתית. הוא השתתף במכון לחקר הסקר של אוניברסיטת מישיגן, אן ארבור, והיה חוקר ראשוני של הגל השני במחקר הערכים העולמי שנערך מאוניברסיטה זו. בשנת 2006, לאחר שסיים את הדוקטורט, סיים דוקטור טולדו דוקטור לג'וריס מבית הספר למשפטים באוניברסיטת פורטו ריקו. הוא עבד כפקולטה במשרה מלאה באוניברסיטאד דל אסטה בקארוליינה ועורך דין למשפט עד שעבר להתגורר במדינת מרילנד בארצות הברית. הוא היה המנהל האקדמי של קמפוס אזור הבירה של מערכת אוניברסיטת אנה ג. מנדז, בו משתמשים באסטרטגיות הוראה חדשניות כדי ליישם את מודל הטבילה השפה הכפולה משמעת® ברמת האוניברסיטה. בעת ששימש כמנהל אקדמי ופקולטה במשרה מלאה במדעי החברה, סיים תואר שני בתוכניות לימודים והוראה עם התמחות בחינוך דו לשוני ותעודת בוגר בהוראת אנגלית כשפה שנייה.

בינואר 2017 הוא חזר לאי מולדתו פוארטו ריקו שם מונה לסגן קנצלר לעניינים אקדמיים באוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס קרוליינה, שהיה ידוע בעבר בשם אוניברסידד דל אסטה. בהמשך, הנשיא חוסה פ. מנדז מנדז מינה אותו לסגן רקטור באוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס קופי, וב- 16 בינואר 2020 מינה אותו לרקטור של קמפוס זה. ניסיונו האקדמי התמקד בהוראת מדעי החברה, סטטיסטיקה וצדק פלילי, ובאימוני סגל בנושאים הקשורים לתהליכי הוראה וטכניקות בהשכלה גבוהה. פרסומיו ותחומי המחקר האחרונים האחרונים כוללים מגוון רחב של נושאים הכוללים פסיכולוגיה פוליטית, תפיסת והתנהגות של שחקנים במערכת המשפט, מתודולוגיית מחקר ורכישת מיומנויות שפה בקרב מבוגרים.

הסמכות

135406_image4.png

לאוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס קופי ומקומותיה (לשעבר אוניברסיטת מטרופולין) רישיון חידוש מטעם מועצת החינוך בפורטו ריקו (כיום מועצת מוסדות הדואר), אישור מס' 2018-385, החל מה- 30 בנובמבר, 2018 עד 29 בנובמבר 2023.

135407_image5.png אוניברסידאד אנה ג 'מנדז, קמפוס קופי ומיקומיו (לשעבר אוניברסיד מטרופוליטנה), הוסמכו על ידי ועדת מדינות התיכון להשכלה גבוהה (MSCHE) , החל משנת 1980. מאז, ההסמכה שלה אושרה שוב ושוב עד ההווה על ידי אותו ארגון. MSCHE היא סוכנות הסמכה מוסדית המוכרת על ידי מזכיר החינוך של ארצות הברית ושל המועצה להסמכת השכלה גבוהה (CHEA).

הסמכות מתמחות

135408_image6.png ה- ACEN (ועדת ההסמכה לחינוך בסיעוד) / היא הגוף האחראי על ההסמכה המיוחדת של תכניות חינוך סיעודי, הן להשכלה גבוהה והן לתואר גבוה, המציעות תעודה, תעודה או תואר מקצועי מוכר (דוקטורט) תעודה קלינית, בעלת תואר שני / תואר שני, מוסמך, עמית, תעודה, ומעשי.
135409_image7.jpeg מועצת ההסמכה לבתי ספר לעסקים ותוכניות (ACBSP) / מועצת ההסמכה לבתי ספר לעסקים ותוכניות הינה הישות הבינלאומית העיקרית המוקדשת להסמכת איכות החינוך המקצועי בתחומים הקשורים למנהל עסקים וניהול. לבית הספר למנהל עסקים הסמכה יוקרתית זו מאז נובמבר 2013.
135410_image8.jpeg המועצה להסמכת הכנת חינוך, CAEP / סוכנות זו העניקה את ההסמכה של תכנית הכנת המורים (PPM) של בית הספר לחינוך באוניברסיטת אנא ג 'מנדז, קמפוס קופי, לתקופה המרבית של שבעה שנים, החל מה -24 באוקטובר 2016 עד ה- 31 בדצמבר 2023. הסמכה זו מכירה במצוינות ובאיכות תכנית הכנת המורים שלה, PPM, מחויבותם של הפקולטה ומקורבים, כמו גם באיכות הבוגרים.
135411_image9.jpeg האיגוד הבינלאומי להכשרה והשתלמויות (IACET) / האיגוד הבינלאומי להכשרה והשתלמויות הוא עמותה לא ממונית המוקדשת להסמכת איכות תוכניות ההשתלמות וההכשרה. UAGM מוסמך על ידי סוכנות זו כספק שירותי חינוך העומד בתקני האיכות של סוכנות זו המוכרת ברחבי העולם.
135412_image10.png הוועדה להסמכת המועצה לחינוך לעבודה סוציאלית (CSWE) מוכרת על ידי המועצה לרשות ההשכלה הגבוהה (CHEA) כסוכנות הסמכה לתכניות לימודי תואר שני ותואר שני בחינוך לעבודה סוציאלית בארצות הברית ובשטחה. נכון לעכשיו, אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס קופי היא מועמדת לתהליך ההסמכה.

מיקומים

  • San Juan

    1399 Ave. Ana G Méndez, , San Juan

שאלות