Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

מבוא

עם היסטוריה של יותר מארבעים שנה, אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס גוראבו (לשעבר אוניברסיטת טוראבו) היא המוסד הפרטי הצומח ביותר להשכלה גבוהה במדינה. בקמפוס גוראבו, שהוסמכה על ידי הסוכנות היוקרתית של נציבות מדינות תיכוניות להשכלה גבוהה, באוניברסיטת אנה ג 'מנדז, יש מספר הסמכות מקצועיות אשר מוסיפות חותם של איכות לחינוך הסטודנטים שלה.

לקמפוס הראשי חלל מיוחס באזור המזרחי המרכזי של פוארטו ריקו וחמשת מיקומיו הממוקמים בעיירות ברצלונטה, קיייי, איזבלה, פונצ'ה ויאבוקה מציעים לתלמיד סביבה בטוחה, חופש מחשבה ומתקנים פיזיים של ראשית. באוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס גוראבו, תוכלו לבחור מתוך יותר ממאה תכניות אקדמיות בין תעודות טכניות, תארים עמיתים, תואר שני, מאסטרים ודוקטורטים. בנוסף, תוכלו ללמוד באופן אישי או מרחוק באמצעות ההצעה האקדמית המקוונת שלנו.

המשימה, חזון וערכים

המשימה שלנו

אוניברסיטת אנה ג 'מנדז. קמפוס גוראבו הוא מוסד להשכלה גבוהה עם הצעה אקדמית רחבה הממוסגרת בסטנדרטים באיכות הגבוהה ביותר. אוניברסיטת אנה מנדז, אוניברסיטת אנה מנדז, קמפוס גוראבו, מחויבת להצטיינות בהוראה, מחקר, חדשנות, בינלאומי ופיתוח סוציו-הומניסטי של אוכלוסייה אקדמית מגוונת, מהווה אזרחים גלובליים, של חשיבה ביקורתית התורמת להתפתחות הרווחה של פורטו ריקו ומדינות אחרות.

חזון 2025

החזון של אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס גוראבו, הוא להיות המוסד החינוכי המוביל בהוראה ובמחקר, המקדם חדשנות, יזמות, בינלאומי ורגישות לגיוון התרבותי והסביבה.

הערכים שלנו

אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס גוראבו מחויבת ל:

 • חופש מחשבה וביטוי
 • הכרה וכבוד לגיוון
 • כבוד לכבודו של הפרט
 • מצוינות בהוראה ובייצור, הפצת ויישום ידע
 • קידום ערכים אתיים, חברתיים ותרבותיים
 • מצוינות בתכנון, תפעול ושירות
 • כבוד לסביבה וטבע
 • קידום הרגישות האנושית והאסתטית

Buro Millennial / Pexels

128393_pexels-photo-1438072.jpeg

הרקטור שלנו

ד"ר דיוויד מנדז פגאן, הרקטור הנוכחי של אוניברסיטת אנה ג. מנדז, קמפוס גוראבו, הוא מחנך עם למעלה מ 20 שנה של התנסויות מגוונות במינהל ההשכלה הגבוהה, עניינים בינלאומיים, שירותי תמיכה בסטודנטים, השכלה לתואר ראשון לתארים מתקדמים, פיתוח ותיאום של תכניות, יחסי חברות וניהול תכניות הממומנות על ידי משאבים חיצוניים.

הוא שיתף חוויות אלה באמצעות מצגות בכמה ועידות לאומיות ובינלאומיות, כגון: הקונגרס העולמי לחינוך השוואתי; קונגרס החינוך האמריקני הלטיני של מועצת המכללות; האגודה ההיספנית למכללות ואוניברסיטאות, כנסים לאומיים ובינלאומיים; ועידת פרסי ההישג הלאומי של היספנים; האגודה לפיקוח ופיתוח תכניות לימודים; והספרייה הדיגיטלית ברשת התזה והדיסרטציה.

כמנהל השכלה גבוהה, מילא ד"ר מנדז תפקיד מפתח בפיתוח תוכניות חדשניות באוניברסיטאות ממלכתיות ופרטיות בארצות הברית, כגון: אוניברסיטת ניו יורק, אוניברסיטת רוטגרס, אוניברסיטת טקסס באוסטין והאוניברסיטה. מפרינסטון. התנסויות אלו אפשרו לו להיות הדיקן הראשון ללימודי דוקטורט באוניברסיטת טוראבו (UT), כיום אוניברסיטת אנה ג 'מינדז, קמפוס גוראבו.

הוא השיג שנת שבתון לעבודה כמנהל עבודת מסה של פרסומים ב- Proquest UMI. הזדמנות לקשר עם יותר מ- 600 אוניברסיטאות ברחבי העולם. עם שובו מונה לסגן קנצלר לעניינים בינלאומיים באוניברסיטת UT ואחר כך כסגן נשיא לעניינים בינלאומיים עבור מערכת אוניברסיטת אנה ג 'מנדס (SUAGM) בפורטו ריקו. כאשר אחת מסדרי העדיפויות שלה הייתה יחסים בינלאומיים מנקודת מבט מערכתית ופיתוח תוכנית בינלאומית כוללת שתתמוך בהתרחבות הגלובלית של SUAGM.

מאז 2013 הוא נבחר להיות דובר ומתאם המרכז הגלובלי ליוזמת האזרחות העולמית של ההשפעה האקדמית של האו"ם (אונ"ע). שם יותר מ -1,200 אוניברסיטאות ברחבי העולם מפתחים פרויקטים משותפים התומכים בעשרת העקרונות של האו"ם, כאזרחות גלובלית.

בשנת 2014 הוא נבחר לאחד משלושים המנהיגים המובילים בבינאום מוסדות להשכלה גבוהה על ידי מכון מנהיגי הבינלאומי למועצה לחינוך האמריקני ואיגוד מנהלי החינוך הבינלאומי.

במשך 16 השנים האחרונות הוא נשאר מחנך ומרצה בבית הספר לחינוך של (UAGM-Gurabo).

ד"ר מנדז השלים את הדוקטורט שלו במדעי החינוך באוניברסיטת ניו יורק ואת התואר השני במכללת אוניברסיטת פורטו ריקו, קמפוס Mayagüez. יליד סן חואן, פורטו ריקו, הוא מבלה את זמנו הפנוי בנסיעות ומתמסר לאמנות חזותית ומוזיקה. כאמן, עבודותיו הוצגו באוניברסיטאות בהן עבד, ובעשר השנים האחרונות, בפסטיבל סן סבסטיאן לאמנויות של מכון התרבות הפורטו-ריקנית, שם זכה בפרס הראשון בחטיבת האמנות המקורית.

איך מגיעים

מהמטרופולין

סעו על כביש PR-52 של לואיס א 'פרה לכיוון פונסה. לאחר נסיעה של כ 20 דקות, צא ימינה ביציאה 14 המוביל אל PR-1 ו- PR-30. הישאר בנתיב הימני, לך מתחת לגשר ופנה מעט ימינה כדי לקחת את Cruz Ortiz Stella PR-30 express. התחבר ל- PR-30. סעו כשלוש דקות. צא ביציאה 4 בצד ימין לכיוון PR-189. פנה ימינה כדי להתחבר בכביש PR-189. אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס גוראבו תהיה בצד שמאל מאוחר יותר.

מאזור מזרח

קח אקספרס קרוז אורטיז סטלה PR-30 לכיוון גוראבו. לאחר נסיעה של כ- 25 דקות, פנה ימינה ביציאה 4 לכיוון PR-189. פנה שמאלה כדי להתחבר לכביש PR-189. אוניברסיטת אנה G. Méndez, קמפוס Gurabo תהיה כמה צעדים משמאל.

מדרום

סעו על כביש PR-52 של לואיס א 'פרה לכיוון סן חואן. לאחר נסיעה של כ- 40 דקות, צא ביציאה מימין למתחם Cru-Ortiz Stella PR-30. סעו כשלוש דקות. צא ביציאה 4 בצד ימין לכיוון PR-189. פנה ימינה כדי להתחבר בכביש PR-189. אוניברסיטת אנה ג 'מנדז, קמפוס גוראבו תהיה משמאל.

הסמכות

בעל הסמכת EFMD Equisבעל הסמכת AMBAבעל הסמכת AACSB

מיקומים

 • Gurabo

  Universidad Ana G. Méndez, Navarro, Gurabo 00725, , Gurabo

שאלות