Keystone logo
© UConn School of Engineering Graduate Programs
University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

University of Connecticut College of Engineering Graduate Programs

מבוא

מכללת UConn להנדסה היא מעצמה למחקר וחינוך הנדסי במדינת קונטיקט ומחוצה לה. אנחנו בית הספר הציבורי להנדסה מס' 1 בניו אינגלנד, ואנו מספקים 51 אחוז מבוגרי ההנדסה של המדינה. UConn מוגדרת על ידי קרן קרנגי כאוניברסיטת מחקר "R1". זהו הסיווג הגבוה ביותר שניתן למחקר והבחנה של רק 3% מכל המוסדות להשכלה גבוהה בארה"ב.

תכניות התואר השני שלנו שמות דגש על הנדסה חווייתית כדי לצייד את הסטודנטים בידע ובכישורים שיאפשרו להם יום אחד למצוא פתרונות חדשניים וצודקים מבחינה חברתית לאתגרים המורכבים ביותר של ימינו. אנו עובדים עם תעשיות מקומיות ולאומיות כדי להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים דחופים ולחזק את בסיס הייצור שלנו.

אנו מעריכים יזמות וחדשנות והסטודנטים והסגל שלנו מפתחים באופן פעיל סטארטאפים וטכנולוגיות חדשניות לתמיכה בפיתוח כלכלי. UConn חתרה להתמודד עם האתגרים העיקריים העומדים בפני החברה שלנו באמצעות יוזמות מחקר בזכויות אדם, שדות חומים, אבטחת סייבר ונושאים עכשוויים אחרים.

סקירה כללית

מכללת UConn להנדסה היא מעצמה למחקר וחינוך הנדסי במדינת קונטיקט ומחוצה לה. אנחנו בית הספר הציבורי להנדסה מס' 1 בניו אינגלנד, ואנו מספקים 51 אחוז מבוגרי ההנדסה של המדינה. אנו עובדים עם תעשיות מקומיות ולאומיות כדי להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים דחופים ולחזק את בסיס הייצור שלנו. אנו מעריכים יזמות וחדשנות והסטודנטים והסגל שלנו מפתחים באופן פעיל סטארטאפים וטכנולוגיות חדשניות לתמיכה בפיתוח כלכלי. UConn חתרה להתמודד עם האתגרים העיקריים העומדים בפני החברה שלנו באמצעות יוזמות מחקר בזכויות אדם, שדות חומים, אבטחת סייבר ונושאים עכשוויים אחרים.

UConn מוגדרת על ידי קרן קרנגי כאוניברסיטת מחקר "R1". זהו הסיווג הגבוה ביותר שניתן למחקר והבחנה של רק 3% מכל המוסדות להשכלה גבוהה בארה"ב. תכניות התואר השני שלנו שמות דגש על הנדסה חווייתית כדי לצייד את הסטודנטים בידע ובכישורים שיאפשרו להם יום אחד למצוא פתרונות חדשניים וצודקים מבחינה חברתית לאתגרים המורכבים ביותר של ימינו.

תכונות הקמפוס

זה פשוט מספיק - UCONN היא אוניברסיטת פרמייר

להיות מוקף בסטודנטים ובסגל המבריקים ביותר במוסד מחקר מוביל ידחוף אותך, יאתגר אותך ויעשה את המיטב שלך טוב יותר בכל יום.

הנוכחות של אוניברסיטת הדגל של קונטיקט מורגשת בכל המדינה. אוניברסיטת קונטיקט מספקת השכלה יוצאת מן הכלל בקמפוס הראשי שלנו בסטורס ובארבעת הקמפוסים האזוריים שלנו באיברי פוינט, הרטפורד, סטמפורד ו-ווטרברי. עם גישה לסגל מכובד, הזדמנויות מחקר חסרות תקדים והתמחויות בלעדיות בכמה מהחברות היוקרתיות ביותר במדינה, הסטודנטים שלנו רודפים אחר התשוקות שלהם, לומדים את מה שהם אוהבים ופורצים שביל כדי להצליח.

האסקי בעבר ובהווה יגידו לך שאין כמו קהילת UConn. את חווית ה-UCon שלך תישא איתך דרך חברים שהופכים למשפחה, האסקי פרייד שהופך לחלק מהזהות שלך וחלומות שהופכים למציאות שלך.

ללא ספק, הבחירה ב-UCon תשפר אותך - לא משנה היכן המסע שלך מתחיל. תעשה את זה כאן .

 • סטורס - הקמפוס הראשי
 • אייברי פוינט
 • הרטפורד
 • סטמפורד
 • ווטרברי

  קבלה

  דרישות השכלה

  דרישות GPA עבור בית הספר לתארים מתקדמים

  למעט בנסיבות חריגות, כדי להיחשב לקבלה לתואר שני או לתכנית תעודה, על הקורסים הקודמים של סטודנט לעמוד באחד מהקריטריונים הבאים:

  • ציון ממוצע מצטבר עבור התואר האחרון שלהם של 3.0 ומעלה עבור כל התואר, או
  • אם התואר האחרון הוא תואר ראשון או שהתלמיד טרם סיים את התואר הראשון שלו:
   • ממוצע ציונים של 3.0 ומעלה עבור כל השנתיים האחרונות של קורסים לתואר ראשון במשרה מלאה, או
   • ממוצע ציונים של 3.5 ומעלה עבור כל השנה האחרונה של קורסים לתואר ראשון במשרה מלאה, או
   • אם סטודנט לקח לפחות סמסטר אחד של לימודים במשרה מלאה לאחר השלמת התואר הראשון או התואר האחרון, GPA של 3.0 ומעלה עבור כל הקורסים לאחר התואר שלו.

  כדי להשלים את הבקשה שלך עליך:

  • העלה תמלילים מבית הספר שבו קיבלת את התואר הראשון שלך וכל קורס שנלקח מעבר לא משנה אם התקבל תואר.
  • העלה תמלילים ותארים ממוסדות בינלאומיים הן באנגלית והן בשפה הראשית של האוניברסיטה. הבקשה שלך לא תיבדק ללא עותקים אלה.

  אי העלאת תמלילים מכל מוסדות הלימוד, ללא קשר אם התקבל תואר או לא, עשויה להוות עילה לביטול הקבלה.

  דרישות יישום נוספות לסטודנטים בינלאומיים

  בית הספר לתארים מתקדמים אינו דורש הערכת אישורים של צד שלישי, עם זאת, אנו מברכים על הערכות מהשירותים הבאים:

  • NACES (האגודה הלאומית לשירותי הערכת אישורים) או
  • AICE (איגוד מעריכים אישורים בינלאומיים)

  אם התואר שלך הוא תואר ראשון בן 3 שנים מהודו, קנדה, אוסטרליה, סרי לנקה או מדינות מסוימות אחרות, לא נשקול את התואר כשווה ערך לתואר ראשון בארה"ב בן 4 שנים. זוהי המדיניות שלנו, גם אם התואר הוערך כתואר של 4 שנים על ידי מעריך אישורים חיצוני החבר ב-NACES (האגודה הלאומית לשירותי הערכת אישורים) או ב-AICE (איגוד מעריך הסמכות הבינלאומי).

  • העלה דפי ציון בודדים/שנתיים או תמלול (קורסים וציונים, לא שעות) עבור תלמידים שמסיימים את השכלתם בהודו, פקיסטן, בנגלדש או סרי לנקה.
  • אם השלמת תואר וזה לא מצוין בתמליל שלך, אנו דורשים להעלות עותק של התואר שלך לבקשה שלך. הסיבה הנפוצה ביותר לעיכוב בבחינת בקשות היא אי העלאת כל התמלילים הנדרשים (ותארים ממוסדות בינלאומיים).
  • כדי לנסות ולמזער עיכובים בדואר בינלאומי לאחר הגשת הבקשה שלך, בית הספר לתארים מתקדמים ממליץ לשלוח תמלילים ותארים רשמיים מכל מכללה/אוניברסיטה שבה למדת. (שימו לב שאין צורך לשלוח תמלילים ותארים רשמיים לבית הספר לתארים מתקדמים אלא לאחר שהוגשה הצעת קבלה.)

  שליטה באנגלית

  אם אנגלית היא לא השפה העיקרית שלך**, ייתכן שתידרש להגיש הוכחות לבקיאותך בשפה האנגלית.

  **שפה ראשונית מוגדרת כשפה המשמשת לתקשורת מילדות.

  דרישות אשרה

  חסות ויזת סטודנט לארה"ב

  אם אתה סטודנט בינלאומי שזקוק לחסות ויזת סטודנט בארה"ב על ידי אוניברסיטת קונטיקט, אנא היה מוכן להגיש בקשה למסמך הגירה למשרד International Student & Scholar Services (ISSS) לאחר שהתקבלת ל-The Graduate School. (מסמך I-20/DS-2019 לא ישוחרר על ידי משרד ה-ISSS עד שהקבלה שלך תושלם/בגרות.)

  שלח את בקשתך I-20/DS-2019 ל-ISSS לפחות חודש לפני הסמסטר שבו תתחיל את התוכנית שלך.

  אם יש לך שאלות כלשהן לגבי החומרים הנדרשים, אנא צור קשר עם משרד IS: [email protected]

  תצטרך NetID כדי להגיש בקשה ל-I-20 או DS-2019. זה יישלח אליך בדוא"ל תוך 2-5 ימי עסקים מרגע קבלת הודעת הקבלה שלך. לכל עזרה עם ה-NetID שלך או הנפקה מחדש של המידע שכבר נשלח בדוא"ל, אנא צור קשר עם משרד ITS בטלפון (860) 486-4357 או דוא"ל: [email protected]

  מלגות ומימון

  סטודנטים לתארים מתקדמים עשויים לקבל תמיכה כספית ללימודיהם ממקורות רבים ושונים, ואנו מעודדים סטודנטים פוטנציאליים ובהווה לבחון את כל האפשרויות השונות כדי לזהות את אלו המתאימות ביותר לצרכיהם. כמו כן, אנו ממליצים לכל הסטודנטים לתארים מתקדמים להתייעץ עם יועציהם ועם סגל וצוות בתוכניות לתארים מתקדמים שלהם, כי יש להם סבירות גבוהה לדעת על מקורות תמיכה ספציפיים לתואר או למקצוע. בנוסף, סטודנטים לתארים מתקדמים צריכים לנצל את המשאבים המוצעים דרך משרד המלגות והמלגות הלאומיות הן כדי לזהות מקורות מימון אפשריים והן כדי לקבל ייעוץ על הכנת בקשות מוצלחות. כאן תמצא מידע הן על הזדמנויות פנימיות (בתוך UConn) והן חיצוניות (מחוץ ל-UCon) לסטודנטים לבקש סיוע, מלגות או סיוע פיננסי אחר.

  בנוסף, הנה כמה מדריכי סיוע פיננסי מועילים לדוקטורנטים:

  • סיוע כספי לדוקטורנטים
  • המדריך לדוקטורנטים למלגות

  בנוסף להזדמנויות הבאות, הנה כמה מדריכי מלגות וסיוע כספי מועילים לדוקטורנטים:

  • סיוע כספי לדוקטורנטים
  • המדריך לדוקטורנטים למלגות
  • תוכנית תמריצים למלגות לאומיות

  משרד המלגות והמלגות הלאומיות (ONSF) שמח להכריז על המשך תוכנית התמריצים השאפתנית של UConn לבניית תרבות סטודנטים ופקולטה חזקה יותר סביב הגשת מועמדות למלגות ומלגות יוקרתיות ותחרותיות ארצית.

  במסגרת תוכנית זו, כל סגל UConn בכל הקמפוסים (כולל UCHC) זכאים לעד 1,000 $ בקרנות פיתוח מקצועי כדי להכיר בעבודתם בהדרכת סטודנטים בתהליך של פיתוח הצעות והגשת בקשות לפרסים מתאימים. בנוסף, סטודנטים לתארים מתקדמים במשרה מלאה המגישים בקשה למלגות זכאיות ל-NFIP עשויים להגיש בקשה למלגה של $250 באמצעות תוכנית זו. בחמש השנים הראשונות של התוכנית, הוענקו יותר מ -450,000 $ בקרנות לפיתוח מקצועי ומלגות סטודנטים לתארים מתקדמים.

  מועד אחרון: 28 באפריל, 2023, 23:59 (EDT)

  • מלגת סטודיו Future Climate Venture

  תכנית המלגות של Future Climate Venture נועדה לספק חוויות מוחשיות לסטודנטים המעוניינים ללמוד על סטארט-אפים, שיווק, מסחור, פיתוח מיזמים ומחקר סביב שינויי אקלים. העמיתים יוקצו למנטור או לחברת סטארטאפ ותהיה להם הזדמנות ללמוד על מגוון רחב של נושאים המכוונים לטיפול בשינויי אקלים. העמיתים יפתחו כישורי תקשורת ושיווק וכן יקבלו הזדמנות למלא תפקיד בהבאת טכנולוגיות סביב שינויי אקלים לשוק באמצעות תמיכה בסטארט-אפים ובחברות בשלבים מוקדמים. לעמיתים עשויה להיות גם הזדמנות לעזור לפתח חפיסות פיץ' עם החברות בהתאמה, ויהיו להם הזדמנות להשתתף בסמינרים פנימיים וחיצוניים חינוכיים ופיתוח קריירה. העמיתים יידרשו להציג מצגת בעל פה בסיום התכנית.

  מועד אחרון להגשת מועמדות: 15 בינואר, 2023

  • הזדמנויות מימון לסטודנטים לתארים מתקדמים ולפוסט דוקטורט

  חפש בתוכניות מחקר קיץ בתשלום עבור סטודנטים לתארים מתקדמים, מענקי נסיעות ומלגות - מועדים רבים מתקרבים במהירות!

  עדויות סטודנטים

  מיקומים

  • Storrs

   Storrs, ארצות הברית

   שאלות