Keystone logo
© BIMM University
Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

Selinus University of Sciences and Literature

מבוא

האוניברסיטה שלנו היא מוסד חופשי ופרטי. זה רשום כחוק כ- IBC בחבר העמים של דומיניקה ואיטליה כמוסד קבע. זוהי אוניברסיטה בינלאומית עצמאית העוסקת בלעדית בחינוך מקוון ולמידה מרחוק: במילים אחרות, אוניברסיטה פתוחה למבוגרים המבצעת את עבודתם המוסדית ברצינות.

התלמידים הבוגרים שלנו עובדים קשה מאוד על מנת להשיג את התארים שלהם. אוניברסיטה זו אינה ומעולם לא הייתה בית חרושת לתארים, ואנו נדחה מיידית בקשות כאלה. הדגש העיקרי שלנו היה תמיד להציע את החינוך האיכותי ביותר לתלמידים הבוגרים שלנו. תארים שהוענקו על ידי אוניברסיטת סלינוס זכו להכרה בינלאומית על ידי המגזר הפרטי והתקבלו על ידי עסקים רב לאומיים.

איננו מתעייפים להסביר את מערכת המציאות על ההסמכה, במיוחד עבור סטודנטים מארה"ב. להרוויח הסמכה בארצות הברית הוא וולונטרי ולא ממשלתי. בתי ספר מבקשים להעריך ו / או להעריך את תוכניותיהם על ידי סוכנות מוסמכת עצמאית. הסוכנות קובעת סטנדרטים משלה שעליהם על בית הספר לעמוד בכדי לזכות בהסמכתה, ומכיוון שסוכנויות ההסמכה משתנות בסטנדרטים האיכותיים שלהן, חלקן נחשבות ליוקרתיות יותר מאחרות. בחירת בית ספר תלויה באיזה רמת איכות בית הספר מקווה להשיג ולקיים.

בתי ספר בדרך כלל מכירים את תקני הסוכנות זמן רב לפני כן ומקדישים כמה חודשים להיערכות לבדיקת ההסמכה שלהם. אם הם עוברים את הסקירה וזוכים בהסמכה, זהו אישור של בית הספר שלהם כמוסד לגיטימי להשכלה גבוהה העומד ברמת איכות מקובלת. בתי ספר מסוימים עשויים לכלול את מצב ההסמכה שלהם במידע המכללה שהם מציגים בפני תלמידים פוטנציאליים.

בדיוק כמו שיש סוכנויות מוסמכות מוכרות, יש סוכנויות לא מוכרות. משמעות הדבר היא כי הסטנדרטים שלהם לא נבדקו על ידי משרד החינוך או על ידי CHEA. ישנן מגוון סיבות לכך שסוכנות אינה מוכרת. לדוגמה, הסוכנות עשויה לפעול לקראת הכרה מול המחלקה או CHEA, או שהיא לא עומדת בקריטריונים להכרה על ידי אף אחד מהארגונים. תהיה הסיבה אשר תהיה, חשוב לזכור זאת כאשר בוחנים מידע על מכללות.

זה יעזור אם תסתכל בזהירות בסוכנויות מוסמכות שאינן מוכרות עד שתוכל להעריך את המוניטין שלהן. לסוכנות לא מוכרת אין בהכרח סטנדרטים נמוכים של איכות, אך חשוב לדעת כי מעסיקים רבים בארה"ב מכירים רק בתארים ממוסדות המוסמכים על ידי סוכנות מוכרת.

מסיבה זו, האוניברסיטה שלנו מקבלת רק סטודנטים שכבר הוקמו באופן מקצועי. הסטודנטים שלנו משתמשים בתואר לא כדי למצוא עבודה אלא כדי להכשיר את תפקידם המקצועי, שכבר עוסק בהצלחה. עם תואר באוניברסיטה, סלינוס זוכה להערכה, כבוד ויוקרה ולעיתים קרובות משפר את המעמד החברתי והעבודה של האדם.

Buro Millennial / Pexels

איך ללמוד בסלינוס

סטודיו SUSL

קורסים לתארים באוניברסיטת סלינוס למרחקים כוללים לימוד ספרי לימוד שהוקצו והפקת דוחות על קריאת ספרי לימוד שבוצעו, על פי ההנחיות שקבעו האוניברסיטה סלינוס והאוניברסיטה הפדגוגית שתוכלו למצוא בקישור "פדגוגיה" של אתר האינטרנט של אוניברסיטת סלינוס.

סטודנטים בוגרים יכולים להירשם לתוכנית APEL (הסמכת למידה חווייתית קודמת). תוכנית זו שמורה לאנשי מקצוע, יזמים, מנהלים, גורמים רשמיים, סופרים, אמנים וכו 'עם תעודת בגרות וגיל 25 לפחות, ו -3 שנות פעילות שהוכחו במחקר, הם בחרו בענף. דרושות 30 שנה לתואר שלישי.

פֵּדָגוֹגִיָה

מערכת תכניות הלימודים של אוניברסיטת סלינוס למדעים וספרות, מותאמת לכל סטודנט בנפרד ומבוססת על "יחידות הוראה" המורכבות מטקסטים, מדריכים והרצאות, קורסי וידאו, ספרים אלקטרוניים. את הבחינות מחליפים דוח למידה קצר (יחידת בחינה) שפותח כעבודת מיני.

על פי תחום הלימוד, חומרי הלימוד נבחרים ונבחרים כדי לעודד חשיבה ביקורתית ויישום מעשי של הידע שנרכש. שיטה פדגוגית מיושמת כדי לעזור לתלמידים, מבוגרים, העוסקים לעיתים קרובות בעבודה ובמשפחה, לחשוב בצורה ביקורתית ובקיאות להתייחס לספרים ולשיעורי הווידאו המומלצים מחד על ידי הגדלת יכולותיהם האינטלקטואליות ויכולתם לפתח פרויקטים משולבים בכתיבה.

מערכת למידה חינוכית ללא כוח המובילה את התלמיד, ואחריו יועץ הסטודנטים שלו, לגזור באופן חופשי תכנית למידה ספציפית המבוססת על רכישות אישיות כדי לעמוד בזמנה ולהשיג את יעדיה. באוניברסיטת סלינוס אין לסטודנט חובות ללמוד מיד או לפני תאריכים ספציפיים. הוא יכול לקרוא את הטקסטים שלה ולסקור כל שיעור וידאו פעמים רבות, ולגלות את שיטת הלמידה האישית שלהם. יתר על כן, הוא יכול להתייעץ עם יועץ הסטודנטים שלו בכל עת לקבלת עזרה, בירור, תמיכה.

מה שמוערך לצורך תכנית הלימודים אינו פשוט מידע שנלמד, מכיוון שהתפתחות המחשבה התלמיד מעבר לתפיסה הפשוטה של הנושא הרעיוני, חייבת להיות מעל לכל כוח הערך של המצפון והמודעות לכך שהלימוד אינו פשוט. עיבוד רעיונות שימושיים פחות או יותר, כמודל שמיש ביעילות לצרכיהם החברתיים, האנושיים והאזרחיים.

בקיצור, המודל הפדגוגי של אוניברסיטת סלינוס הוא "להביא" את החוויה האמיתית של הסטודנט בהקשר חינוכי שימושי בשיפור היכולת האינטלקטואלית והערכה עצמית עולמית של כישוריהם הפוטנציאליים כדי להשיג את מטרותיהם האינטלקטואליות והמקצועיות במהירות. .

ההכרה בזיכויים מאוניברסיטת סלינוס ניתנת בחלקה על ידי "קריאה" של המבקרים המקצועיים של הסטודנט ובחלקם על ידי הערכת הדו"ח שנערך על ידי הסטודנט המחליף את הבחינות המסורתיות.

קבלה

סטודנטים באוניברסיטת סלינוס הם מבוגרים המעורבים בעולם העבודה והמקצועי. כדי להירשם עליך להיות בן 23 שנים לפחות לתכניות רגילות ולפחות 25 שנים לתוכניות APEL למקצוענים. להירשם לתכנית להענקת דוקטורט. נדרש גיל 30 לפחות.

מיקומים

  • London

    71-75 Shelton Street, WC2H 9JQ, London

  • Bologna

    Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122, , Bologna

    שאלות