Keystone logo
International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

International School for Advanced Studies (SISSA)

מבוא

אודות SISSA

בית ספר שבו הכשרה אומרת מחקר

SISSA, בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים, נוסד בשנת 1978 ומהווה מרכז מדעי של מצוינות בתוך הסצנה האקדמית הלאומית ובינלאומית. ממוקם באיטליה, בעיר טרייסטה, הוא כולל 67 פרופסורים, כ -130-docs פוסט, 245 סטודנטים לתואר שלישיים ו -95 סגל מנהלי טכני. ממוקם על הקארסט נוף הגבעות, הספר הוא מוקף בפארק 25 דונם, ומציע נוף מדהים של מפרץ טריאסטה.

שלושת תחומי המחקר העיקריים של SISSA הם פיסיקה, מדעי מוח ו - מתימטיקה.

כל העבודה המדעית שנערכה על ידי חוקרי SISSA מתפרסמת בקביעות בהובלת עת בינלאומית עם גורם השפעה גבוה, ולעתים קרובות בכתבי העת המדעית היוקרתית ביותר כגון טבע ומדע. בית הספר גם יש משוכות למעלה מ -150 הסכמי שיתוף פעולה עם בתי ספר ומכוני מחקר מובילים בעולם.

רמת האיכות של המחקר הוא אשר עוד יותר בשל העובדה כי בתחום התחרותי של תוכניות מימון אירופאיות SISSA מחזיקה את המיקום העליון בין מוסדות מדעיים איטלקים מבחינת מענקי מחקר שהושגו ביחס למספר של חוקרים ואנשי אקדמיה. מנהיגות כזו צריכה גם להיראות מבחינת היכולת של SISSA להשיג מימון, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, כגון אדון prin.

באשר להערכה הלאומית של איכות מחקר המעורב כל האוניברסיטות ומכונים מדעיים, SISSA קבל את ציונים גבוהים במתמטיקה ומדעי המוח, והגיע ראשון בין מחלקות ובינוניות בתחום המדע הפיזיקלי.

מתקנים

בזכות ההגדרה שלה מצטיינת באזור הכפרי הבתולי של טריאסטה הקארסט, בפרק הנפלא סביב בית הספר הוא מקום נחמד לצאת לטיולים ליהנות מהנוף על העיר ועל מפרץ טריאסטה.

בקמפוס SISSA תוכל למצוא מתקנים מסוימים, כגון באולם התיאטרון /, כושר ועוד, אשר יהפוך את שהיית בבית הספר אפילו נעים יותר.

כל הסטודנטים והחוקרים זכאים גם להשתמש במתקנים אשר חשובים מאוד עבור עבודתם. אחד המתקנים האלה הוא הספרייה, אשר נותנת גישה לכל כתבי העת המדעית החשובה ביותר המכסה את כל תחומי המחקר בבית SISSA. בקמפוס, עת הם גם באינטרנט נגיש בחופשיות הגרסה האלקטרונית שלהם.

מעבדות מחקר

עבור פעילויות המחקר שלהם, קבוצות הניסוי של SISSA יכול להשתמש מעבדות כמה. ה מעבדות לנוירוביולוגיה להשתמש בכלים מתקדמים למחקר פיזיולוגי, מנתח רצף ה- DNA, ומכשור הביולוגיה המולקולרית. אזור זה גם משתמש במחשבים מתקדמים ותוכנות עבור הדמיה מולקולרית, וכן לחקר התקני ביו-האלקטרוני היברידית. סוגים מתקדמים של תוכנה ללימוד הראייה מכונה בהשראת ביולוגיה נמצאים בשימוש. מתקני מיקרוסקופ של הפינה לנוירוביולוגיה הם: מיקרוסקופ אלקטרונים, שני מיקרוסקופים confocal ומיקרוסקופי קרינה רבים.

המתקנים של מעבדות קוגניטיבי Neuroscience הם: בקתות מבחן עבור ניסויי פסיכו עם מבוגרים וילדים באמצעות דיבור מלאכותי מתוחכם; תיאטרון ווירטואלי עבור הצגת התרחשויות לבחון תהליכי חשיבה אצל ילדים; צפיפות גבוהה עורר הקלטה פוטנציאל לבצע הדמייה על ילדים ומבוגרים; מעבדת נוירופסיכולוגיה מצוידת גירוי מגנטי transcranical. highpoints מתודולוגיות אחר כולל במעבדת תפיסת מישוש, אשר בוחנת את הבסיס העצבי תחושה באמצעות מטריצה ​​100-microelectrode מושתלת קליפת מוח; קבוצה זו גם מפקחת פעילות עצבית שגורמת החלטות תפיסתיים מתנהג חיות.

טכנולוגיית המידע ושירותי מחשוב

משאבים עצומים עבור מחשוב מדעי זמינים SISSA. השירותים כוללים דואר אלקטרוני, אירוח אתרים, מערכות קבצים מבוזרות, גישה לאינטרנט אלחוטי ומרוחק, לומדות ומחקר ומתקני מחשוב עתיר ביצועים. SISSA שומרת על מספר רב של שרתי גריסת מספר מחוברים לתקשר אחד עם השני.

SISSA מחובר גאר, רשת המחקר האיטלקית, ומתקשר עם המרכזים סופר-המחשוב הלאומיים ובינלאומיים הראשיים.

מיקומים

  • Trieste

    Scuola Internazionale Superiore di Studi Avanzati via Bonomea, 265 , 34136, Trieste

    שאלות