Keystone logo
IMT School for Advanced Studies Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

IMT School for Advanced Studies Lucca

מבוא

Lucca

בית ספר

IMT בית ספר ללימודים מתקדמים alt="Lucca הוא בית ספר ציבורי לתארים מתקדמים ומכון מחקר המתמקד בניתוח מערכות כלכליות, חברתיות, טכנולוגיות ותרבותיות. בית הספר נמצא בניהולו של פרופ' פייטרו פייטריני מאז נובמבר 2015. מאז נובמבר 2015. המוסד של IMT בצו משרדי מיום 18 בנובמבר 2005, בית הספר בלט את עצמו בזכות האיכות והחדשנות של תכנית המחקר והדוקטורט שלו והאופי הבינתחומי שלו, המאופיינת בהשלמה ובשיח בין מתודולוגיות השאובות מכלכלה, הנדסה, מדעי המחשב, יישומיים. מתמטיקה, פיזיקה, ארכיאולוגיה, תולדות האמנות וניתוח וניהול מורשת תרבותית. המיזוג בין אמנות וטכנולוגיה בא לידי ביטוי גם בקמפוס החדיש של בית הספר, הממוקם בעיקר במתחם סן פרנצ'סקו ששוחזר לאחרונה. הקמפוס נמצא במרכז העיר ההיסטורי של alt="Lucca, אשר מוקף כולו באינטה מלאה ct קירות מתקופת הרנסנס. הקמפוס כולל חללי מחקר ומעבדות, קורסים ומגורים ונופש. את הקמפוס משלימה ספריית IMT, המציעה שפע של משאבים ומציעה אזורי עבודה ומחקר נוספים עבור קהילת IMT, והעיר alt="Lucca בכלל.

Lucca

משימה מחקרית וחינוכית

חוקרי IMT מבצעים מחקר מתודולוגי חדשני להפקת ידע, יישום ידע לפתרון בעיות בעלות אופי כלכלי, תעשייתי, חברתי ותרבותי, ומעבירים ידע באמצעות קורסים וסמינרים מיוחדים לתואר שני. החל מהעיקרון הבסיסי של מצוינות מדעית, החל על כל התחומים והרמות של קהילת המחקר של IMT, בית הספר מבדיל את עצמו באמצעות האוריינטציה הבינתחומית שלו לפיתוח מחקר חדשני ולרכוש נראות בינלאומית רבה יותר. תכנית המחקר הבין-תחומית של בית הספר מנוסחת בארבעה תחומי מאקרו מדעיים: כלכלה, מדעי הניהול ומערכות מורכבות; מדעי המחשב והנדסת מערכות; מדעי המוח הקוגניטיביים והחברתיים; מורשת תרבותית. תוכנית המחקר הבין-תחומית של בית הספר מנוסחת בארבעה תחומי מאקרו מדעיים של מדע ניהול כלכלה ומערכות מורכבות, מדעי המחשב, הנדסת מערכות, מורשת תרבותית, עם תחום נוסף של היסטוריה פוליטית. RU). רוב RU מאופיינים במבנה פירמידלי שבו הקודקוד תפוס על ידי חוקר בכיר בולט, חברי סגל זוטר מהווים את רמת הביניים, והבסיס נוצר על ידי קבוצה קטנה של דוקטורנטים, התורמים באופן פעיל למחקר במסגרת לימודיהם. . RUs אחרים במקום בנויים בצורה רב קוטבית, עם מחקר מיוחד המתמקד בגרעינים נושאיים ובתרומה של מתודולוגיות מגוונות. העבודה המתבצעת ביחידות המחקר קשורה קשר הדוק לדוקטורט הרב-תחומי של IMT. תוכנית, המספקת רכוש ייחודי ואופייני של כישורים במסגרת הרחבה של ניתוח וניהול של ריבוי מערכות. התוכנית מנוסחת בתכניות לימודים החולקות קורסי ליבה משותפים ומספקות הכשרה מיוחדת בדיסציפלינה הספציפית של עבודת הדוקטורט. בסוף התכנית, סטודנטים יכולים להתמודד בהצלחה עם מינויים באקדמיה ומחוצה לה בגלל יכולתם לזהות ולפתור בעיות חדשות ומורכבות יותר ויותר. הרעב ללמוד, לנתח ולפתור בעיות, היכולת לאמץ גישה לפתרון בעיות שאינה מוגבלת בגבולות של אף דיסציפלינה בודדת, והיכולת להכיר במהירות את הכלים והשיטות בתחומים שאינם משלו הם שלושת הכישרונות ש-IMT שואפת לטפח אצל הדוקטורנטים שלה. IMT מקבלת אלפי פניות מדי שנה לתוכנית מכל פינה בעולם.

Lucca

פְּגִיעָה

IMT משפיע ברמות שונות ובמספר תחומים. מבחינת מחקר, למרות גילה הצעיר יחסית, IMT כבר נהנית מהצלחות קונקרטיות רבות, ומארחת מגוון פרויקטי מחקר בינלאומיים, אירופאים ולאומיים המהווים כמעט מחצית מהתקציב השנתי שלה. יתר על כן, האיכות המדעית הגבוהה של הפרופסורים והחוקרים בבית הספר אושרה לאחרונה על ידי ה-ANVUR (הסוכנות הלאומית להערכת אוניברסיטאות ומכוני מחקר). IMT השיגה תוצאה מצוינת, במקום הראשון בתחום 13 "כלכלה וסטטיסטיקה", עם ציון ממוצע של 0.91/1 עבור הפרסומים שהוצגו. גם בהתחשב בשאר התחומים המדעיים בבית הספר, הציון הממוצע המקיף היה 0.92/1, עם ממוצע של 0.98/1 בתחומי מדעי המחשב, הנדסה ומתמטיקה. זה מייצג הצלחה יוצאת דופן, שכן תוצאות דומות לא הושגו על ידי אף אוניברסיטה אחרת בכל 14 התחומים שהוערכו. המחקר ב-IMT מתבצע גם בשיתוף פעולה הדוק עם השטח המקומי באמצעות יוזמות ופרויקטים שונים במגוון תחומים (תעשיית רקמות, תעשיית בריאות, תעשייה ימית, תקשוב לערים חכמות ועוד רבים אחרים) בשיתוף עיריית alt= "לוקה. IMT מקדמת התלמדויות להשכלה גבוהה ומחקר. חברות יכולות לפנות ל-IMT כדי להפעיל הסכמי התלמדות להשכלה גבוהה ומחקר עם סטודנטים שנחשבו כמתאימים להירשם לתוכנית הדוקטורט של IMT. חברות יכולות גם לפנות לבית הספר עם פרופילים של עניין (שעולים גם בקנה אחד עם האג'נדה המחקרית של IMT) לפרסם בקול קורא הבא לתוכנית הדוקטורט. מידע נוסף בעמוד ההתלמדות. בית הספר ממשיך לחזק את השפעתו על השטח על ידי הגברת שיתופי הפעולה שלו עם עסקים, גופים ציבוריים, מוסדות, בתי ספר ועל ידי המשך תוכנית ועידות OPEN IMT המוצלחת של אירועי תרבות ומדע בדלת פתוחה.

מיקומים

  • Lucca

    Piazza S. Francesco, 19 - 55100 Lucca (Main Campus), , Lucca

שאלות