Keystone logo
Charles University Second Faculty of Medicine

Charles University Second Faculty of Medicine

Charles University Second Faculty of Medicine

מבוא

הסטודנטים בוחרים בפקולטה השנייה בזכות מצוינות המחקר וההוראה יוצאת הדופן שלה, בגלל מסורת גאה של חברות ואחדות בין מרצים, סטודנטים וצוותים מנהליים, וחוויית הסטודנטים הייחודית שאנו מציעים. המחויבות שלנו להכין אנשי מקצוע מצליחים בטיפול רפואי ראשוני או מבוסס בית חולים הופכת את הסגל שלנו לבחירה יוצאת דופן ללימודים שלך.

מצוינות מחקר והוראה

בפקולטה השנייה אתה נהנה ממגע יומיומי עם מדענים בעלי שם בינלאומי, כמו גם מנהיגי מחקר בתחומים רפואיים רבים בצ'כיה. אנו מתמקדים במיוחד במחקר בתחומי הגנטיקה האנושית והגנומיקה, האונקולוגיה והמטולוגיה של הילדות, האונקוגינקולוגיה, מדעי המוח והפדיאטריה. אנו מפרסמים את תוצאותינו באופן קבוע במיטב כתבי העת המדעיים הבינלאומיים. רבים מהצוות האקדמי ותלמידי הדוקטורט שלנו הם זוכי פרסים ופרסים לאומיים או בינלאומיים, והמומחים המוכרים שלנו דואגים לייצוגים ספורטיביים לאומיים. כל זה מספק לך את ההזדמנות הטובה ביותר להפוך לאיש מקצוע בולט בתחום הבריאות.

ילדים - הבונוס הייחודי שלנו לחינוך רגיל

הפקולטה השנייה לרפואה ממשיכה היסטורית את הפקולטה לרפואת ילדים. למרות שהיא מספקת השכלה רפואית כללית ובוגריה מצליחים גם כרופאים פנימיים וגם כרופאי ילדים (או מומחים בתחומים אחרים), תכנית הלימודים שמרה על היקף רחב של רפואת ילדים. בהשוואה לפקולטות אחרות, התלמידים יכולים להכיר יותר התמחויות ילדים, כגון נוירולוגיה, המטולוגיה, אונקולוגיה, פסיכיאטריה, אורטופדיה, קרדיולוגיה, סטומטולוגיה, ועוד.

הכרה בינלאומית רחבה

התארים הניתנים על ידי הפקולטה השנייה לרפואה מוכרים במלואם בכל מדינות האיחוד האירופי ובארה"ב ברמה הפדרלית. (למידע על תהליך הרישוי לעסוק ברפואה, יש לפנות לגוף המקצועי של המדינה הרלוונטית).

אפשרויות לימוד והכשרה עולמיות

כסטודנט בפקולטה השנייה, אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של תוכניות חילופי לימודים והתמחות בחו"ל. אתה יכול לבלות סמסטר או את כל שנת הלימודים באוניברסיטאות השותפות שלנו באירופה ובעולם; לעבור התמחות מעשית בבתי חולים ובמכונים רפואיים בכל רחבי העולם (קרא על חוויות הסטודנטים שלנו); או להשתתף במשימות רפואיות הומניטריות.

מקום לפיתוח הכישרונות

אם אתה לא אוהב רק להשתתף בהרצאות, אבל רוצה להוכיח את כישרונותיך, ייתכן שתורשה להשתתף בהוראת סטודנטים צעירים אחרים. החל מהשנה השנייה אתה יכול להיות שימושי כמפגין רפואי בשיעורי אנטומיה והיסטולוגיה, מכיוון שאתה קרוב לגיל ולמקצוע לתלמידים אחרים ויכול להבין את בעיותיהם וצרכיהם.

קישורי תחבורה מצוינים

ניתן להגיע למרכז פראג תוך 15 דקות במטרו. יציאת תחנת המטרו מובילה ישירות לכניסת הפקולטה.

סטודנטים מרוצים ובוגרים מצליחים

על פי הערכה משלהם של ההוראה בפקולטה השנייה לרפואה, הסטודנטים מסתפקים בטווח הארוך והבוגרים מתפקדים בהצלחה בשוקי העבודה הצ'כים והבינלאומיים.

חיי סטודנטים, בידור ותרבות

הפקולטה מבטיחה אווירה נעימה ויחסים טובים בין הסטודנטים והצוות שלה. חברות הסטודנטים שלנו שואפות לשפר את חיי הסטודנטים באמצעות אירועים חוץ -לימודיים רבים, קונצרטים של מוסיקה קלאסית ופופולרית, תערוכות אמנות ותחרויות ספורט, כולל מסיבת קיץ מסורתית על סיר קיטור. שבוע הטירונות בתחילת השנה הוא הזדמנות שלא יסולא בפז לפגוש את עמיתיכם ולהכיר את פראג כמו גם את צ'כיה.

חברות סטודנטים פעילות ומקוריות

כחבר בחלק מחברות הסטודנטים, תוכל להשתתף באופן פעיל בכל הפעילויות הללו. מלבד השתתפות בארגון אירועים, תוכל לפתח את היצירתיות שלך ככתב או כצלם באמצעות מוטולאק; לסייע בניהול התמחות מעשית בחו"ל עם הפדרציה הבינלאומית של אגודות סטודנטים לרפואה צ'כיה (IFMSA); או לעסוק בקהילת הסטודנטים הבינלאומיים באמצעות איגוד הסטודנטים לרפואה בינלאומיים (AIMS).

נוחות של מסמכים אלקטרוניים

כדי להימנע מניירת מיותרת, אנו מפעילים יישומים אלקטרוניים רבים, כולל יישומי לימוד, הרשמה לבחינות, הערכת הוראה ומשאבי הוראה אלקטרוניים.

מיקומים

  • Prague

    Charles University in Prague 2nd Faculty of Medicine V Úvalu 84 150 06 Praha 5 - Motol , , Prague

שאלות