Keystone logo
Chicago State University College of Pharmacy

Chicago State University College of Pharmacy

Chicago State University College of Pharmacy

מבוא

עיקרי הדברים

המשימה של המכללה לרוקחות היא פיתוח חוקרי סטודנטים ואנשי סגל שישפיעו על צרכי שירותי הבריאות של האזור, המדינה והמדינה.

 • מדורגת 10 הראשונות במדינה לסטודנטים לרפואה בוגרי רוקחות
 • 96+ חוזי רוטציה קליניים
 • יחס סטודנטים-סגל 9: 1

תוכנית אסטרטגית

בדצמבר 2019 אישר חבר הנאמנים של אוניברסיטת שיקגו את התוכנית האסטרטגית 2020-2025.

מאחר שהאוניברסיטה פועלת להגיע לרמות גבוהות יותר בכל ההיבטים של ההוראה והלמידה, אנו מכירים בכך שההון האנושי שלנו הוא המפתח להנעת מוסד אקדמי יוצא דופן זה ומרכיביו לרמות הצלחה.

חָזוֹן

אוניברסיטת שיקגו תוכר בזכות חידושים בתחום ההוראה והמחקר, פיתוח קהילתי ומעורבות אזרחית. אנו נקדם מצוינות, מנהיגות אתית, יזמות וצדק חברתי וסביבתי. אנו נאמץ, נעסוק, נחנך, מניע ונרומם את התלמידים והקהילה שלנו כדי לשנות חיים באופן מקומי וגלובלי.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144126_CSU4

משימה

אוניברסיטת שיקגו סטייט משנה את חיי הסטודנטים באמצעות הוראה, מחקר ושותפויות קהילתיות חדשניות באמצעות מצוינות במנהיגות אתית, שיפור תרבותי, פיתוח כלכלי וצדק.

ערכים

 • מצוינות אישית ואקדמית
 • יושרה אישית, מקצועית ואקדמית
 • גיוון, הון והכלה
 • מנהיגות, שירות, פילנתרופיה, צדק חברתי ויזמות
 • חשיבה ולמידה יצירתיים וחדשניים
 • גאווה בעצמי, בקהילה ובאוניברסיטה
 • למידה לכל החיים

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144125_CSU3

המחלקה למדעי התרופות

המחלקה למדעי התרופות כוללת מספר תחומי התמחות: רוקחות, כימיה מרפא, מוצרים טבעיים / פרמקוגנוזיה ופיזיולוגיה / פרמקולוגיה. רוקחות היא אזור הרוקחות הקשור לאלה: עיצוב צורות מינון שונות למסירת תרופות; קביעת אחסון ויציבות תרופות; והערכת השפעות גורמי הניהול והניסוח על ספיגה, הפצה, חילוף חומרים והפרשת תרופות בבני אדם. כימיה רפואית היא מדע ייחודי לרוקחות מכיוון שהוא הכלאה של העקרונות הפיזיים, הכימיים, הביוכימיים, האנליטיים והתרופתיים ששימשו להסבר על מנגנוני פעולת התרופות ועיצוב התרופות. יישום העקרונות הקשורים לכימיה מרפא מעניק לסטודנט המקצועי תואר ראשון בסיס יציב לקריירה שלו / ה ברוקחות. פרמקוגנוזה היא מדע התרופות העוסק בשימושים ביולוגיים, כימיים וטיפוליים בתרופות המתקבלות מצמחים, חיידקים ובעלי חיים.

משימה

המשימה של המחלקה למדעי התרופות היא להעצים את התלמידים בבסיס הידע החיוני בתכנית הלימודים המקצועית לרוקחות. תוך מתן ההדרכה האיכותית ביותר במדעי התרופות, הפקולטה מציגה ומפתחת מיומנויות של חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות ולמידה לאורך החיים ברוקחים עתידיים. חברי הפקולטה משמשים כמודל לחיקוי, המטפחים כישורים בינאישיים אצל סטודנטים לרוקחות במהלך התפתחותם המקצועית. בתורו, המחלקה למדעי התרופות משפרת את התפתחותם המלומדת של חברי סגל אלה בכך שהיא מעודדת אותם לחתור למצוינות בחקירה ביקורתית. המחלקה גם מנסה לתרום באופן משמעותי ל- CSU-COP על ידי הצטיינות בשירות במכללה ומחוצה לה.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144127_csu6

המחלקה לתרגול בית מרקחת

המחלקה לתרגול בית מרקחת מורכבת מפקולטות המספקות השכלה במדעי המינהל והקליניקה, כמו גם ניסיון בפועל ישיר. הקורסים הנדרשים בתחום המדע המינהלי כוללים מבוא לפיתוח קריירה ולנושאים עכשוויים של רוקחות, סקר מערכת הבריאות, ניהול פרקטיקה מקצועית ודיני אתיקה ורוקחות.

הקורסים הנדרשים בתחום המדע הקליני כוללים נושאים בתחום התרופות ללא מרשם, הערכת ספרות תרופתית, פרמקותרפיה ומעבדת פרקטיקה מקצועית המדגישה מיומנויות תקשורת, עיבוד מרשם וטיפול תרופתי. חוויות תרגול מפוקחות הנדרשות במהלך התוכנית מספקות לסטודנטים הזדמנויות ליישם את הידע שנרכש בקורסים דידקטיים על מצבי חיים. החוויות נועדו לקדם פיתוח מיומנויות טכניות, קוגניטיביות וקבלת החלטות הנחוצות לתרגול עכשווי של רוקחות במגוון סביבות תרגול. מדינות שונות מיישמות את החוויות הללו על דרישות הסטאז 'הממלכתיות שלהן.

משימה

המשימה של המחלקה לתרגול בית מרקחת היא להכין ולהעצים סטודנטים לרוקחות ורוקחים להפוך לספקים מוכשרים של טיפול רוקח בכל הגדרות התרגול. משימה זו מושגת באמצעות שילוב של קורסים דידקטיים חדשניים, הכשרה חווייתית, חונכות, מלגות ושירותים בקהילה בשותפות עם סטודנטים, עוסקים ברוקחות וקהילות הרפואה וההדיוטות. המחלקה משרתת את הקהילה המקצועית באמצעות פיתוח והערכה של מודלים חדשניים לתרגול בית מרקחת המקדמים את תפקיד הרוקח כחבר בלתי נפרד מצוות הבריאות.

Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

144129_CSU11

הַאֲמָנָה

CSU מוסמך על ידי ועדת ההשכלה הגבוהה, סוכנות הסמכה אזורית המוכרת על ידי משרד החינוך האמריקני. תאגיד עצמאי זה נוסד בשנת 1895 והוא מוכר על ידי משרד החינוך האמריקני והמועצה להסמכת השכלה גבוהה. למידע נוסף, אנא צרו קשר עם [email protected].

הסמכת ועדת למידה גבוהה יותר (HLC) מבטיחה לציבור, לסטודנטים, לסגל ולצוות שהאוניברסיטה שלנו עומדת בקריטריונים המפורטים של HLC. הסמכה מסמלת הסמכה של איכות מוסדות ושלמות מוסכמים, והיא מכירה בכך שהמוסד עבר הערכה פנימית וחיצונית קפדנית. הסמכה היא המעמד הרשמי וההצהרה כי אוניברסיטה מספקת את איכות ההשכלה הגבוהה שיש לציבור הרחב הזכות לצפות אליה והקהילה החינוכית מכירה בה.

ארגונים מוסמכים קובעים את הסטנדרטים האקדמיים לפיהם מוסדותיהם החברים חייבים לעמוד. תהליך אבטחת איכות זה מבוצע על ידי עמותות חברות פרטיות כדי להבטיח שבית ספר עומד בסטנדרטים גבוהים ביחס ל:

 • כישורי סגל
 • קפדנות אקדמית
 • תוצאות למידה של תלמידים

מיקומים

 • Chicago

  9501 S. King Drive Chicago, IL 60628, , Chicago

  תוכניות

   שאלות