Keystone logo
© BIMM University
Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

Auream Phoenix University for Women

מבוא

Auream Phoenix University for Women (APUW) הוא מוסד איתן, הבנוי על בסיס איכות וקפדני מוצק, אשר ייעודו להעריך את לימודי הרקע והקריירות של מנהלים, יזמים ונשים מקצועיות כדי לאפשר להם לקבל תואר בינלאומי באמצעות תואר קפדני. שילוב תכניות לימוד. אנו גאים להיות האוניברסיטה הפרטית הראשונה ללמידה מרחוק לנשים בלבד, הפועלת בתחום המורכב של אימות מיומנויות על מנת לקבל תואר.

APUW מיישמת מערכת רגולציה עצמית אתית קפדנית כדי לעמוד בכל דרישות האיכות למודל זה של האוניברסיטה. הפקולטות שלנו: אומנויות ומדעי הרוח, עסקים ומדיה, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, הנדסה וטכנולוגיה, חיים וכדור הארץ ומדעי הטבע והבריאות, מאפשרות היצע של למעלה ממאתיים תחומי לימוד; אלה נבחרים בקפידה כדי להיות רלוונטיים לצרכי השוק ולהזדמנויות עבודה עתידיות.

APUW גאה בתלמידיה. הם יכולים ליצור מיזמים יזמיים יוצאי דופן, הם יכולים להחזיק בתפקידים מובילים בתאגידים רב לאומיים, חברות פרטיות וארגונים לא ממשלתיים או שהם יכולים להיות אנשי מקצוע מובילים בעולם העבודה.

Auream Phoenix University for Women (APUW) היא האוניברסיטה הפרטית, הבינלאומית הראשונה ללמידה מרחוק, שנבנתה במיוחד, המוקדשת בלעדית לחינוך נשים. APUW מאפשרת לכל אישה העוסקת בעבודה ובמשפחה ללמוד ולהשלים את מטרותיה האקדמיות תוך שהיא נשארת בסביבה הנוחה של ביתה. האוניברסיטה שלנו פונה לנשים מנהיגות בעלות חשיבה מנצחת, לנשים בעלות אישיות תוססת ודינאמית, הוגי דעות עצמאיים ונשים שמודעות להיות נקודות התייחסות בקהילה שלהן. ההתמקדות העיקרית שלנו היא בבדיקת מיומנויות וכישורים להסמכה אקדמית. תוכניות התואר לנשים של אוניברסיטת Aurea Phoenix מיועדות בשיטת APEL (הסמכה מוקדמת למידה חווייתית) כדי לספק לנשים עובדות פעילות, בעלות ניסיון מקצועי של 5 שנים לפחות, את הסיכוי לזכות בתואר מבלי להזניח את משפחותיהן.

משימה

אנו מציעים לסטודנטיות בוגרות את ההזדמנות לזכות בתואר בינלאומי על ידי שימוש בשיטת APEL (הסמכה קודמת למידה חווייתית) כדי להעריך את קורות החיים המקצועיים שלהן. מערכת APEL כוללת ניתוח קפדני של התנסויות חינוכיות ומקצועיות קודמות אשר, על פי פרמטרים ספציפיים, מומרות לזיכויים אקדמיים התקפים להענקת תארים APUW.

המשימה שלנו היא לספק לתלמידים שלנו סביבת למידה דיגיטלית רב-תרבותית, מתגמלת ומאתגרת המזינה אישיות חזקה ומעוגלת היטב, מעודדת מנהיגות ובניית האופי והמצפון החברתי של כל תלמיד. אנו שואפים לשמור על המחויבות שלנו ללמידה מרחוק לחינוך מבוגרים, ידע, מחקר ושירות באמצעות הפעילויות של כל קהילת האוניברסיטה שלנו.

הישגים

מאז הקמתה, APUW כאוניברסיטה לעסקים פרטית הציעה תכניות לתואר שנבנו על חיבור מיוחד למקצועות החופשיים, העסקים, התעשייה, הניהול ועולם העבודה בכלל. תוכניות שקשורות להגדרה עצמית, ידע, יצירתיות. אנו מלמדים את התלמידים כיצד לסלול את הדרך שלהם לעתיד מספק.

יחד עם זאת, אנו מדגישים את הצורך ברקע מוצק המורכב מכישורים כלליים וידע באמצעות תכניות לימודים מעוצבות בקפידה בהתאם לדרישות שוק העבודה הבינלאומי. כיום, כבר מההתחלה, הפילוסופיה שלנו של חינוך מבוגרים ממשיכה להיות ממוקדת תלמיד, חופשית, חדשנית ובעלת תושייה.

במהלך המסע שלנו לעבר מצוינות והגשמה, APUW עבר בהצלחה מספר ביקורות איכות מוסדיות בפיקוח עצמי, סקירות תוכניות במכללות ותהליכי הסמכה, וקיבלה מספר פרסים והכרות.

חָזוֹן

Auream Phoenix University for Women תהפוך למובילה עולמית בחינוך מרחוק לנשים בוגרות על בסיס APEL (הסמכה מוקדמת למידה חווייתית). אנו מציעים לסטודנטיות שלנו את הכלים הדרושים להערכה עצמית קריטית של כישורי הלימוד שלהן להצלחה מקצועית. אנו שואפים לבנות את הביטחון והמומחיות של התלמידים על ידי עידודם להציב יעדים ולתמוך בתוכניות שלהם להשיג אותם. ברצוננו להקל על פיתוח מלוא הפוטנציאל של כל תלמיד כאדם, לתת לו הזדמנויות לחשוב, לדון, לחקור ולקבל החלטות

קבלה

מיקומים

 • London

  At Uniselinus Europe 71-75 Shelton Street, WC2H9JQ, London

  • Ragusa

   At Uniselinus Europe Networking University Via Roma, 200, 97100, Ragusa

   • Panama City

    Auream Phoenix University SA Panama City – Republic Of Panama, , Panama City

    • London

     London, הממלכה המאוחדת

     שאלות