Keystone logo
Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

Alma Mater Europea

מבוא

Alma Mater Europaea היא אוניברסיטה בינלאומית שיזמה האקדמיה האירופית למדעים ואמנויות בזלצבורג, אוסטריה. האקדמיה מאגדת כ-2,000 מדענים מובילים, כולל 34 זוכי פרס נובל. למעלה מ-2,000 סטודנטים מ-30+ מדינות לומדים בתכניות הדוקטורט, המאסטר והתואר הראשון של אלמה מטר במדעי הרוח, ניהול פרויקטים, בינה מלאכותית, פיתוח בר קיימא, עסקים, תקשורת אסטרטגית, גרונטולוגיה חברתית, פיזיותרפיה וסיעוד.

Alma Mater Europaea מחויבת להפיק בוגרים שכשירותם מוכרות ומקובלות לאומית ובינלאומית. Alma Mater Europaea שואפת לשפר ללא הרף את התוכניות האקדמיות המכוונות לקריירה שלנו בהתאם לשוק העולמי ובהתאם לארגוני חינוך בינלאומיים, ואנו נכנעים לתהליך מתמשך של הערכה עצמית ושיפור עצמי באמצעות אימות איכות פנימי וחיצוני. .

Alma Mater Europaea מעניקה לסטודנטים סביבה אקדמית עשירה ומגוונת המבטיחה הזדמנויות הן להתפתחות אינטלקטואלית והן לרכישת ידע ומיומנויות מקצועיים. שיטות הלימוד שלנו עולות בקנה אחד עם הסטנדרטים הבינלאומיים. אנו מתמקדים בפיתוח קריירה בעולם האמיתי ומציעים גישה גמישה, מותאמת ויעילה.

בחסות האקדמיה האירופית למדע ולאמנויות, אלמה מאטר אירופה שואפת לעצב אליטה מנהיגותית בינלאומית חדשה בתחומי החינוך, התרבות, הכלכלה, המשפט, הבריאות, התזונה והסביבה.

שליחות, חזון ואסטרטגיה

משימה

המשימה הבסיסית של AMEU היא לפתח וליישם תוכניות יישומיות ותחרותיות בעלות אוריינטציה אירופית איכותית, משלימה ומבוקשת הנחוצות בעיקר למגזרים העסקיים של סלובניה ומרכז אירופה.

המשימה של AMEU היא ליישם תוכניות מחקר פדגוגיות ומדעיות איכותיות בתחומים שונים, ולשרת את הקהילה כמרכז אוניברסיטאי המקדם פיתוח, הפצה ושימוש בידע בתחום המדעים השונים. AMEU פיתחה שיתוף פעולה עם אוניברסיטאות באזור ומדינות אחרות באירופה במטרה לרכוש וליישם ידע חדש ולפתח את הידע החדש בשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות אחרות באזור.

AMEU תורם לפיכך לפיתוח כלכלי ותרבותי וליצירת ערכים וממלא את המשימה המקומית, הלאומית והאזורית בתחומי החינוך, המחקר והתרבות על בסיס גישה טרנס-לאומית ובינתחומית.

חָזוֹן

החזון של AMEU הוא להפוך למרכז חינוך בינלאומי, מרכז מצוינות בחינוך ומחקר, שישתמש במחקר האסטרטגי והיישומי שלו לפתרון יצירתי של סוגיות כלכליות, טכנולוגיות, בריאותיות וחברתיות-פוליטיות, אקולוגיות ואקלים ובינתרבותיות של מרכז אירופה, בעיקר אזור הדנובה והבלקן.

כקהילה אקדמית פתוחה היא תציע, בשיתוף עם שותפיה, פרויקטים לפיתוח כלכלי וטכנולוגי, שלום ודמוקרטיה, פיתוח בר קיימא ופיתוח איזון אקולוגי באזור, ובכך יתרום להשתלבות מחדש באירופה.

אסטרטגיית פיתוח

עבודת AMEU מבוססת על המדיניות האסטרטגית הבאה:

פיתוח תוכניות לימוד בתחומים שיש להם את מספר המשרות הרב ביותר שיש;

 • פיתוח דיסציפלינות מדעיות בסיסיות שעליהן מבוססות תוכניות הלימוד;
 • יישום פעילות המחקר המדעי היישומי והעברת ההישגים לסביבה;
 • שיתוף הפעולה עם ארגונים מסחריים ואחרים;
 • ביצוע עבודות הפיתוח והייעוץ המקצועי;
 • קשר בינלאומי עם מוסדות חינוך ומחקר.

הַאֲמָנָה

כל התוכניות לתואר ראשון ותואר שני של Alma Mater Europaea מוסמכים במלואם על ידי NAKVIS, הסוכנות הסלובנית לאבטחת איכות להשכלה גבוהה.

תכונות הקמפוס

Alma Mater Europaea אינה אוניברסיטה בקמפוס והמחלקות שלנו ויחידות מרכיבות אחרות נמצאות במקומות שונים.

בחר אחד מהמיקומים שלנו והכיר אותו טוב יותר.

 1. אוֹסְטְרֵיָה
 2. סלובניה
 3. קרואטיה

אוֹסְטְרֵיָה

בשל העבר וההווה התרבותי העשיר שלה, אוסטריה מוקירת על ידי אנשים ברחבי העולם.

זלצבורג

השוכנת מתחת להרי האלפים, העיר הרביעית בגודלה של אוסטריה מפורסמת בעולם בהיותה מקום הולדתו של וולפגנג אמדאוס מוצרט וידועה בינלאומית בזכות הארכיטקטורה הבארוקית שלה. בעיר שלוש אוניברסיטאות ואוכלוסיית סטודנטים גדולה. בזלצבורג שוכן המטה של האקדמיה האירופית למדעים ואמנויות.

זלצבורג היא אחת הערים היפות באירופה, שנשמרה בקפידה במשך מאות שנים. הוא מוקף בנופים מרהיבים, אגמים, גבעות אלפיניות ופסגות הרים.

הארמונות, כנסיות הארכיבישופים, הכיכרות והמזרקות, ובעיקר המצודה, משקפים את אהבת הפאר של הארכיבישופים החזקים ששלטו בעיר.

היופי של העיר והסביבה הטבעית משכו מטיילים במשך מאות שנים ועדיין מהווה אטרקציה תיירותית מרכזית כיום. תוכלו להכיר את העיירה בצורה אינטימית יותר מכל תייר.

סלובניה

סלובניה תומכת מאוד ברעיון של בניית אזור ידע אירופאי אמיתי ושואפת ליישם צעדים התומכים בשוויון הזדמנויות, הצלחה בבית ספר, ניידות בכלל, השכלה גבוהה וחינוך והכשרה מקצועית, לימוד שפות, בטיחות בבית הספר, אי-אפליה, חינוכית. טכנולוגיות וחינוך מרחוק, הכרה אקדמית ומקצועית בכישורים, סטטיסטיקה חינוכית, פיתוח כולל של השכלה כללית והכשרה מקצועית, פיתוח תואר ראשון ומודרניזציה של לימודים לתארים מתקדמים.

לובליאנה

לובליאנה היא הבירה והעיר הגדולה ביותר של סלובניה. מלבד כל מה שיש לכל הבירות המודרניות האחרות, לובליאנה הצליחה לשמור על האווירה הנינוחה של עיר קטנה. בלובליאנה יש אוכלוסיית סטודנטים גדולה והמיקום הגיאוגרפי המרכזי שלה אומר שאתה יכול להגיע לאלפים או לים האדריאטי בתוך שעה.

מאריבור

מאריבור היא העיר השנייה בגודלה בסלובניה. ב-2012 היא הייתה בירת התרבות של אירופה וב-2013 הייתה בירת הנוער של אירופה. זוהי עיר הולדתם של הרבה אמנים וספורטאים מפורסמים ובעלי שם בינלאומי, מועדון הכדורגל המצליח ביותר בסלובניה, הגפן העתיק בעולם, בית הכנסת השני העתיק באירופה, מארח גביע העולם בסקי אלפיני של נשים FIS... למריבור יש מגרש גדול אוכלוסיית הסטודנטים ומהווה יעד פופולרי לסטודנטים לחילופין.

מורסקה סובוטה

Murska Sobota היא העיר הגדולה ביותר בחלק הצפון מזרחי של סלובניה ובירת האזור של Prekmurje. יש לה תכונה ייחודית בהשוואה לשאר חלקי סלובניה, שהיא ברובה אלפיני: Muska Sobota היא העיר הסלובנית היחידה הממוקמת על מישור אמיתי. לאורך כל השנה, חיי העיירה מועשרים באירועי תרבות, בידור, מסורתי, קולינרי וספורט.

קרואטיה

קרואטיה היא מקום מסביר פנים לסטודנטים המעוניינים ללמוד במדינה הידועה בחוף היפה שלה, בשילוב הקסם של הים התיכון ודרום מזרח אירופה ובזכות המורשת ההיסטורית והתרבותית העשירה שלה.

זאגרב

זאגרב היא הבירה והעיר הגדולה ביותר של קרואטיה. זהו המרכז התרבותי, הכלכלי, הספורטיבי והממשלתי של המדינה. זאגרב היא עיר תוססת עם אוכלוסיית סטודנטים גדולה, המפורסמת בזכות הפארקים הירוקים הרבים וחיי הלילה שלה. העיר פועמת מאנרגיה אך הצליחה לשמור על מידה טובה של חסד מהעולם הישן.

  קבלה

  קבלה לתואר שני

  תכניות הדוקטורט והמאסטר הסלקטיביות שלנו מותאמות לבוגרים טריים ולאנשי מקצוע בתחילת הקריירה מכל מדינה ומגוון של רקע. בכל שנה אנו מקבלים 20 עד 40 סטודנטים בכל תכנית לתואר שני, ובין 12 ל-20 מועמדים לדוקטורט לכל תכנית לדוקטורט.

  • לתכנית לתואר שני, הקריטריונים המינימליים הם תואר ראשון/תואר ראשון ושליטה בשפה האנגלית.
  • לדוקטורט, לכל הפחות, עליך להחזיק בתואר שני או 4 שנות תואר ראשון/תואר ראשון, ושליטה טובה מאוד באנגלית בכתב ובדיבור.

  תהליך הקבלה

  תהליך הקבלה ללא טרחה וקל. זה מתחיל עם הבקשה המקוונת הלא מחייבת שלך, שאורכת כ-15-20 דקות. אתה מוזמן למלא אותו בהקדם האפשרי, מכיוון שאנו מקבלים בקשות על בסיס מתגלגל.

  במסגרת בקשתך, תציין אם אתה מגיש בקשה למלגת אקדמיקוס מבוססת הכשרון או הצרכים.

  אתה תשמע ממשרד הקבלה תוך עשרה ימים מהגשת בקשה. אם צוות משרד הקבלה יאשר אותך כמועמד מתאים, תוזמן לראיון ותעלה את התעודות והמסמכים שלך. תקבל את החלטת המלגה של אקדמיקוס ותגיש בקשה למלגות נוספות, כולל חלקן המכסות שכר לימוד מלא.

  באמצעות Calendly תירשם לראיון שיתקיים תוך שבוע. תוך שבוע לאחר הראיון ובקשתך המלאה, עלמה מטר תקבל או תדחה את בקשתך ותודיע לך על המלגות ושכר הלימוד.

  מלגות ומימון

  מענקים, מלגות וסיוע לסטודנטים לתואר דוקטור ותואר שני

  דוקטורט הוא תואר מחקרי הכרוך בהפקת ידע ומלגה מקוריים. עלמה מטר Ph.D. המועמדים מציגים את המלגה שלהם בקולוקיות מחקר ובכנסים, מפרסמים את עבודתם בפרסומים שנבדקו עמיתים ועורכים מחקרים באוניברסיטה או מחוץ לה. חלקם גם מלמדים קורסים, מעורבים במספר פרויקטים מחקריים ומגישים בקשה למענקים ומלגות. תואר שני ב-Alma Mater Europaea כרוך בהשלמת עבודת גמר לתואר שני. חלק מהעבודות של סטודנטים הן באיכות הגבוהה ביותר ומומרות לספרים או למאמרים מדעיים.

  Alma Mater Europaea שמחה להכריז על מענקי מחקר, מלגות שכר לימוד מלא, מלגות, מלגות מחקר ועזרות הוראה. לסטודנטים הפונים לשנת 2023, עלמה מטר ושותפיה מציעים את הדברים הבאים:

  • מלגות אקדמיקוס, זמינות לתואר שני ודוקטורט. תלמידים. עבור מקסימום 9,000 יורו לשלוש שנים (3,000 יורו לשנה) לסטודנטים שמפגינים תשוקה וכישרון או זקוקים לתמיכה כלכלית.
  • מלגות פלנקוביץ', זמינות לתואר שני ודוקטורט. תלמידים. שני סטודנטים יקבלו מענקים סלקטיביים ויוקרתיים אלה המכסים את כל העלויות, כולל שכר לימוד מלא, נסיעות ופנסיון, לביצוע מחקר ברמה עולמית הקשורה לתקשורת, מדעי המידע או יחסי ציבור. על המועמדים להפגין פרסומי עבר או הישגים יוצאי דופן ויכולת לייצר מחקר יוצא דופן.
  • משרות עוזרות הוראה, זמינות ל-Ph.D נבחרים. מועמדים שילמדו בשיתוף שיעורים לתואר ראשון.
  • מענקים לפתרון בינה מלאכותית, זמינים לדוקטורט של בינה מלאכותית יישומית. תלמידים. אם יש לך פרויקט או נושא מחקר ספציפי של בינה מלאכותית שאכפת לך ממנו מאוד ואתה מעוניין ללמוד את הפרויקט או הנושא מזווית תיאורטית, אנו מזמינים אותך לשלב את עבודתך עם דוקטורט. מענקים זמינים עד 120,000 אירו לשלוש שנים (40,000 אירו לשנה). פתרונות בינה מלאכותית שמשנים את העולם עשויים לקבל הצעות שותפות עסקיות משמעותיות עוד יותר.

  מיקומים

  • Ljubljana

   3GF6+7P Ljubljana, Slovenia, 1000, Ljubljana

   • Koper

    Via Primož Trubar 1, 6000 Koper - Capodistria, Slovenia, 6000, Koper

    • Maribor

     Center, Slovenska ulica 17, 2000 Maribor, Slovenia, 2000, Maribor

     • Murska Sobota

      Lendavska ulica 9, 9000 Murska Sobota, Slovenia, 9000, Murska Sobota

      שאלות