PsyD בפסיכולוגיה קלינית

כללי

2 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

PsyD בפסיכולוגיה קלינית

הלימודים מתחילים בתחילת אוקטובר

Psy.D. התוכנית של המשימה היא להכין פסיכולוגים קליניים שמביאים גישות פסיכולוגיות עומק לעבודה עם קהילות מגוונות, כמו גם ערכי בריאות הנפש הקהילתית לתוך עבודה פסיכולוגיה עומק.

Psy.D. בפסיכולוגיה קלינית

מה זה Psy.D. בפסיכולוגיה קלינית?

Psy.D. תוכנית מדגישים את מודל המתרגל-מלומד שבו הדגש הוא על היישום המעשי של החומר התיאורטי להגדרות ספציפיות שבהן הפסיכולוגים עובדים. אלה עם Psy.D. תארים לרוב עובדים בקביעות קהילתיות, במרפאות פרטיות, במסגרות של שירותי בריאות אינטגרטיביים, בהגדרות ארגוניות, בשירותי בריאות ובפסיכולוגיה בתכניות מקצועיות לפסיכולוגיה. A Psy.D. החינוך מדגיש פרקטיקה עצמית רפלקטיבית יחד עם מיומנויות בין אישיות ואת היכולת לתקשר עם אחרים במסגרות interprofessional. מיומנויות קליניות, הערכה פרויקטיבית ואובייקטיבית, וטיפול הם תחומי היישום העיקריים בנוסף לתיאוריה ולמחקר. הידע היסודי ופונקציונלי מתמקדים. Pacifica Graduate Institute הפסיכולוגי Pacifica Graduate Institute , בנוסף להקשר ההקשר הרחב והכללי הדרוש בתחום הפסיכולוגיה, מכבדים את הפסיכולוגיה העמוקה על החיים הארוכים של האפקטיביות הקלינית, המיקוד היחסי שלה, וערכה על ההבנה המורחבת של המורכבות ההתפתחותית, ארגון עצמי ותודעה אינדיווידואלית וקולקטיבית.

מהי פסיכולוגיה עומק?

גישות פסיכולוגיות מעמיקות הן בין הצורות העתיקות ביותר של פסיכותרפיה בעולם, ומתחדשת ההתעניינות הנוכחית בפסיכולוגיה של עומק, ובמיוחד בהקשר של נוירוביולוגיה בין-אישית, עם מתרגלים / חוקרים כמו אלן שור, Ph.D. ואחרים תורמים. פסיכולוגים קליניים, כמו ג'ונתן שדלר, Ph.D., עכשיו גם מביא מחקר, המאמת גישות פסיכולוגיות עומק, לאור. לדוגמה, ראה מאמר של ד"ר שדלר על יעילות הפסיכותרפיה הפסיכודינמית (ב- PDF).

Psy.D. תוכנית הדרכה מובחנת

למרות התוכנית היא חדשה יחסית, היא מושרשת בתוכנית הפסיכולוגיה הקלינית המוצעים על ידי Pacifica מאז סוף 1980. לפיכך, התוכנית גשרים את ההיסטוריה העשירה של הוראת פסיכולוגיה עומק עם העולם העכשווי של הפסיכולוגיה הקלינית. שילוב מעמיק זה מדגיש נקודות מבט פסיכולוגיות מעמיקות בתחומי המחקר הפסיכולוגי הנוכחיים, כגון גישות יחסיים וקשרים; שיטות מבוססות ראיות; הערכה אינטגרטיבית; נוירוביולוגיה בין-אישית וגישות ביופסיות-סוציאליות לטיפול רפואי אינטגרטיבי; שיטות רפלקטיביות עצמית; גישות תרגול מבוססות-קהילה; ואת בריאות הציבור בריאות הנפש.

תוכנית הלימודים משקפת מחויבות להעלאת מלגות וערכים בעלי אחריות חברתית וחמלה, לשאלות החשובות של הפסיכולוגיה הקלינית המיושמת, כולל הדגשות על דפוסי התנהגות לא מודעים. התכנית מציעה קורסים המספקים ידע יסודי בפסיכולוגיה, כמו גם אלה המתמקדים בטיפולים פסיכולוגיים מעמיקים, בריאות נפשית קהילתית, גיוון ופרספקטיבות מקומיות בפסיכולוגיה. תשומת לב, שיקולים סומטיים, אקולוגיים והרהורים של עבודה פסיכולוגית נכללים גם בתוכנית.

יתרונות:

 • היכונו לתרגל במגוון של קהילות וקביעות שירות בריאות עם בסיס מוצק במיומנויות של פסיכולוגיה קלינית, מעוגנת עקרונות הפסיכולוגיה עומק.
 • לשלב ידע רחב וידע כללי בפסיכולוגיה קלינית, כולל מיומנויות קליניות מרכזיות, עם ניסיון אישי של הגורמים הלא מודעים והיחסים המניעים התנהגות אישית וקבוצתית.
 • חקור פרספקטיבות פסיכולוגיות מעמיקות כגון גישות יחסיים וקשר; שיטות מבוססות ראיות, כולל גישות פסיכודינמיות קצרות; הערכה אינטגרטיבית; נוירוביולוגיה בין-אישית וגישות ביופסיות-סוציאליות לטיפול רפואי אינטגרטיבי; גישות תרגול מבוססות-קהילה; ומדיניות ציבורית הקשורה לבריאות הנפש.

"כשהייתי סטודנט ואחר כך סגל של קביעות בקביעות באוניברסיטה גדולה, חשבתי שצריך לחלק את חיי הפנימיים ואת חיי המקצועיים. כאשר מצאתי את Pacifica ואת התוכנית שלנו, שמחתי לעבוד במקום שבו אנו יכולים לשלב בגלוי עקרונות פסיכולוגיים עומק בכל ההיבטים של חיינו ועבודתנו. האינטגרציה הזאת, שלדעתי, מעניקה לנו השראה להיות קהילה של סטודנטים, סגל ופקידים המחוייבים למחויבות לנשמה בעולם ובנפש ".
אוקסנה יאקושקו, יו"ר התוכנית

שאלות נפוצות על התוכנית

מה מובחן על Psy.D. לימודי דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית ב- Pacifica?

תוכנית זו מושרשת בתוכנית הפסיכולוגיה הקלינית שמציעה פסיפיקא מאז סוף שנות השמונים. לפיכך, התוכנית גשרים את ההיסטוריה העשירה של הוראת פסיכולוגיה עומק עם העולם העכשווי של הפסיכולוגיה הקלינית. שילוב מעמיק זה מדגיש נקודות מבט פסיכולוגיות מעמיקות בתחומי המחקר הפסיכולוגי הנוכחיים, כגון גישות יחסיים וקשרים; שיטות מבוססות ראיות; הערכה אינטגרטיבית; נוירוביולוגיה בין-אישית וגישות ביופסיות-סוציאליות לטיפול רפואי אינטגרטיבי; גישות תרגול מבוססות-קהילה; ואת בריאות הציבור בריאות הנפש.

בעקבות מודל של מטפל-מלומד של הכשרה, תוכנית זו מייצגת את מחויבותה של פסיפיקא לקביעת העקרונות של פסיכולוגיית עומק בקליניקה במסגרת הקהילה. Psy.D. התוכנית של המשימה היא להכין פסיכולוגים קליניים (שירותי בריאות) ליישם ביסודיות כמו גם ידע פסיכולוגי עומק ומיומנויות בתוך מגוון רחב של הגדרות בפועל מקצועי. התכנית מיועדת לייצר פסיכולוגים קליניים בעלי מיומנות במגוון רחב של עבודות קליניות, כולל פסיכותרפיה, הערכה, פיקוח וייעוץ, כמו גם גישות אינטגרטיביות לבריאות, היכרות מעמיקה עם נקודות מבט פסיכולוגיות מעמיקות. פסיפיקא מאמן את התלמידים להשיג שילוב מוצלח של ידע רחב וידע כללי בפסיכולוגיה קלינית, כולל מיומנויות קליניות בסיסיות, עם ניסיון אישי של הגורמים הלא מודעים והיחסיים, המניעים התנהגות אישית וקבוצתית.

האם קבלת Psy.D. מן הפסיכולוגיה הקלינית של פסיפיק תוכנית לפגוש את ההסמכה הנדרשת כדי להיות מורשה כפסיכולוג קליני בקליפורניה?

תוכנית הלימודים שלנו נועדה להוביל לרישיון כפסיכולוג קליני (על פי דרישות חינוכיות לפסיכולוגים במדינת קליפורניה). על מנת לקבל את רשיון הפסיכולוג קליני של קליפורניה, על הסטודנטים לעמוד גם בשעות הפוסט-דוקטורט של שירותי הקליניקה ובדרישות הבדיקה של המדינה. במסגרת קבלת התואר מהתכנית שלנו, התלמידים נדרשים להשלים את שעות ההתמחות הפוסט-דוקטורטיות שעומדות בדרישות של מועצת הפסיכולוגיה של קליפורניה. דרישות הזכאות של תוכניות התמחות פורמלית בקליפורניה נקבעים על ידי ארגונים מגוונים, כולל המועצה לפסיכולוגיה בפסיכולוגיה של קליפורניה (CAPIC), המסדירה אתרים קליניים רבים המאמצים שיטות טיפול פסיכולוגיות מעמיקות. פסיפיקא הוא חבר בית הספר למוסיקה של CAPIC, והתלמידים יונחו בתהליך הרשמי של היישום לכל האתרים הללו. לאחר קבלת התואר מפסיפיקאה, על הסטודנטים לעמוד בדרישות המדינה, הכוללות שעות קליניות בפוסט-דוקטורט, וציוני מעבר בבחינות הארציות והממלכתיות (EPPP ו- CPLEE). מועמדים וסטודנטים אחראים על מעקב אחר דרישות הרישוי של מדינות או מדינות אחרות, בהן הם מבקשים להתגורר ולתרגל, אשר עשויים להיות שונים מדרישות קליפורניה.

כמה זמן הוא Psy.D. תכנית?

תלמידים משתתפים בשיעורים ב Psy.D. תוכנית במשך ארבע שנים במהלך הסתיו, החורף, ואביב רבעונים. מדי שנה מתקיימים שיעורים בקמפוס במהלך תשע, ארבעה (4) יום-יומיים (שלושה לרבע). אין רובע קיץ בקמפוס. התלמידים משלימים את עבודת הדוקטורט שלהם תוך שלוש שנים וארבע, יחד עם הקורסים. יש מגבלת זמן של שמונה שנים להשלמת התוכנית לתואר. עיין בתרשים שלהלן לקבלת סקירה חזותית של Psy.D. תכנית.

מהו הפורמט הכללי של הכיתות?

השיעורים הם שילוב של הרצאות ופורמטים לדיון ובאופן כללי, מתרחשים בקמפוס של Lambert Road של Pacifica. בעוד סגל המרצים הנוכחי חומר, הזמן הוא להפריש לדיון תקופות שאלה ותשובה. חלק מהשיעורים כוללים מצגות של מומחים, פעילויות חווייתיות (למשל, טקסים, תרגילים סומטיים) וכן זמן לעיבוד המידע כקבוצה. מערכת הקוהורט בפסיפיקא מעודד תהליך של למידה שיתופית מעמיקה המשלבת את ההקשרים האישיים והתרבותיים הרבים המשפיעים על למידה והכוונה.

כמה עבודה נדרשת מחוץ לכיתה?

הקצאות הכיתה מורכבות מקריאה, מהשתקפויות / דיונים, מבחנים, מסמכים או פרויקטים. עבור כל שעה בכיתה, לפחות שלוש שעות של עבודה אקדמית מחוץ לכיתה צפוי. הפעם עשויים לכלול קריאה, השתקפות, מחקר וכתיבה. מחקר בוגר, באופן כללי, דורש עשרים (20) שעות לימוד בשבוע עם תוספת משוער 15 עד 20 שעות בפועל בשבוע השני, השלישי, והרביעי שנים. 1,500 שעות ההתמחות מתקיימות לאחר שנת הלימודים הרביעית עם סיום עבודת הדוקטורט, ובחינות מקיפות הועברו.

הכשרה קלינית חווייתית מחוץ לאתר הקמפוס הכשרה אתרי קליניקה היא חלק חיוני של תוכנית הדוקטורט. הסטודנטים משלימים מינימום של 1,000 שעות עבודה, 1,500 שעות התמחות ו -60 שעות של טיפול אישי. מנהל ההכשרה הקלינית עובד בשיתוף פעולה עם התלמידים, כך שהם פונים למיקומים בשנה האקדמית הראשונה שלהם ומתחילים את עבודתם בתחילת השנה השנייה ללימודים אקדמיים. התלמידים מקבלים הדרכה ומקבלים משוב במקומות מחוץ לאתר וכן במהלך הקורסים בקמפוסים.

כאשר התלמידים משלימים את הקורסים והפרקטיקה שלהם ועוברים מבחנים מקיפים, התלמידים נכנסים ללימודים מחוץ לקמפוס, שם הם מקבלים גם הדרכה ומשוב. ההתמחות הושלמה בסביבה רב תחומית המציעה מגוון של חוויות אימון. סטודנטים זכאים להגיש בקשה להתמחות בשנה הרביעית שלהם, אם הם עמדו בכל דרישות התוכנית ומקימים את מוכנות ההתמחות. לאחר קבלתם באתר התמחות, הם עשויים להתחיל התמחות עם סיום הקורסים ו practica. יש לעודד הדרכה באתרים מגוונים מבחינה תרבותית. ישנם וריאציות בין לוחות המדינה של הפסיכולוגיה לגבי זכאות הרישיון מבוסס על ההבחנה הסמכה של תוכניות דוקטורט. תוכנית הדוקטורט ב Pacifica Graduate Institute מובנה לפגוש את מועצת המנהלים של מדינת קליפורניה של הנחיות הפסיכולוגיה.

מתי יש לתלמידים הזדמנות להיפגש עם סגל ההוראה?

כל חבר סגל ההוראה מחזיק שעות עבודה במהלך הזמן שבו הסטודנטים נמצאים בקמפוס וכן בשעות מסוימות במהלך השבוע. לוחות זמנים אלה של שעות העבודה וגליונות ההרשמה זמינים במהלך כל מפגש למידה. בנוסף, קיימת תקשורת מתמשכת ועקבית בין חברי סגל וסטודנטים בין ישיבות מגורים. לסטודנטים מוקצה גם יועץ ליבה מרכזי המתחבר עמם על היבטים מגוונים של התפתחותם האקדמית והמקצועית. במהלך רבעון האביב, יועצי הסגל מעריכים את ההתקדמות שעושה כל תלמיד בתכנית במסגרת ההערכות השנתיות של התלמיד.

מה זה Psy.D. עבודת הדוקטורט ב- Pacifica?

תוכניות דוקטורט בכל תחום דורשות פרויקט דוקטורט סופי המשקף את טבעו הלימודי של תואר מתקדם. אצל המתרגל שלנו, מלומד, Psy.D. תוכנית פסיכולוגיה קלינית, פרויקט זה כרוך השלמת Psy.D. מַסָה. למרות שיש לה קווי דמיון לדסרטציות בדיסציפלינות אקדמיות אחרות או לדסרטציות בדוקטורט קליני. תוכנית, Pacifica של Psy.D. הדיסרטציה משקפת בבירור את מהות תכנית הלימודים שלנו.

 • ההתמקדות של הדוקטורט היא בנושא רלוונטי מבחינה קלינית
 • המחקר חייב לתרום לעבודה קלינית
 • עבודת הדוקטורט מעניקה הרשאות לפילוסופיה קלינית בספרות המדעית
 • מחקרים אלה הם בדרך כלל תמציתיים יותר, ומציעים התייחסות ייחודית יותר לנושא
 • הדיסרטציה, אם משתמשים במשתתפים, עשויה לשמש מחקר פיילוט (כלומר, לכלול פחות משתתפים)
 • Psy.D. עבודת הדוקטורט עשויה לשקף את החוויות או המטרות הקליניות של התלמידים

היבט נוסף שהופך את Psy.D. דיסרטציה חוויה ברורה היא כאשר היא מתרחשת במהלך האימון. כדי להכיר את ההתמקדות שלנו בחוקר, כמו גם לעודד שילוב פעיל של הפרקטיקה והמדע, Psy.D. כתיבת הדיסרטציה מוטמעת בתוך ארבע שנות הלימודים. אנו מציעים מספר קורסים העוסקים ספציפית בפיתוח עבודות כתיבה ובכתיבה (כולל תמיכה וחניכה לתלמידים בזמן שהם עובדים על עבודת הדוקטורט שלהם). יש לנו גם תהליך פעיל של ייעוץ, הכולל פגישות קבועות עם כיסאות עבודת הדוקטורט וכן רכזי מחקר. זה מובנה כך מסה תושלם עם סיום ארבע שנים של קורסים.

בפסיפיקא, אנו מאשרים את האינטרסים של התלמידים על ידי הזנת תשוקותיהם של התלמידים, כמו גם היענות לצורכי העולם על מנת ליידע את התפתחות הרעיונות שלהם. כמו כן, אנו מעודדים שילוב פעיל של עדשות פסיכולוגיות מעמיקות ופרספקטיבות בכתיבת עבודת הדוקטורט שלהם, שעשויות לכלול את תשומת לבם לחלומותיהם, לחלומותיהם הפנימיים, לדמיונם או לתגובות יחסיים אמפתיים לסבל האנושי.

כמו במקרה של כל dertations, Psy.D. תהליך הדוקטורט בפסיפיקאה אינטנסיבי ואינטנסיבי. היא גם רלוונטית מבחינה קלינית ומסתמכת על גישות קליניות פסיכולוגיות מעמיקות כמו גם על גישות מחקר. לבסוף, אנו רואים את עבודת הדוקטורט, כמו חלקים אחרים של ההכשרה שלנו, כמסע משמעותי ומשתנה, שלא רק מבקש לתרום לשיפור חייהם של אנשים או קהילות, אלא גם עידוד צמיחה נפשית לתלמידים עצמם.

היכן סטודנט משלים את דרישת ההתמחות של 2,500 שעות / התמחות?

על הסטודנטים בתכנית הקלינית לדוקטורט לצבור סך של 2,500 שעות של ניסיון קליני מאושר ומפוקח. שעות אלה מתקבלות בשני "שכבות" של הכשרה: פרקטיקום (1000 שעות חובה) והתמחות (1,500 שעות נדרשות). שתי רמות ההכשרה מתקבלות במקומות מחוץ לקמפוס כגון, אך לא רק מרפאות, בתי חולים, מרכזי טיפול או סוכנויות אחרות, שבהן פסיכולוגים מספקים שירותים. הכשרה מעשית היא רמה נמוכה יותר של הכשרה עם פיקוח אינטנסיבי יותר והדרכה מתקבל במהלך השני, השלישי, והרביעי שנים של שיעורים ב Pacifica. מדריך ההדרכה הקלינית מתאר את הדרישות לתחילת ההכשרה הקלינית. במהלך הקורסים בקמפוס, משתתפים התלמידים ביום חמישי בערב בסמינרים מעשיים שנועדו לעגן את חווית ההדרכה הקלינית שלהם בדיונים בקבוצות קטנות, בכינוסים ובפיקוח אינטנסיבי של סגל ההוראה. בניגוד להכשרה מעשית, הכשרה בהתמחות היא רמה גבוהה יותר של הכשרה עם יותר עצמאות ואחריות, והיא מתבצעת לאחר השלמת התלמיד את כל הקורסים ועברו את הבחינות המקיפות. ההתמחות, בניגוד לפרקטיקום, היא חוויית אימונים מסכמת ומובנית, שבה מיומנויות הידע והידע המתקבל דרך הקורסים והחוויות המעשיות מופעלות. כל פעילויות ההדרכה המתוארות כאן מתואמות ונתמכות על ידי לשכת ההדרכה של פסיפיקא, כולל רכזת ההדרכה ומנהל ההדרכה הקלינית.

האם תלמיד יכול להשתמש בשעות טיפול אישיות בעבר כדי לספק את דרישת הטיפול האישי של 60 שעות?

הדרישה הטיפולית האישית היא חלק בלתי נפרד מהתכנית, הכרחית לפיתוחם של רופאים המטפלים בעצמם כמכשיר לריפוי של אחרים. בנוסף, מודעות עצמית אישית חיונית לתהליכים אחרים בהיותו סטודנט, כולל עריכת מחקרים עם משתתפים אנושיים או עיסוק בדיאלוגים קליניים ומחקריים בתחום, המרחיבים ידע פסיכולוגי. לכן, המינימום של 60 שעות של טיפול אישי חייב להיות מושלם כאשר תלמיד נרשם לתוכנית. שעות אלה עשויות להסתיים בהגדרות אישיות, קבוצתיות, זוגיות או משפחתיות.

סקירה כללית של תכנית הלימודים

פסיכולוגיה קלינית Psy.D. השיעורים מתקיימים במפגשים של ארבעה ימים (יום חמישי בערב עד יום ראשון אחר הצהריים) פעם בחודש במהלך הסתיו, החורף והאביב על פני תקופה של ארבע שנים. בין מפגשי למידה, לימוד והוראה ממשיכים דרך הדרכה אישית של סגל, למידה משופרת באינטרנט וקבוצות תמיכה. ההתמחות הפרה-דוקטורלית צפויה להתקיים במהלך השנה החמישית של ההכשרה בתכנית, לאחר סיום הקורסים והדיסרטציה.

השנה החמישית

השלמת 1,500 שעות של התמחות קדם-דוקטורלית בפסיכולוגיה קלינית - CY 980, 3 יחידות

קורסים נבחרים עשויים להיות רכיבים מקוונים. תוכנית הלימודים אינה מיועדת לענות על כל הדרישות של כל מדינה לרישיון בפסיכולוגיה קלינית. תוכנית הלימודים עשויה להשתנות בהתאם לצרכים האקדמיים המשתנים.

שנה ראשונה

קורסים

 • הערכה קוגניטיבית ואינטלקטואלית - CY 930, 3 יחידות
 • הערכת אישיות אובייקטיבית - CY 931, 3 יחידות
 • ראיון קליני - CY 940, 1 יחידה
 • פסיכופתולוגיה מתקדמת I - CY 730, 2 יחידות
 • משפטית, אתית ומקצועית - CY 832, 2 יחידות
 • מבוא לפסיכולוגיה עומק ומסורת האדם מדעי - CY 819, 2 יחידות
 • יונגיאן מבוסס פסיכותרפיה אני - CY 810, 2 יחידות
 • פסיכותרפיה מבוססת פסיכואנליטית I - CY 711, 2 יחידות
 • פיתוח מקצועי סמינר I - CY 755, 1 יחידה
 • פיתוח מקצועי סמינר II - CY 756, 1 יחידה
 • פיתוח מקצועי סמינר ג '- CY 757, 1 יחידה
 • סטטיסטיקה מחקר כמותי עיצובים ושיטות אני - CY 950, 3 יחידות
 • סטטיסטיקה ו מחקר כמותי עיצובים ושיטות II - CY 951, 3 יחידות
 • שנה 1 הערכה שנתית לקידום התוכנית - CY 758, יחידות

שנה שניה

קורסים

 • יסודות קוגניטיביים של התנהגות אנושית - CY 837, 3 יחידות
 • יסודות ביולוגיים של ההתנהגות האנושית - CY 735, 3 יחידות
 • מין ומיניות האדם - CY 901, 1 יחידה
 • מין ומיניות האדם - CY 700, 2 יחידות
 • אלכוהול, תלות כימית והתנהגויות ממכרות - CY 900, 2 יחידות
 • עדות מבוססת פסיכותרפיה - CY 913, 2 יחידות
 • פסיכותרפיה עם אוכלוסיות שונות - CY 845, 2 יחידות
 • אינטגרטיבית ו interprofessional טיפול גישות - CY 920, 1 יחידה
 • סמינר הערכה I - CY 759, 1 יחידה
 • הערכת פרקטיקה סמינר 2 - CY 760, 1 יחידה
 • הערכת פרקטיקה סמינר ג '- CY 761, 1 יחידה
 • מחקר איכותי עיצובים ושיטות - CY 952, 2 יחידות
 • דיסרטציה פיתוח - CY 955, 2 יחידות
 • תיאוריות של מדידה פסיכומטרית - CY 933, 3 יחידות
 • שנה שנייה הערכה שנתית לקידום התוכנית - CY 762, 0 יחידות

שנה שלישית

קורסים

 • הערכת אישיות השלכתית - CY 938, 2 יחידות
 • מתקדם פסיכופתולוגיה II - CY 731, 2 יחידות
 • גישות השוואתיות לפסיכותרפיה - CY 770, 2 יחידות
 • יסודות חברתיים של התנהגות אנושית אני - CY 800, 3 יחידות
 • פסיכולוגיה התפתחותית I: ילדות באמצעות גיל ההתבגרות - CY 830, 2 יחידות
 • בריאות הנפש של הקהילה, מדיניות ציבורית ופסיכולוגיה עומק - CY 825, 2 יחידות
 • פסיכותרפיה מבוססת פסיכואנליזה II - CY 712, 2 יחידות
 • פסיכותרפיה מבוססת פסיכואנליזה III - CY 715, 2 יחידות
 • פסיכותרפיה מעשית סמינר I - CY 763, 1 יחידה
 • פסיכותרפיה מעשית סמינר 2 - CY 764, 1 יחידה
 • פסיכותרפיה מעשית סמינר ג '- CY 765, 1 יחידה
 • שיטות מחקר מתקדמות בפסיכולוגיה קלינית I - CY 956, 3 יחידות
 • שיטות מחקר מתקדמות בפסיכולוגיה קלינית II - CY 957, 2 יחידות
 • מסה השלמת אני - CY 958, 3 יחידות
 • הערכה שנתית שנתית לקידום התכנית - CY 766, 0 יחידות
 • תיק מקיף - CY 989, 0 יחידות

שנה ד '

קורסים

 • פסיכולוגיה התפתחותית II: בגרות דרך זקנה - CY 801, 3 יחידות
 • יסודות חברתיים של התנהגות אנושית II: תהליכים קבוצתיים - CY 802, 3 יחידות
 • עקרונות פיקוח קליני וייעוץ - CY 752, 2 יחידות
 • עקרונות של Psychopharmacology - CY 873, 3 יחידות
 • גישות ילידים לפסיכולוגיה - CY 803, 1 יחידה
 • יסודות אפקטיביים של התנהגות אנושית - CY 838, 2 יחידות
 • אלימות וטראומה - CY 834, 3 יחידות
 • מודעות ותדמית טיפול אינטגרטיבי - CY 923, 1 יחידה
 • פסיכותרפיה פסיכואנליטית IV - CY 716, 2 יחידות
 • פוסט-ג'ונגיאן מבוסס פסיכותרפיה - CY 815, 2 יחידות
 • יונגיאן מבוסס פסיכותרפיה II - CY 811, 2 יחידות
 • סיום מסה II - CY 959, 3 יחידות

דרישות סיום הלימודים

דרישות תואר לקראת סיום הלימודים

 1. על הסטודנטים להשלים סך של 116 יחידות רבעוניות כדי למלא את דרישת היחידה לסיום הלימודים. סך הכל 107 יחידות אקדמיות ו -9 יחידות התמחות קדם-דוקטורטיות.
 2. הציון המינימלי של "B" נדרש בכל קורס הושלם.
 3. יש לשמור על רמה ממוצעת של ציון ציון 3.0.
 4. על התלמידים לעמוד בדרישות הנוכחות כמפורט ב - Student Student. תלמידים יכולים רק להחמיץ ארבע כיתות במהלך השנה האקדמית, ולא יותר מ 1/3 של סך שעות בכיתה.
 5. על התלמידים להגיש ולהגנה על עבודת הדוקטורט.
 6. הסטודנטים נדרשים להשלים לפחות 1,000 שעות של תרגול.
 7. הסטודנטים נדרשים להשלים 1,500 שעות התמחות.
 8. הסטודנטים נדרשים להשלים 60 שעות של טיפול אישי.
 9. על התלמידים לעבור בהצלחה את הבחינה המקיפה בסוף השנה השלישית.
 10. על התלמידים לעמוד בכל הפוליסות והנהלים המפורטים בסטודנט, בעבודת הדוקטורט ובמדריכים הקליניים.

הכשרה קלינית

נדרשים לפחות 1,000 שעות עבודה ו -1,500 שעות התמחות. הסטודנטים יועברו לפרקטיקה על ידי מנהל ההכשרה הקלינית. על הסטודנטים לקבל התמחות בתהליך יישום תחרותי. מומלץ להשלים התמחות במסגרת רב תחומית המציעה מגוון של חוויות אימון. אנו מעודדים את בחירת האתר המגוון מבחינה תרבותית. לקבלת תיאור מלא של כל הדרישות הכשרה קלינית להתייעץ המהדורה הנוכחית של הדרכה הדרכה קלינית.

סגל הוראה

לכל תלמיד מוקצה יועץ הפקולטה להנחיה לכל אורך התכנית. היועצים הפקולטה נפגשים באופן קבוע עם יועצים לסטודנטים שלהם כדי לפקח על הביצועים האקדמיים שלהם, לדון תחומי המחקר, לפקח על הפיתוח הקליני, לסייע עם התקדמות עבודת הדוקטורט, ולספק תמיכה אישית ומקצועית. במהלך שלב הדיסרטציה של ההשתלמות, יו"ר ועדת הדיסרטציה של הסטודנטים מוקצה לשמש יועצת הפקולטה שלהם על מנת לסייע לתלמידים לשלב באופן פעיל את ההיבטים האקדמיים, הקליניים והדסרטטיים של הלמידה שלהם.

הכנה לרישיון פסיכולוגיה קלינית

תוכנית הלימודים הזו עשויה שלא לעמוד בכל הדרישות של כל מדינה לרישיון בפסיכולוגיה קלינית. סטודנטים המבקשים רישיונות בקליפורניה ירכשו הכשרה אזורית להכשרת דוקטורט המסייעת להם להמשיך לרשיון כפסיכולוג קליני בקליפורניה; אולם מכיוון שהדרישות משתנות, התלמידים אחראים להישאר מודעים לתקנות הרישוי הקיימות. תלמידים אחרים עשויים להיות צריכים לעמוד בדרישות נוספות של הרישוי במדינות הבית שלהם, והם גם אחראים לדעת את דרישות הרישוי של המדינה הרלוונטית שלהם.

דרישות קבלה

 • מועמדים צפויים להביא בסיס חזק בתחום הפסיכולוגיה ואת הפגינו עניין וכישרון ללימוד פסיכולוגיית עומק, אשר יוערך במהלך תהליך הגשת מועמדים ברמה רווקים.
 • התוכנית מחפשת אנשים בעלי נטייה פסיכולוגית ומעידים על החוסן הרגשי הדרוש לעבודה בתחומים יחסיים עם אוכלוסיות וקהילות מגוונות, כולל בקהילה על בסיס בריאות הנפש.
 • בנוסף לכישורים מתקדמים בתחום הכתיבה והמיומנות, מועמדים מצליחים ישליכו על הניסיון הקליני ויגלו עניין ביחסים בין הפסיכולוגיה, מדעי הרוח, כמו גם מדעי הטבע והאנוש.
 • הניסיון של פסיכותרפיה אישית לעומק מוערך מאוד.
 • דרישות יישום:
  • הצהרה אישית (3-5 עמודים)
  • Resumé / CV
  • 10 עמודים לפחות כתיבה אקדמית לדוגמא וכתיבת כתיבה נוספת על הלא מודע
  • 3 מכתבים עם טופס ההמלצה
  • תמלילים רשמיים - חייב להיות בעל תואר ראשון / מוסמך מאוניברסיטת מוסמכת או מוסמכת על ידי המדינה מוסד להשכלה גבוהה
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational en ... קרא יותר

Pacifica Graduate Institute is an accredited graduate school offering masters and doctoral degree programs framed in the traditions in depth psychology. The Institute has established an educational environment that nourishes respect for cultural diversity and individual differences, and an academic community that fosters a spirit of free and open inquiry. Students have access to an impressive array of education resources on Pacifica’s two campuses, both of which are located between the coastal foothills and the Pacific Ocean, a few miles south of Santa Barbara, California. קרא פחות
קרפינטריה , סנטה ברברה , ארה"ב מקוונת + 2 יותר פחות