Filter
PhD
סוג לימוד: הכול קצב: הכול

תוכניות ה-הנדסה ימית, חפש את התוכניות הטובות ביותר PhD כאן! - PhD

תוכנית דוקטורט בדרך כלל אחרי תואר שני ומאפשר לתלמידים לצלול עמוק יותר לתוך תחום עניין. עם דרגה זו של תואר, התלמידים בדרך כלל יש את הכישורים הדרושים כדי למצוא קריירה מתאימה בתחומם בשכר תחרותי.

מהו דוקטורט בהנדסה ימית? זה דוקטורט 's תוכנית עם מיקוד חזק בתחום של מחקרים ימיים וים. בתוכנית זו, חוקרים לוקחים קורסים כגון הידרודינמיקה של שפך, תיאוריית גל לא לינארית, דינמיקה של נוזל חישובי ונמלים ונמלים. משתתפי התוכנית צריכים גם לצפות להשקיע כמות משמעותית של זמן במחקר ניהולי הפרא במסגרת עבודת הדוקטורט שלהם, אשר השיא של לימודי הדוקטורט שלהם.

בוגרי תוכנית מוצלחת הם בדרך כלל מיומנים למדי בפתרון משוואות מתמטיות מורכבות, שהוא מיומנות מאוד מיוחדים שיכולים לתת להם יתרון תחרותי כאשר ציד עבודה. סטודנטים גם לפתח בדרך כלל מחקר מפותח מאוד מיומנויות אנליטיות תוך השלמת התוכנית.

יש מגוון של גורמים שעשויים להשפיע על העלות כדי להשלים את תוכנית הדוקטורט. על התלמידים לשקול את זמינותם להתחייב ללימודיהם ולבתי הספר למחקריהם על מנת לפרק את העלויות השוטפות בטרם יחליטו.

PhD grads הם לעתים קרובות מסוגלים למצוא עבודה בתחום של aquatics. הזדמנויות עבודה אפשריות כוללות פלטפורמות נפט הפעלה, טורבינות רוח הנדסה וצורות אחרות של אנרגיה חלופית, ניהול בניית ספינות וכלי שיט אחרים וקריירות אחרות המבוססות בסביבה ימית. חלק מהבוגרים ירצו להישאר בתחום האקדמיה, למצוא עבודה כמרצים או פרופסורים במכללה או באוניברסיטה.

בתי ספר מכל רחבי העולם מציעים תוכניות דוקטורט מקוונות בהנדסה ימית. אלו סוגים של תוכניות עשוי להיות אידיאלי עבור אלה המחפשים גמישות בלוח הזמנים שלהם, כמו גם אלה שרוצים להשתתף בתוכנית רחוק. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא יותר קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה:

4 תוצאות ב הנדסה ימית

Universidad de La Laguna

לתוכנית הדוקטורט המוצגת יש את מטרת ההכשרה, בהקשר של הנדסה ימית, ימית ואלקטרונית, של חוקרים מוכשרים לחידוש ולקידום הידע בתחום זה, אשר ניתן לשלב באופן מלא האזור האירופי להש ... [+]

לתוכנית הדוקטורט המוצגת יש את מטרת ההכשרה, בהקשר של הנדסה ימית, ימית ואלקטרונית, של חוקרים מוכשרים לחידוש ולקידום הידע בתחום זה, אשר ניתן לשלב באופן מלא האזור האירופי להשכלה גבוהה (EHEA) ומרחב המחקר האירופי (ERA).

כותרת צדקה

לתוכנית הדוקטורט המוצגת יש את מטרת ההכשרה, בהקשר של הנדסה ימית, ימית ואלקטרונית, של חוקרים מוכשרים לחידוש ולקידום הידע בתחום זה, אשר ניתן לשלב באופן מלא האזור האירופי להשכלה גבוהה (EHEA) ומרחב המחקר האירופי (ERA).... [-]

ספרד סנטה קרוז דה טנריף
ספטמבר 2020
ספרדית,אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University College of Southeast Norway

תוכנית הדוקטורט מכשירה מועמדים מתאימים למחקר, הוראה, הפצה וחדשנות, ופעילויות אחרות שבהן קיימת דרישה לתובנה מדעית ולמיקוד ימי תפעולי. ... [+]

[-]
נורבגיה דרמן ראולנד Hønefoss פורסלאנד Bø i Telemark קונגסברג הורטן  + 4 יותר
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Universidade da Coruña

תכנית PhD הימית התעשייתית וההנדסה היא תואר רשמי באונ' המבקשים הכשרה מומחית בשני התחומים הטכנולוגיים הללו, ולהבטיח כי ההכשרה שקבלה הוא מדעית, חברתית, אקדמית ומקצועית. ... [+]

מבוא

התכנית הנדסה ימית PhD ותעשייתי זהו תואר אקדמי רשמי מבקשי הכשרה מומחית בשני התחומים הטכנולוגיים הללו, ולהבטיח כי ההכשרה שקבלה הוא מדעית, חברתית, אקדמית ומקצועית.

מטרתו לקדם מצוין במחקר בתחומי מבקשים משלה להקים קישורים בין המחקר האקדמי ויישומים מעורבים בסביבת ייצור ספינות תעשייתית.

למה ללמוד את התואר

מהנדסי צי ותעשייתיים הם דרשו אנשי מקצוע מאוד עם שדות שונים מאוד של פעולה. התכנית מציעה ההזדמנות להתעמק בתחומים הנדסיים שונים הנעים בין היבטים טכניים, כוללים ניסיוני, אפילו ההיבטים של ארגון, ניהול והכוונה.... [-]

ספרד פרול
ספטמבר 2020
ספרדית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
3 - 5 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
University of Rijeka, Faculty of Engineering

על ידי בחירת הקורסים בהנחייתו של המנחה שלו, כל תלמיד יכול להתאים את התוכנית לתחומי המחקר שלו. ... [+]

שִׂיחָה

לקליטת סטודנטים לתואר שני לתואר ראשון (דוקטורנט) לתואר אקדמי של דוקטור לפילוסופיה בתחום מדעי ההנדסה בשנת הלימודים 2019/20:

במקצועות הנדסת מכונות, ארכיטקטורה ימית, הנדסת יסוד ומדעי ההנדסה הבין-תחומיים למודולים

הנדסת ייצורהנדסת חשמל תרמיתמכניקה חישוביתתכנון ובנייה של אניותהנדסת מכונות עיצובאבטחת איכות ובקרת מערכות הנדסה

מספר התלמידים שהתקבלו: 30.

... [-]
קרואטיה רייקה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
5 - 10 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית