תוכניות ה-אימון לקריירה, חפש את התוכניות הטובות ביותר PhD כאן! - PhD

דוקטור הוא הבחינות הגבוהות בוגרי יכול להשיג במסגרת תוכנית הדוקטורט. תואר זה מגדיר אותם בנפרד כמומחה בתעשייה באזור נבחר של המחקר. מהו דוקטורט בתחום הקריירה אימון? זוהי תואר פוסט-דוקטורט המאפשר לבוגרים להיכנס לכוח העבוד… קרא יותר

דוקטור הוא הבחינות הגבוהות בוגרי יכול להשיג במסגרת תוכנית הדוקטורט. תואר זה מגדיר אותם בנפרד כמומחה בתעשייה באזור נבחר של המחקר.

מהו דוקטורט בתחום הקריירה אימון? זוהי תואר פוסט-דוקטורט המאפשר לבוגרים להיכנס לכוח העבודה כמובילה בתעשייה. הקורסים שיידרשו מהסטודנטים לתכנית זו כוללים פיתוח קריירה וייעוץ, שיטות מחקר איכותניות וכמותיות ומגוון חברתי ותרבותי. כפרוייקט אבן, התלמידים צריכים לצפות לבלות את רוב הלימודים שלהם לעבוד על עבודת הדוקטורט.

עם הדוקטורט של קריירה אימון, בוגרי צריך להיות מסוגל למצוא עבודה במגוון תעשיות. רוב בוגרי הדוקטורט יש עבודת צוות מעולה, מנהיגות ותקשורת מיומנויות, אשר יכול לעזור להם לאבטח עמדה אימון מקצועי.

בעוד התלמידים יכולים לחקור את הגורמים השונים שיכולים להשפיע על שכר הלימוד, כגון מיקום בית הספר, הם מעודדים ליצור קשר עם בית הספר לקבלת מידע נוסף. הם צריכים גם לשקול כמה זמן הם יכולים להתחייב לבית הספר, שכן זה יכול להשפיע על עלות שכר הלימוד גם כן.

בוגרי תואר שלישי בקריירה אימון יכול למצוא קריירה מתגמלת לעבוד בתור יועץ תעסוקה או מאמן עסקי במספר תעשיות, כגון מכללות או אוניברסיטאות, מלכ"רים, ממשלה או עסקים. כמה בוגרי עשויים לחפש את ההסמכה ייעוץ שלהם כדי שיוכלו לפתוח ולהפעיל את העסק שלהם ייעוץ, בעוד שאחרים עשויים למצוא עבודה כמו מרצה או פרופסור באוניברסיטה. בוגרי רבים עשויים להיות יועצים עצמאיים או מאמנים החיים, מתן לאנשים עם עצה חיים יקרים ולעזור להם למצוא את נתיב הקריירה הנכון.

סטודנטים המעוניינים יכולים למצוא תוכניות PhD ברחבי העולם, כי הם אטרקטיביים למי שרוצה לעבוד בקצב שלהם או לא יכול לעשות את זה באופן אישי לשיעורים בקולג '. חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
Florida Christian University
Orlando, ארצות הברית

התוכנית מספקת מיומנויות אפקטיביות לפתח אימון ברמה גבוהה, שיש הזדמנות למקד את המחקר בפועל של התלמיד, אשר חייב להיות חדשני ואסטרטגי. אתה צריך להיות מסוגל להוכיח שיש לך את היכולת ... +

התוכנית מספקת מיומנויות אפקטיביות לפתח אימון ברמה גבוהה, שיש הזדמנות למקד את המחקר בפועל של התלמיד, אשר חייב להיות חדשני ואסטרטגי. אתה צריך להיות מסוגל להוכיח שיש לך את היכולת להשפיע על הארגון שלך או מקצוע. -
PhD
תכנית מלאה
Portuguese
קמפוס
 

עצה! אם אתה מייצג בית ספר ורוצה להוסיף את התוכניות שלך לרשימות שלנו, צרו קשר כאן