$close

מסננים

הצג תוצאות

תוכניות ה-אחריות חברתית תאגידית, חפש את התוכניות הטובות ביותר PhD כאן! - PhD

תוכניות PhD נועדו בדרך כלל לסייע לתלמידים לרכוש ידע נרחב בתחום נבחר. לעתים קרובות לאחר תואר ראשון או תואר שני, תוכניות אלה יכולים לעזור לתלמידים למצוא מגוון רחב יותר של הזדמנויות קריירה. חלקם עשויים לבחור לחזור תוכניות אל… קרא יותר

תוכניות PhD נועדו בדרך כלל לסייע לתלמידים לרכוש ידע נרחב בתחום נבחר. לעתים קרובות לאחר תואר ראשון או תואר שני, תוכניות אלה יכולים לעזור לתלמידים למצוא מגוון רחב יותר של הזדמנויות קריירה. חלקם עשויים לבחור לחזור תוכניות אלה לאחר זמן העבודה.

מהו דוקטורט ב אחריות חברתית? עם סיום הקורס, התלמידים יכולים לרכוש הבנה נרחבת של האחריות החברתית התאגידית והשפעתה על העסקים והחברה כאחד. סטודנטים יכולים לצפות למידה על גישות אתיות בר קיימא בשיטות עסקיות מודרניות. נושאי מחקר נפוצים כוללים מנהיגות, מודעות, תקשורת, אחריות חברתית, איכות הסביבה, שיווק ומניעת סיכונים.

המרדף אחר התוכנית עשוי להוביל למספר יתרונות. תלמידים לעיתים קרובות לפתח את כישורי התקשורת הדרושים כדי להתמודד עם האווירה הארגונית המתפתחת. בנוסף, התלמידים יכולים לרכוש הבנה עמוקה של נושאים סביבתיים יחד עם טיפול בגישות הכלכליות, אשר יכול לעזור להם לקחת על עצמו את העמדות ניהול בתעשייה.

אנשים יכולים לשלם שכר לימוד משתנה על בסיס מוסד ומיקום המחקר. לפני שתתחיל, ייתכן שתלמידים יידרשו לבחון עלויות שונות במגוון ארגונים. מידע הולם עשוי לסייע לתלמידים לתכנן בהתאם.

בוגרי אולי משופרת הלקוחות הפוטנציאליים שלהם. סטודנטים עשויים למצוא עמדות כמנהיגים אתיים בתעשיות. עם זאת, אחרים עשויים לבחור לעבוד כיועצים עבור הממשלה ועמותות המתמקדים מדיניות ארגונית בת קיימא. יחד עם זאת, חלק מהתלמידים יכולים לבחור לעבוד עבור גופים עסקיים כמנהלים וקובעי מדיניות. יש גם מספר תפקידים עם גורמים בינלאומיים שיש להם עניין בגישה גלובלית. בתפקיד זה, סטודנטים יכולים לקחת על עצמם תפקידים כחוקרים או מתכנני פיתוח.

תוכניות דוקטורט ב אחריות חברתית ניתן לגשת באמצעות מבחר של מכללות ואוניברסיטאות מקומיים ובינלאומיים. חלופות מקוונות עשויות להציע את ההגדרה האופטימלית למספר גדל והולך של תלמידים לא מסורתיים. כדי לגלות כמה אפשרויות, חפש את התוכנית שלך למטה פנה ישירות למשרד הקבלה של בית הספר על פי בחירתך על ידי מילוי הטופס להוביל.

קרא פחות
אפשרויות נוספות בתחום לימוד זה: 
$format_list_bulleted מסננים
מיין לפי:
מומלץ אחרונים תפקיד
Thammasat University, School of Global Studies
MMIPRICISION, תאילנד

הכשרה אקדמית קפדנית בנושאים הקשורים לחדשנות חברתית, עניינים ציבוריים, אחריות תאגידית וניהול ארגוני. הדוקטורט בחדשנות חברתית וקיימות הוא הדוקטורט הייחודי. תוכנית בתאילנד, שילוב ... +

הכשרה אקדמית קפדנית בנושאים הקשורים לחדשנות חברתית, עניינים ציבוריים, אחריות תאגידית וניהול ארגוני. הדוקטורט בחדשנות חברתית וקיימות הוא הדוקטורט הייחודי. תוכנית בתאילנד, שילוב של חדשנות חברתית וקיימות, שני תחומי מדיניות חשובים מאוד בחזית החברה העכשווית שלנו במאה העשרים ואחת. התוכנית מציעה הכשרה אקדמית קפדנית בנושאים הקשורים לחדשנות חברתית, עניינים ציבוריים, אחריות תאגידית וניהול ארגוני. הסטודנטים יזכו להתמחות בנושא העניין שלהם אך בשיתוף פעולה הדוק עם הסגל שלנו המומחים בתחומים שונים. מתוך הכרה בכך שחדשנות חברתית וקיימות הם שטחים רחבים, התכנית מבקשת לקדם גיוון על ידי הצעת מסלולי כניסה שונים הנותנים מענה למועמדים עם רקע אקדמי שונה ורמות שונות של ניסיון מקצועי. הודעה ממנהל התוכנית אנו שמחים להשיק את הדוקטורט שלנו. תכנית לחדשנות חברתית וקיימות, שפתוחה כעת להגשת מועמדות. התוכנית המבוססת על המחקר שלנו שואפת להכשיר חוקרים אקדמיים וקובעי מדיניות שירצו להרחיב גבולות חדשים של ידע בחדשנות חברתית, קיימות, השפעה חברתית, רווחת קהילה, ביטחון אנושי ונושאים דחופים אחרים המתמודדים עם החברה העכשווית שלנו. בשילוב של קורסים קפדניים ומחקר אמפירי, התוכנית תצייד את התלמידים עם בסיס אינטלקטואלי חזק, מודעות בין-תחומית ומיומנויות אנליטיות הכרחיות שבאמצעותן ניתן לגשת לבעיות הליבה של היום. הסטודנטים יצטרפו לפקולטה מגוונת ייחודית עם תחומי עניין ורקע מחקר מגוונים החל מחדשנות חברתית ועד לפיתוח קהילתי, מלימודי טכנולוגיה ועד לתכנון ערים. אנו מזמינים אותך להצטרף לשיחה. אסט. פרופ' ד"ר נאפונג רוגקאפן מנהל התכנית, Ph.D. תכנית -
PhD
תכנית מלאה
אנגלית
אוג 2022
04 יול 2022
קמפוס