קרא את התיאור הרשמי

1

תכנית הלימודים לתואר השלישית בלימודי תאורית הסימולציה של חומר מעובה מתאימות לסטודנטים בעלי מוטיבציה גבוהה המעוניינים ללמוד כיצד המרכיבים המיקרוסקופים של עניינים עצמיים להרכיב להביא את המורכבות השלמה של מצבי צבירה, ממולקולות המוצקות מורכב, ללמוד כיצד מודל תופעות מקרוסקופית מרתקות, מחיכוך מוליכות ו superfluidity, העולה מתוך ההתנהגות הקולקטיבית של סוכנים מיקרוסקופים אלה.

במהלך השנה הראשונה כמובן PhD שלהם, רוכשי תלמידים את הכלים המתקדמים ביותר עבור מודלים ומדינות לומדות של עניין, מן ab-initio סימולציה של חומרים ומולקולות אמיתיים סימולציה הקוונטי של מודלי סריג, מן התאוריה הסטטיסטית הקלסית של מערכות רבות-גוף למקבילו הקוונטים שלה, להכיר את הפעילות המחקרית הרחבה בוצעה SISSA באמצעות קורסים ממוקדים אקטואליים יותר. בשלב מקדמי זה מספק לתלמידים עם רקע משותף וכל המידע הדרוש להם כדי להחליט על נושא המחקר בכוונתם להמשיך ב עבודת הדוקטורט שלהם.

בשנתי 2 או 3 הבאות של תכנית PhD מוקדשות מחקר בודד תחת הדרכתו של מפקחים. דוחות התקדמות שנתיים יבטיחו איתור פתרון בזמן של קשיים אפשריים.

מרכז סימולצית DEMOCRITOS שייך חלק Istituto Officina dei Materiali (IOM) של המועצה הלאומית למחקר (CNR), ואירוח על ידי SISSA, משולב במלואו בפעילות המחקר של קבוצת החומר המעובה. קשרים חזקים גם נשמרים עם מדענים של מרכז עבדוס סלאם הבינלאומי הסמוך לפיסיקה תיאורטית (המרכז הישראלי לטיפול בפסיכוטראומה) מתקן קרינת Elettra Synchrotron.

2

המיקומים האחרונים אחרי דוקטורט SISSA:

  • המכון הטכנולוגי של ציריך, שוויץ
  • אקול פוליטכניק, Palaiseau, צרפת
  • Riken AICS, טוקיו, יפן
  • Cantoblanco אוניברסיטת מדריד, ספרד
  • KITP, סנטה ברברה, ארה"ב
  • אוניברסיטת רטגרס, ארה"ב
  • אקול פוליטכניק הפדרלי, לוזאן, שווייץ

הודאה

מדי שנה נהגה החבורה של החומר המעובה בחר תלמידים להשתתף דוקטורט תכנית. התלמידים נבחרו באמצעות תחרות על בסיס כישורים אקדמיים בראיון שנערך טריאסטה (או דרך Skype / ועידת וידאו עבור מועמדים שלא יכולים להגיע טריאסטה).

בדרך כלל ישנן שתי שיחות לכל שנה, approximatively בחודשים מרץ וספטמבר. מועדי בקשה מנומקים, תאריכים ומספר משרות פנויות של לבחינות הכניסה מוצבים מעת לעת בדף אינטרנט כרזות PhD, שבו אתה יכול גם להוריד את טפסי בקשה.

ההרשמה של כל התלמידים החדשים בבית SISSA ותחילת שיעורי תאורית הסימולציה נומרית של תכנית לימודי חומר המעובה תתקיים בשבוע הראשון של נובמבר.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 12 תוכניות שמוצעות על ידי International School for Advanced Studies (SISSA) »

This course is Campus based
Start Date
Oct 2019
Duration
3 - 4 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Oct 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Oct 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date