קרא את התיאור הרשמי

תכנית תיאור

פסיכולוגית הספר היא היישום של עקרונות פסיכולוגיה אל למידת תהליכים התפתחותיים של ילדים ובני נוער. פסיכולוגי ספר לערוך הערכות פסיכולוגיות וחינוכיות כדי לתכנן תוכניות מתקנת לתלמידים, סטודנטים להתייעץ עם קשיי הסתגלות למידה ובית הספר, להתייעץ עם צוות בית הספר והורים, לפתח וליישם תוכניות חינוכיות ופסיכולוגיות לבתי ספר, ולהעריך תוכניות לימודים.

את הדוקטורט תכנית בפסיכולוגית הספר מעוגן במודל מדען המתרגל של אימונים. The-מוכר APA * Ph.D. תכנית בפסיכולוגית הספר מעוגן במודל מדען המתרגל של אימונים. התכנית שומרת על הרעיון כי בפועל ומחקר צריך להשפיע באופן הדדי ולחזק אחד את השני. התוכנית מכינה את התלמידים לשלב את הידע המדעי ומיומנויות לתוך כל הפעילות המקצועית, לקדם לנהלים הנהוגים אמפירית בשם אלה שמשרתים אותי, וכדי להמחיש את אמות המידה המשפטיות והאתיות של מקצוע הפסיכולוגיה.

התכנית היא בדרך כלל תכנית שעת אשראי של חמש שנים, 120. ארבע שנים הם בילו קורסים במשרה מלאה בבית UCA, ואת השנה החמישית היא התמחות במשרה מלאה בבית ספר או הגדרה מתאימה אחרת. דגש חזק מושם על קידום בריאות נפש ילד, מניעה ראשונית, והתערבות עם מגוון רחב של בעיות הקשורות קהילה המעורבת ילדים, משפחות ובתי ספר. במובנים אלה ואחרים, התוכנית היא מגיבה על-הולך חששות חברתיים הניצבים בפני ילדים. הוא מכין את בוגריו לעבודה בבתי ספר, מרפאות, משרדי הקהילה, ובתי חולים.

המטרה העיקרית של התכנית היא להכין את התלמידים לספק ולקדם שירות פסיכולוגי-נתמך באופן אמפירי עבור ילדים, בני נוער, משפחות ובתי ספר. התכנית מושתתת על האמונה המרכזית שפסיכולוגי הספר להציע תרומה ייחודית ובעלת ערך לחברה באמצעות מתן שירותי התערבות ומניעת קול מדעי. הצורך השירות הפסיכולוגי בבית הספר איכות כבר מורגש ברחבי מדינת ארקנסו, ארצות הברית, ומעבר. את הדוקטורט תכנית מגיב הצורך הזה באופן פרגמטי בהדגשת קידום בריאות נפש, מניעה והתערבות ברמת הפרט, הקבוצה, והרמות מערכתיות / תכנותיות.

שוכן בתוך המחלקה לפסיכולוגיה וייעוץ המכללה הבריאות ומדעי ההתנהגות, התוכנית שמה דגש על הזהות המקצועית של הפסיכולוגים הספר בתוך התחום הרחב יותר של הפסיכולוגיה, לעומקו ולרוחבו של הכשרה מקצועית המכינה מועמדים לבצע מגוון של הספר במיומנות פסיכולוגית פונקציות, וחינוך מעריכה ומכבד מגוון תרבותי בין מועמדים, סגל, ומקבלי שירותים.

הסמכת APA

תכנית הדוקטורט בפסיכולוגית הספר החלה בשנת 2000 והוא מוכר על ידי איגוד הפסיכולוגים האמריקאי (APA).

שאלות הקשורות למעמד המוכר של התכנית צריכות להיות מופנות אל ועדת הסמכה:

 • משרד ייעוץ תכנית וההסמכה
 • האגודה האמריקאית לפסיכולוגיה
 • 750 1st Street, NE, וושינגטון 20,002
 • טלפון: (202) 336-5979 / דוא"ל: apaaccred@apa.org
 • אינטרנט: www.apa.org/ed/accreditation

מטרות תכנית, הוראה, רישוי, ונתונים אחרים

 • קבלה לסטודנטים, תוצאות, וכן נתונים נוספים
 • מטרות התוכנית
 • תיאורי לימודים & כמובן לדוגמא
 • הפרקטיקום דוקטורט ומידע על התמחות
 • הסמכה & רישוי בארקנסו
 • מידע פרקסיס: https://www.ets.org/praxis/prepare/materials/5402
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי University of Central Arkansas »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
120 שעות
תכנית מלאה
Price
- ראה טבלת מחירים שכרו לימוד תחת עלות ומחיריהן
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date