קרא את התיאור הרשמי

כעת שוקלים להצטרף תוכנית דוקטורט לניהול באוניברסיטת נובה SBE, אחד מבתי הספר לעסקים 30 הטובות באירופה (פייננשל טיימס) ובית הספר הפורטוגזי רק כדי יוענק עם 5 Palmes ידי Eduniversal, ובכך מקבל את התואר 'בבית הספר למנהל עסקים אוניוורסלי'.

מאת להיות חלק מבית הספר שלנו תוכל לקבל את ההזדמנות להיות חלק ממרכז מחקר שתמיד הוערך כמו מצוין על ידי ועדת ביקורת חיצונית. תוכל לשתף הרעיונות והתובנות שלך עם חוקרים מ -25 לאומים כי פרסמו בשנים האחרונות יותר מ -82 מאמרים בכתבי עת בינלאומית, מתוכם 37 פורסמו בכתבי עת עליונה, ומחקר אשר לכדו את תשומת לבם של כלי תקשורת מספר , כגון הרווארד ביזנס ריוויו או הוול סטריט ג'ורנל.

מטרת התוכנית PhD שלנו היא לא רק לתת לך בסיס תיאורטי ומתודולוגי מוצק לפתח מחקר משלך, אלא גם כדי לספק הזדמנויות להשתתף בפעילויות אחרות ולפתח הרשת המקצועית שלך. מעבר כיתות ונחלי השלושה הסמינר (אורחים בינלאומיים, הפרופסורים של נובה SBE, והסטודנטים לתואר השלישי של נובה SBE) כי התכנית שלנו מציעה, אנחנו גם מזמינים אתכם לבלות סמסטר בחו"ל ולהציג את מחקר בכנסים העיקריים בתחומים השונים של מחקר וניהול. צפוי כי עד סוף של תלמידים לתואר שלישי כבר פרסמו חלק מחקריהם.

איכות סביבת המחקר שלנו ואת המחויבות שלנו בעיצוב מוחות עצמה היא עלתה רק מיפיו, ההיסטוריה והאירוח תמצא בליסבון, מה שהופך אותו המקום המושלם לעשות את המחקר שלך עם חיוך.

שבעה תחומי מחקר

שליטה וניהול

אזור זה מתרכז בחקר היבטים כלכליים, ארגוניים, חברתיים ופוליטיים של לכללי חשבונאות ובקרה וניהול. דגש מיוחד מושם על חקירת השפעת האימוץ של שיטות כגון סרגל ההישגים המאוזן, תמחיר מבוסס פעילות, ABC זמנו דוחק, Target תמחיר Kaizen תמחיר בארגונים פרטיים וציבוריים.

מנות עיקריות: ניהול בקרת מערכות, מימון חברות יישומית, חשבונאות ניהולית

חדשנות ויזמות

אזור זה נועד להכשיר את התלמידים לשאוף קריר יזמית. קורסים להתמקד ההבנה הכללית של איך לבדוק אם רעיון חדשני, מוצר או מעובד ויידרש על ידי לקוחות, איך לממן מיזמים הזניקו פרויקטי חדשנות, ואיך למכור ומוצרים חדשים בשוק.

מנות עיקריות: ניהול חדשנות, סימולצית סיכון, יזמות, מימון יזמות והון סיכון

שיווק

עסקות שיווק עם בחירת שווקי היעד מקבל, שמירה וצומח לקוחות באמצעות יצירה, המשלוח ותקשורת של "ערך לקוח" מעולה. זה תחום דינמי המשלב יכולת יצירתית ומיומנויות אנליטיות.

מנות עיקריות: ניהול מותג, תקשורת שיווקית משולבת, התנהגות צרכנים, אסטרטגית שיווקית בינלאומית, פיתוח חדש-מוצרים

ניהול תפעול

אזור זה הוא על דברים נעשים בצורה אפקטיבית ויעיל בארגונים. אזור זה ולכן יכסה נושאים כגון הנדסה מחדש של תהליכים עסקיים, ניהול איכות, שירות טוב יותר ללקוחות, מערכות מלאות, ייצור וניהול, ניהול שרשרת אספקה ​​וניהול פרויקט. זה דורש מיומנות אנליטית חזקה מן הסטודנטים שלנו.

מנות עיקריות: ניהול תפעול, ניהול איכות, אסטרטגית תפעול

מיזם חברתי

תחום זה מתמקד בבניית כישורי מנהיגות ומודעות מנהיגים בעולם אחריות חברתית בשני תאגידים למטרות רווח ועמותות, בסוגים שונים של עמדות כולל ייעוץ, שירותים פיננסיים ומוצרים צריכים, מוסדות חינוך ובריאות, שירותים חברתיים ומוסדות ממשלתיים.

מנות עיקריות: יזמות חברתית, ניהול של ארגונים ללא כוונת רווח, אחריות חברתית תאגידית, כלכלת בריאות בריאות הציבור, עסקים בינלאומיים קיימא

אסטרטגיה עסקית בינלאומית

מנהיגים עסקיים צריכים לספק הכוונה לחברות שלהם, וכדי לארגן את זה כדי לשים את האסטרטגיה במקום. כדי לבנות יתרון תחרותי בר קיימא, חברות צריכות להבין את הלקוחות ואת המתחרים שלהם, את נקודות החוזק והחולשה שלהם, סביבות העסקים ומוסדיים המורכבות, ואת אילוצי משאבים קיימים. זה גם הכרחי כי חברות יודעות איך לשרת לקוחות בשווקים בינלאומיים, ואיך לבנאם עסק מקומי. אזור זה מתמקד בניהול חברות אסטרטגי.

מנות עיקריות: עסקים בינלאומיים, אסטרטגיה עסקית ומעשה, אסטרטגיה תאגידית, ניהול מנהיגות שינוי, מדיניות תחרות

מחקרי ארגון

אנשים והתנהגות קבוצה יכולים להשפיע בהקשר ארגוני, ומצד שני כוחות מוסדיים וחברתיים משפיעים ארגונים ואנשים בם. ככל שקצב בשוק משתנה דבר אחד נשאר - אנשים שהם הליבה של הצלחה של חברות .זהו נקודת ההתחלה עבור תחום המחקר לעומת כוללת התנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש.

מנות עיקריות: תאוריה ארגונית, ניהול משאבי אנוש גלובל, שכנוע ומשא ומתן, ארגונים חיוביים.

בקשה

מועמדים צריכים להחזיק תואר שני. התואר שלך יכול להיות בכל תחום (למשל, המדעית, אמנויות ומדעי הרוח), אבל אם אין לך קורסים קודמים לימודים מנהל עסקים, המפקח עשוי לדרוש קורסים נוספים (נובה SBE או בכל מקום אחר). אם אין לך תואר שני, אתה עדיין יכול להתקבל Ph.D. מותנית תכנית על גמר תואר שני (או שווה ערך) בדרך.

כל החומרים חייבים להיות באנגלית

 • קורות חיים (באנגלית);
 • תמליל של רשומות של התואר ראשון ושני עם רשימה מלאה של קורסים וציונים;
 • מכתב הכוונות כולל את הנושאים הבאים:
 • למה אתה רוצה לעשות דוקטורט נובה SBE
 • מה אתה רוצה ללמוד
 • מי היית רוצה לעבוד עם - מפקח אפשרי (ים)
 • מטרות הקריירה שלך לאחר Ph.D.
 • הנסיבות הכלכליות שלך ואיך אתה מקווה לתמוך בעצמך כלכלית
 • כל דרישות מימון ייתכן שתהיינה
 • הצעת המחקר המדגם (עד 6000 מילים);
 • מכתבי המלצה (מינימום 2)

מסמכים אופציונליים לשלוח:

 • עשרות GRE או GMAT
 • לדוגמא מחקר אחרת. (זאת בנוסף על הצעת המחקר מדגם לעיל. זה יכול להיות כל דו"ח טכני / מקצועי שכתבת בעצמך או תורם עופרת (תזת מאסטר PE)
 • תעודת שפה אנגלית
שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Nova School of Business and Economics »

This course is Campus based
Start Date
Oct 2019
Duration
2 סמסטרים
תכנית מלאה
Price
3,000 EUR
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Oct 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Oct 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date