קרא את התיאור הרשמי

PhD במדעים וטכנולוגיה אסטרופיסיקאליות

מעולם לא היה זמן יותר מרגש כדי לחקור את היקום מעבר לגבולות הארץ. דור חדש של טלסקופים שמקורן בחלל קרקעיים מתקדמים ועליות עצומות בכוח המחשוב מאפשר לתור זהב של האסטרופיסיקה. תכנית הדוקטורט של RIT במדעי אסטרופיסיקאליות וטכנולוגיה מתמקדת הפיזיקה הבסיסית של תופעות מעבר כדור הארץ, והן בפיתוח של טכנולוגיות, מכשירים, ניתוח נתונים, טכניקות מודלים שייאפשרו הצעדים הגדולים הבאים בתחום. דגש הרב התחומי של תכנית זו מייחד אותו מתוכניות בוגרות אסטרופיזיקה קונבנציונליות באוניברסיטות מחקר מסורתיות.

תנאי קבלה

דמי כניסה אל MS או Ph.D. התוכנית מחייבת מועמד להחזיק תואר בגרות במדעי פיזית, מתמטיקה, מדעי המחשב, או הנדסת בכל מכללה או אוניברסיטה אזורית מוכרת. לסטודנטים בעלי תואר ראשון בתחום אחר או חסר הכנה אקדמית נאותה, הגשר ואת הקורסים הבסיס עשוי להיות לפני צורך הודאה מלאה. כדי להיחשב לקבלה, על מועמד:

  • יש GPA המינימום הראשון של 3.2 מתוך 4.0 בעבודה ראשונה מתמטיים, מדע, הנדסה, ואזורי מחשב נושא,
  • להגיש תמלילי (באנגלית) מכל מחקר מכללה / אוניברסיטה ברמה הקודמת,
  • להגיש שני מכתבי המלצה,
  • להגיש ציונים מן הבחינה בוגר שיא (GRE), ו
  • להשלים את הבקשה לתואר שני.

מועמדים ששפת האם שלהם היא שאינה אנגלית חייב להגיש ציונים מן מבחן אנגלית כשפה זרה (TOEFL) בחינה להפגין כישורי השפה אנגלית חזקה. ציון של לפחות 550 (מבוסס נייר), 213 (מחשב מבוסס), או 79 (מבוסס אינטרנט) נדרש. ציוני המערכת הבינלאומית שפה האנגלית בדיקה (IELTS) יתקבלו במקום של בחינת ה-TOEFL. ציוני מינימום ישתנו, עם זאת, ציון המינימום המוחלט הנדרש לקבלה ללא תנאי הוא 6.5.

מגבלות זמן

כל המועמדים Ph.D. חייב לשמור הרשמה רציפה במהלך שלב המחקר של התכנית. בדרך כלל, סטודנטים במשרה מלאה להשלמת הלימודים עבור הדוקטורט כארבעה עד חמש שנים. בסך הכל שבע שנים מותר להשלים את הדרישות לאחר שניסה הראשון בבחינה במוקדמות.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית
Rochester Institute of Technology (RIT)

ראה עוד 7 תוכניות שמוצעות על ידי Rochester Institute of Technology (RIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
3 שנים
תכנית מלאה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date