קרא את התיאור הרשמי

PhD בכימיה

התוכנית לתואר שני של אוניברסיטת בינגהמטון בכימיה מציעה את תואר שני (MA), מגיסטר למדעים (MS) ותואר דוקטור לפילוסופיה (PhD) מעלות בכימיה עבור תלמידים שאינם חדשניים, תחרותי מוטיבציה גבוהה בתחומים המסורתיים של אנליטית, אורגנית, כימיה אורגנית פיזית, כמו גם בנושאים בינתחומיים רלוונטיים אחרים.

עד סוף השנה הראשונה, כל תלמיד הוא זיווג עם מנחה המבוסס על תחומי מחקר וזמין. יועצי המחלקה שלנו לספק הדרכה לסטודנטים במהלך הקריירה האקדמית שלהם, מהבחירה כמובן להתפתחות המחקר.

הסטודנטים שלנו מוכרים באופן קבוע על מאמצי הישג ומחקר אקדמיים חריגים באמצעות פרסים ומלגות שונים. הזדמנויות מימון אחרות כגון עוזרי הוראה, עוזרי מחקר ומלגות זמינות אף הם.

דוקטור לפילוסופיה

הדוקטורט מוענק בעיקר בחקירה מקורית שתוצאתה צעד משמעותי בקידום ידע בתוך שטח של כימיה. הבנה טובה של עקרונות היסוד, טכניקות ניסיוני תאוריות עכשוויות של כימיה נדרשה גם, וכן סדרה מקיפה של קורסים וסמינרים מסייעת לשמור על הסטודנט מעודכן בהתפתחויות האחרונות בתחומים רבים. התלמידים חייבים להפגין מרחב ההסכמה על תחומים רבים של כימיה, פרספקטיבה של היחס של כימיה לתחומים אחרים ומומחיות בתחום המחקר שנבחר מסה. אנו מצפים רוב התלמידים להשלים תוכניות לימודי תואר שלישי בארבע שנים.

בקיאות אזור מיוחד היא הוקמה על ידי בדיקות מצטברות (המכונות גם "cums"), הציע 10 פעמים בשנה בכל אחד מהתחומים הבאים: אנליטי, אורגני, אורגנית, או כימיה פיזיקלית. סטודנטים נדרשים לעבור שלושה מתוך שמונה של בחינות אלה בתחומים העיקריים שלהם. הבדיקות עשויות לכסות כמעט כל נושא בתוך המתחם, ולספק ועדת תכנית הלימודים לתואר השנייה עם הערכה של צמיחת הסטודנט ככימאי. בחינות אלה להתחיל לא יאוחר מן השנה השנייה של מגורים.

סטודנט רשאי, יחד עם יועץ הסגל שלו או שלה, להכין הצעה, במידה רבה של צדק, לבדיקה מקיפה חלופית, ולהגיש את ההצעה לועדת לימודים לתואר לאישורה. אם תאושר, יועץ מחקר והתלמיד למנות ועדה הדרכתו של חברי סגל חמישה לפחות, ובהם לפחות אחד חבר סגל מן המניין כימיה שאינו יועץ מחקר הדוקטורט, עם יו"ר מועמד שאינו יועץ מחקר הדוקטורט. לאחר אישור ועדת תכנית הלימודים לתואר השני, הוועדה להכוונה הופכת אחראית לניהול בחינה מקיפה של במתכונת שאושרה, ולצורך מעקב אחר ההתקדמות של התלמיד לתואר.

עם השלמה "cums," כל תלמיד לוקח בחינה בעל פה בפני ועדת תזה, אשר משתמשת בדיקה זו כדי לקבוע אם התלמיד פתח עד לנקודה שבה מחקר עצמאי יכול להתבצע כראוי. השלמת משביע רצון של בדיקה זו הוא המשוכה האחרונה לפני השלמת המחקר והצגת תזה.

השעה גוזלת החשוב ביותר מרכיב של התוכנית PhD הוא, כמובן, את המחקר. כל תלמיד נדרש להשלים פיסה משמעותית של חקירה מדעית, לכתוב תזה המתארת ​​את העבודה ואת הסקת מסקנות מהעבודה כי, ולאחר מכן להגן על עבד בפני ועדה לכימית סגל-כימיה אי.

לכימיה ביולוגית ונתיב ביוכימיה

התכנית לתואר שני בכימיה ביולוגית וביוכימיה היא תכנית עבור סטודנטים המבקשים להתמחות בכימיה של מערכות ביולוגיות. סטודנטים נכנסים תכנית זו לעבור סיווג ביוכימיה במקום בחינת מיקום אורגנית, אורגנית או אנליטי. בנוסף, קבוצה נפרדת של בדיקות מצטברות היא נתונה, תלמידים יכולים לספור וקורס נוסף מחוץ למח' לעבר שישה עד שמונה קורסים למינימום הכרחיים לקבלת תואר הדוקטורט.

מסלול חומרי כימיה

תוכנית לתואר שני הבינתחומי כימיה וחומרים אושרה על ידי הפקולטה. תלמידים יכולים לקחת חומרי בחינת סיווג מצב מוצק במקום בבחינות המיקום האורגניות ואנליטית. בדיקות מצטברות רלוונטיות מקבלות, וקורסים מחוץ למח' נדרשים לעבר קורסי המינימום הכרחיים מעלות MS ו- PhD.

אחרי שאתה בוגר

בוגרי PhD קיבלו מינויים בבית הספר לרפואה בהרווארד, אוניברסיטת קורנל מלגות במוסדות כגון ה- National Institutes of Health, Inc. ארה"ב Atotech ו Warner בבקוק המכון כימיה ירוקה.

מידע על הרשמה ללימודים לתואר שני בכימיה

התכנית לתואר שני בכימיה רואה תלמידים על בסיס מתגלגל לאורך כל השנה. שתי הודאת ספטמבר עד ינואר אפשרי. קבלה לתכנית הבוגרת מבוססת על תמלילים, מכתבי המלצה ועשרות GRE. מבחן הנושא בכימיה כן מתבקש. שיקולים מיוחדים גם נלקחים בחשבון.

שפה ודרישות GRE

סטודנטים בינלאומיים, ששפת אמם אינה אנגלית, נדרשים גם להגיש תוצאות מבחן TOEFL שלהם; יישומים עם TOEFL תחת 80 (מבחן מבוסס אינטרנט) לא ייחשבו. אתם מוזמנים להירשם באופן מקוון בבית הספר למוסמכים.

ההודאה של סטודנטים בינלאומיים היא תחרותית. כדי להיות תחרותי תצטרך ציון TOEFL של לפחות 90 (מבחן מבוסס אינטרנט), וכן ציון GRE מילולי והכמותי משולב של יותר מ 1200 (מערכת ישנה) או 310 (מערכת חדשה נובמבר היעיל 2011). ציון גבוה במבחן הנושא יעזור גם.

איפה ניתן להחיל

כל המועמדים צריכים להחיל באופן מקוון דרך האינטרנט של בית הספר ללימודי מוסמכים.

פרופיל מחלקה

GRE כמותי: 65% GPA: 3.3 הבינלאומי / Non-Citizen הרשמה: 64%

* ציון (ים) מייצג את הממוצע עבור המעמד הודה לאחרונה; בקיע נמוך לא לגרום לדחייה אוטומטית וניקוד גבוה אינו ערובה לקבלה.

מועד

סתיו: בפברואר 1

אביב: גִלגוּל

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי Binghamton University »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
12,921 USD
(תוֹשָׁב); 24,261 $ (Non-Resident)
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date