Read the Official Description

לדוקטורט

עם אורך תכנית של 3-4 שנים אקדמיות, לדוקטורט מוצע הסיניים בדרך כלל, תוך מספר תוכניות למדו אנגלית זמינות גם. בוגרים השלימו כל הדרישות לתואר יוענקו תואר הדוקטורט.

לחץ כאן כדי למצוא את דוקטורט תואר תוכניות רשימה

מועמדים מוזמנים לפנות המפקחים הפוטנציאליים שלהם לפני היישום וצפויים הקיפו בחבילה בקש עם הטופס עבור הזמנית קבלת הסטודנטים הבינלאומיים ידי LZU פרופ.

תחילתן של התוכניות

לדוקטורט של Lanzhou האוניברסיטה אמור להתחיל באמצע ספטמבר. עבור התאריך המדויק, עיין לב ההודאה.

הוראה

 • במדעי הרוח יואן 23,000 / שנה
 • המדע יואן 33,000 / שנה
 • יואן 49,500 / שנת מדע רפואי

דרישות

על המועמדים להיות אזרחים שאינם סינים במצב בריאותי טוב ללא מחלות זיהומיות או מחלות פיזיות או נפשיות שעלולות להשפיע על המחקר נורמלי, יש תואר שני ולהיות מתחת לגיל 45 (הגבלת גיל היא גמישה למועמדים בריא עם ניסיון עבודה מסוימים וגבוה יכולת אקדמית).

דרישות שליטה בשפה:

 1. מועמדי תוכניות סיניות-למד ספרות, ההיסטוריה, פילוסופיה, חינוך והמשפטים צריכים תעודת HSK ברמת 4 עם ציון מינימום של 210, או תעודת HSK של רמה 5 ומעלה; מועמדי תוכניות סיניות-למד אחרים צריכים להיות בעל תעודת HSK 4 רמה עם ציון מינימום של 190.
 2. אין דרישות שליטה בשפה סיניות עבור המועמדים של תוכניות אנגליות-למדו, אבל הם (למעט דוברי שפת אנגלית) חייבים להיות בעל לאינטרנט בדיקה מבוסס TOEFL לקלוע 90 או מבחן IELTS ציון 6.5 (ומעלה).

מסמכים עבור יישומים (Bound והניח בסדר הבא)

 1. טופס בקשה של התלמיד הבינלאומי ללאנז'ו אוניברסיטת נא להתחבר על יישום המערכת המקוונת (לחץ כדי Entre) כדי להפוך יישום בהצלחה ולאחר מכן להדפיס את הטופס ולחתום את שמך.
 2. צילום של דרכון.
 3. טופס זמני קבלת הסטודנטים הבינלאומיים ידי LZU פרופסור, ( הורדה ). (אם בכלל)
 4. תעודות תואר גבוהות ביותר, אשר חייב להיות מסמכים מקוריים או העתקי נוטריונים. אם מועמדים הם סטודנטים, שהם ימסרו תעודה רשמית מראש סיום מראים מעמד הסטודנט שלהם וקבעו מועד סיום צפוי. מסמכים בשפות אחרות מאשר סיני או אנגלית יש לצרף עם תרגום נוטריונים בסינית או אנגלית.
 5. תעתיק אקדמי במהלך הלימודים לתואר ראשון ו השני, אשר חייב להיות מסמכים מקוריים או העתקי נוטריונים. מסמכים בשפות אחרות מאשר סיני או אנגלית יש לצרף עם תרגום נוטריונים בסינית או אנגלית.
 6. צילומי השפה (סינית או אנגלית) תעודות בקיאות. מועמדי תוכניות סיניות-הורה חייבים לספק את צילום תעודת HSK. מועמדים לתוכניות-הורה אנגלי חייבים לספק את האישור של ציון מבחן TOEFL או IELTS. (לא נדרש לדוברי אנגלית כשפת אם)
 7. אמירה אישית, בסינית או אנגלית, צריך לכלול לימוד וניסיון בעבודה, נימוקים לבקשת הצעת מחקר. לא פחות מ 1500 מילים.
 8. שני מכתבי המלצה מפרופסורים מלא או פרופסורים חברים, בסינית או באנגלית. (חתימת פרופסורים, פנה מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני חייבים להיות לשים על המכתב.)
 9. מאמרים אקדמיים פורסמו או הישגים אקדמיים אחרים. (אם בכלל)

הערה:

מבקשים יגישו או לפרסם כל חומר הבקשה הנ"ל למשרד לענייני סטודנטים הבינלאומי של בית הספר הבינלאומי חילוף תרבות של Lanzhou אוניברסיטה בעצמם או להפקיד ואחרים עם זה עד למועד האחרון. חבילת היישומים צריך להיות מתויגת "חומרי בקשה להצטרפות לתכנית תואר דוקטורט." חומרי היישום השלמים או הבקשה שהוגשה על ידי דואר אלקטרוני לא תטופל. המסמכים הנוספים עשויים להידרש בעת הצורך.

חומרי Application לא יוחזרו ללא קשר לתוצאה של היישום.

הרשמה

 1. החלה ההרשמה לאוניברסיטה ייעשה על בסיס של בחירה תחרותי על פי הישגים לימודיים של התלמידים, תוכנית לימודים אישית כיתה מבחן HSK, וכו '
 2. הרשימה שם מועמדים שהתקבלו תוכרז באתר המכללה הבינלאומית בסוף יולי 2016. קבלת הודעה עם מסמכים רלוונטיים אחרים שתישלך לפני סוף יולי, 2016.

הרשמה

מועמדים מוצלחים צריכים להגיש בקשה לויזת סטודנט (ויזה X1) לשגרירות או הקונסוליה הסינית בארץ מוצאם עם הדרכון, "לב ההודאה" לבין "ויזה בקשה inChina Study" ולרשום תוך הזמן הנקוב ב Lanzhou האוניברסיטה. מועמדים מוצלחים שהגיש תעודת טרום הסיום במהלך היישום חייב לספק את העותק המקורי או צילום נוטריוני של תעודת תואר בעת ההרשמה; לאלה שלא הצליחו לספק ייפסלו הודאה.

דיור

לאחר הרישום תוך הזמן הנקוב, סטודנטים חדשים יוסדרו על הבניינים במעונות בקמפוס. לפרטים, אנא לחץ כאן כדי לקרוא.

מגע

מיס וואנג שאן, מר לי Jianglong
טלפון: 0086-931-8912853 פקס: 0086-931-8912087 דוא"ל: interadmission@lzu.edu.cn כתובת למשלוח דואר: בית הספר של חילופי תרבות בינלאומיים, אוניברסיטת Lanzhou 222 דרום Tianshui Road, Lanzhou 730,000, גאנסו יח"צ סין מיקום המשרד: משרד 908, בניין Guanyun, קמפוס ראשי, Lanzhou האוניברסיטה, Lanzhou.

Program taught in:
אנגלית
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 - 4 שנים
תכנית מלאה
Price
33,000 CNY
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline