Read the Official Description

תואר דוקטור להנדסה

סקירה כוללת

תכנית הדוקטורט בהנדסה מכינה את הדור הבא של מנהיגים הנדסיים כדי להתמודד עם כמה מהבעיות הקשות והמורכבות ביותר שעומדות בפני החברה שלנו.

המטרה של התכנית היא לייצר בוגרי הנדסה שהם מומחים לנושא בתחום ידע בתוך דיסציפלינה הנדסית ומי יכול להתחרות בהצלחה עם אלה שהרוויחו דוקטור לשם משמעת ספציפית בהנדסה. במקום להגביל בוגרים לשדות בודדים הנדסיים (למשל, כימי, מחשבים, חשמל, תעשייה, מכאני, וכו ') התכנית מספקת לתלמידים את הגמישות להיות מומחים לנושא ומחדשי הנדסה בסביבת ארכיטקטורה פתוחה, טיפוח צמיחה רוחני יחד שני מסלולים בין תחומיים ובתוך הגבולות של דיסציפלינות הנדסיות קונבנציונליות. עם גישה זו, תכנית מפתחת חוקרים ברמה עולמית שיכול לנצל את התגליות וחידושים המבטיחים ביותר, ללא קשר למוצא שלהם בתחום ההנדסה, לפיתוח פתרונות תחומיים לאתגרים של עולם אמיתי.

Ph.D. בתחום ההנדסה מחייב כל תלמיד כדי להתמודד עם בעיות טכניות בסיסיות בעל חשיבות לאומית והעולמית למאה ה -21. ארבע מפתח תעשיות בריאות, תקשורת, אנרגיה ותחבורה, מופנות באופן ספציפי. תעשיות אלה משפיעים כל אדם על פני כדור הארץ והם הדוקטורנטים תחומי מיקוד והסגל יתרום לדרך לימוד ומחקר.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים לתואר הדוקטור בהנדסה מספקת קורסים תחומיים ובין תחומיים, הדרכה מחקר וסמינרי אזור מוקד הנדסה. מצופים מתלמידים יש כוח טכני מושרש משמעתי לנהל ולהשלים את המחקר בינתחומי שיתופי עצמאי, מקורי, וחדשני תורם לאחד מארבעת תחומי המיקוד תעשייתיים ו / או חברתיים. התכנית מורכבת מ66 שעות אשראי: 30 זיכויים כמובן, 6 נקודות זכות באזור מוקד הנדסה, ו30 זיכויי מחקר.

קורסי ליבה

תלמידים ישלימו את קורסי הליבה הבאות: הבינתחומי שיטות מחקר, הנדסת Analytics Foundation, והנדסת Analytics בחירה.

קורסי יסודות משמעת

קורסי קרן לבנות עומק בתוך שדה תחומי של הנדסה, כגון הנדסת מכונות, חשמל והנדסת מיקרואלקטרוניקה, הנדסת מחשבים, תעשייה והנדסת מערכות, הנדסה כימית, או הנדסה ביורפואית.

קורסי אזור להתמקד בתעשייה

החל מהקורס Discovery תרגום לעיסוק, סט קפדני זה של ארבעה קורסי הנדסה מספק לתלמידים עם כיסוי מקיף של אתגרים הנדסיים ופתרון מתקרב בארבעת תחומי מפתח בתעשייה הקשורים לתכנית: בריאות, אנרגיה, תקשורת ותחבורה. תלמידים לבחור אזור מיקוד ולהשלים את הסט המקביל של קורסים. סטודנטים יכולים גם לקחת קורסים נוספים מהתעשייה שנבחרה כקורסי בחירה.

קורסי בחירה אזור המיקוד

סטודנטים קורסי בחירה אזור לפחות שלושה מיקוד מוחלט. קורסים אלה, שנבחרו מתוך קורסים במסגרת תוכניות תואר RIT הנוכחיות ומזוהים עם אזור המוקד של מחקר נבחר על ידי התלמיד, מספקים ידע מקצועי ומיומנות קובעת רלוונטי למחקר עבודת הדוקטורט של התלמיד.

בחינה מקיפה

תלמידים להשלים את בחינה מקיפה בסוף השנה הראשונה ללימודיהם. המבחן מעריך את הכישרון של התלמיד, פוטנציאל, ומיומנות בביצוע דוקטורט רמת מחקר.

הצעת עבודה

תלמידים חייבים להגיש הצעת עבודה לועדת העבודה שלהם, לא מוקדם יותר משישה חודשים לאחר הבחינה המקיפה ולפחות שישה חודשים לפני בחינת המועמדות. ההצעה מספקת את ההזדמנות לתלמיד להרחיב את הדיבור על תוכניות המחקר שלהם ולקבל משוב על הכיוון והגישה למחקר שלהם מהוועדה שלו / שלה העבודה.

בחינת מועמדות

בחינת המועמדות מספקת משוב מקיף לתלמיד ביחס להתקדמות עבודת מחקר ותוצאות צפויות לקראת הגנה על עבודת הדוקטורט המלא שלהם.

מצגת דוקטורט והגנה

כל דוקטורנט יכין עבודה מקורית, מבחינה טכנית, וכתובה היטב. הם יציגו ולהגן על עבודתם ומחקר הנלווה אליה לועדת העבודה שלהם.

תנאי קבלה

כדי להיחשב לקבלה לתואר השלישי תכנית בהנדסה, מועמדים חייבים למלא את הדרישות הבאות:

  • להחזיק תואר בגרה במשמעת הנדסה מאוניברסיטה מוכרת,
  • שלח קורות חי הבלטת רקע וחוויות חינוכיים,
  • שלח הצהרת כוונות למחקר,
  • להגיש ציונים מבחינת בוגר שיא (GRE),
  • שלח תעתיקים רשמיים (באנגלית) לכל העבודה לתואר הראשון ובוגר קורס הושלם בעבר,
  • יש ממוצע ציונים של 3.0 או גבוהים יותר (או ממוצע ציונים מינימליים של 3.0 בעבודת קורס יסוד),
  • להגיש לפחות שני מכתבי המלצה אקדמית ו / או מקצועית. שופטים צריכים לשלוח מכתבי המלצה בדואר אלקטרוני לgradinfo@rit.edu או דרך שירות דואר ישירות לשירותי הרשמה לתואר שני.
  • להשתתף בראיון בקמפוס או בשיחת ועידה (כאשר רלוונטי), ו
  • להשלים יישום בוגר.
  • למועמדים בינלאומיים ששפת היא לא אנגלית חייבת להגיש ציונים ממבחן אנגלית כשפה זרה. ציונים מינימליים של נדרשים 587 (מבוסס נייר) או 94 (מבוסס אינטרנט). ציוני המערכת הבינלאומית שפה האנגלית בדיקה (IELTS) יתקבלו במקום של בחינת ה-TOEFL. ציוני מינימום ישתנו, עם זאת, ציון המינימום המוחלט הנדרש לקבלה ללא תנאי הוא 6.5.

מידע נוסף

בית הנציבות

כל הסטודנטים בתכנית חייבים להשקיע לפחות שלוש שנים כסטודנט תושב במשרה מלאה לפני השלמת התואר.

Program taught in:
אנגלית
Rochester Institute of Technology (RIT)

See 7 more programs offered by Rochester Institute of Technology (RIT) »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date