PhD באסטרונומיה

כללי

תיאור התכנית

ה המחלקה לפיסיקה ואסטרונומיה באוניברסיטת צפון אריזונה האוניברסיטה (NAU) תשיק תוכנית PhD חדש באסטרונומיה ומדעים פלנטריים בסתיו 2016. המחלקה כיום לגייס חברי סגל חדשים לסטודנטים לתואר שלישי.

התמחות פקולטה נוכחית והעתידית

חברי הסגל נוכחיים להשתמש טלסקופים קרקעיים ו מבוסס מקום ללמוד גופים קטנים במערכת השמש ואת ההיווצרות וההתפתחות של מערכות שמש אחרות; דימויים חלליים ללמוד משטחים פלנטרית; ו המדינה- of-the-art מעבדה ללמוד אנלוגים קרח אסטרופיסיקאליות. יש חברי סגל NAU שיתופי פעולה במחקר הדוק עם מדענים במוסדות המקומיים כולל במצפה לוול, המכון הגיאולוגי בארצות הברית (USGS) מרכז המדע האסטרו, ומצפה הכוכבים הימית של ארצות הברית. בשנים הקרובות, מחלקת יעסיק חברי סגל לקביעות עם מומחיות במדע כוכב הלכת, אסטרו-כימיה, אסטרו-אינפורמטיקה, המכשור אסטרונומי, אסטרונומיה תצפיתית המתמחה אובייקטים במערכת השמש, כוכבי לכת, או נושאים הקשורים.

גישה מעולה טלסקופים גדולים

חברי סגל וסטודנטים PhD שלהם יש גישה תחרותי מלא למתקני המנוהל על ידי אוניברסיטת אריזונה כולל הטלסקופ הבינוקולארי הגדול 2 x 8.4 מטר, טלסקופים מגלן 6.5 מטר, טלסקופ MMT 6.5 מטר, טלסקופ בוק 2.3 מטר הוותיקן 1.8 מטר טלסקופ טכנולוגיה מתקדמת, ואת טלסקופ קויפר 1.5 מטר. יש מחקרים NAU גישה טלסקופ ערוץ דיסקברי 4.3 מטר, טלסקופ 1.8 פרקינס, והטלסקופ NURO 0.8 מטר באמצעות שותפויות עם מצפה לוול. גם יש סגל וסטודנטים גישה הטלסקופ 0.5 מטר לוץ בקמפוס NAU.

תכנית לימודים

לסטודנטים לתואר שלישי בלימודי התוכנית תבנה מיומנויות וידע דרך העבודה בכיתה הפורמלי והבלתי פרויקט מחקר מקורי. סטודנטים ייקחו עשר כיתות ליבה במהלך השנים הראשונות שלהם בתכנית. חמשת שיעורי הליבה יתמקדו בפיתוח מיומנויות חיוניות אסטרונומי PhD ומדענים פלנטרית צריכים בכניסה לשוק העבודה בסביבה אקדמית או תעשייתית (עיצוב כלי ייצור, תכנון אופטי, פיסיקה חישובית, נתונים גדולים, וטכניקות של לאסטרונומיה תצפיתית) . חמש כיתות תתמקדנה בנושאים מתקדמים אסטרונומיה ומדעים פלנטריים שתלמידים צריכים עבור בסיס מוצק שעליו לבנות (היווצרות המחקר בתר-דוקטוריאלי שלהם ואת ההתפתחות של מערכות סולאריות, אטמוספרות, פנים, ומשטחים של גופים פלנטריים, אסטרו-כימיה, כוכב לכת מדע, ונושאים מיוחדים). סטודנטים יבצעו מחקר מקורי משלהם, לכתוב דיסרטציה, ולעשות מצגת בעל פה, הציבור של התוצאות שלהם. ברכיב המחקר המקורי, תלמידים ילמדו כיצד לאסוף ולנתח נתונים, ולרשום את התוצאות שלהם, ולתקשר התוצאות שלהם לאחרים באופן עקבי עם סטנדרטים מקצועיים בקהילות מדע האסטרונומיה פלנטרית.

תמיכה כלכלית

כל תלמידי התכנית יקבלו פטור מלא משכר לימוד, מלגה כמו גם כעוזר הוראה בוגרת או כעוזר מחקר לתואר שני, וביטוח בריאות. באופן כללי, סטודנטים ייתמכו כעוזרי הוראה בפיזיקת היכרות ו / או מעבדות אסטרונומיה במהלך השנים הראשונות שלהם כמו אז כעוזרי מחקר לאחר ההתקדמות מועמד לתואר שלישי.

קמפוס

אוניברסיטת צפון אריזונה היא מוסד 26,000-תלמיד עם הקמפוס המרכזי שלה בפלאגסטאף, קהילה ארבעה העונה של כ 67,000 בגובה של 7,000 רגל בבסיס פיקס סן פרנסיסקו מלכותי. הזדמנויות עבור פעילויות חוצות כגון הליכה, קמפינג, טיפוס צוקים, סקי, סנובורד בשפע.

תנאי קבלה ונוהל

כדי להיחשב לקבלה, התלמידים צריכים למלא ולשלוח את טופס הבקשה המקוון באתר האינטרנט הקבלה ללימודי המשך ולחץ על הקישור החל עכשיו. פעל לפי ההנחיות ולהגיש את כל החומרים באינטרנט. הקפד לבחור דוקטורט תואר אסטרונומיה פלנטרית המדע. היישום המקוון שלך חייב לכלול:

  • הצהרה של עניין המתארת ​​מדוע אתה החלמת Nau וכן האינטרסים המקצועיים שלך ומטרות;
  • מדגם כתיבה מדעי / טכני כגון תזה בכירה, תזה לתואר שני, נייר בכיתה גדול או דו"ח מקצועי הוכחת הכישורים אנליטיים כתיבה שלך;
  • שלושה מכתבי ההמלצה מתוכם שתיים צריכים להיות משני חברי סגל.
  • עשרות מהכללי GRE נדרשים; לפיסיקה GRE מומלץ.
  • כל החומרים יש להגיש באמצעות אתר יישום מקוון.

יש לציין כי תוכנית זו אינה מופיעה ב הנוכחי (2015-2016) קטלוג אקדמי. אבל אם אתה מתחיל בקשת הבוגר Colleqe, הוא יופיע כאפשרות.

מועמדים מוצלחים בדרך כלל יהיו של רווק או התואר שני פיסיקה, אסטרונומיה, הכימיה, או בתחום קשור עם GPA 3.0 ומעלה. הערכת בקשות הודאת סתיו תחל לאחר ה -15 בינואר של אותה השנה. פרסי סיוע כספיים בצורה של עוזרי הוראה בוגרות ייבחרו באפריל.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... קרא יותר

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. קרא פחות