קרא את התיאור הרשמי

PhD באנגלית

התוכנית לתואר שני של אוניברסיטת בינגהמטון באנגלית מציעה יותר מסתם ללימוד שפה וספרות. תלמידי התכנית לפתח מיומנויות שיש להן אפליקציות הרבה מעבר עיסוקיהם המסורתיים של הוראה ורכב. בתקשורת אפקטיבית ומשכנעת יש ביקוש במספר תחומים, כולל החוק, שיווק, תקשורת, ועיתונאות. השתלמות של ספרות ורטוריקה תתרום רבות הסט ויכולת העסקה מיומנות שלך. ריכוז הכתיבה יצירתיים יכול להציע ניסיון נוסף, והוא לא רק למי רודף קריירה בכתב.

תוכניות לתואר

ברוכים הבאים לתוכנית אנגלית בוגר אוניברסיטת בינגהמטון. התוכנית שלנו הייתה היסטוריה של סגל ההוראה מצטיין בוגרי במחקר ספרותי, תיאוריה ביקורתית, רטוריקה, וכתיבה יוצרת.

היסטוריה

המחלקה לאנגלית מכהן כיום כ 75 תלמידים עובדים לקראת PhD וכ -30 תלמידי התקדמות לעבר התואר השני. המחלקה לאנגלית מציעה הזדמנויות ללימודים בכל התחומים העיקריים של ספרות בריטית ואמריקנית, עם עוצמות לימודים אמריקאים, Modernities הבריטי, Critical Theory, מגדר מיני, לימודי ימי ביניים, בעת החדשה מוקדמים ולימודי רנסנס, לימודי פוסט-קולוניאליים, גזע, אימפריה, ואת תפוצות גלובל, שיח רטורית, לימודים אתניים, לימודי תרבות / לימודי מדע, כתיבה יצירתית.

תוכניות

  • דוקטורט. באנגלית עם מסת מחקר
  • דוקטורט. באנגלית עם מסה יצירתי

תארי ספרות:

לתואר שני בספרות מדגיש רוחב של ידע בספרות ותיאוריה. את הדוקטורט תכנית מעודדת את התלמידים להמשיך את אינטרסים ממוקדים בתקופות ספרותיות או תנועות, מודלים תיאורטיים ובתי ספר, או בספרות העולמית. דוקטורט. מועמדים לבחינות שדה ולכתוב עבודות על אזורים ספציפיים של עניין ספרותי, ביקורתי או תיאורטי.

תארי כתיבה יצירתית:

MA ו- Ph.D. תוכניות עם ריכוז לכתיבה יוצרת מציעים מגוון של סדנאות, קריאות, וסופרים מבקר. (סגל ביקור כללו צ'ארלס ג'ונסון, גאלווי Kinnell, רוברט Creeley, מרווין בל, WD Snodgrass, ומולי פיקוק.) תלמידים-CW MA לקחת קורסים ספרות וכתיבה ולייצר תזה יצירתי. דוקטורט. סטודנטים לקחת קורסי ספרות וכתיבה, להשלים אותה בחינות השדה כסטודנטים לספרות, ולייצר רומנים, ספרי שירה, או ספרים של סיפורים קצרים עבור העבודות שלהם.

הודאה

סטודנטים הזנת Ph.D. תכנית באנגלית צפויה בדרך כלל יש תואר שני בספרות אנגלית. זה אינו מונע את כניסתם של תלמידי החינוך אשר כבר בתחומים אחרים. (במקרים החריגים אלה, מועמדים, בהתייעצות עם המנהל הבוגר, עשויים להתבקש לבצע מחקר נוסף.) לאחר השלמת הקורסים שלהם, המועמדים להתמחות בשלושה תחומי תשומת לב מחקרית כן לשדה בדיקות באזור ספציפי המוביל העבודה.

ועדת הקבלה לתואר שני באנגלית מקבלת מועמדים מתאימים אל Ph.D. תכנית על בסיס העבר הכולל שלהם, כוללים תעתיקים, מבחן GRE General, המלצות ומוצא מדגם של הכתיבה הביקורתית שלהם (10 עד 20 עמודים). מועמדים המעוניינים לבחור את האפשרות לכתיבה יוצרת עבור העבודה צריכה כך עולה בעמוד הראשון של הבקשה צריך להגיש תיק של היצירה שלהם (לא יותר מ -50 עמודים של בדיוני או 25 עמודים של פסוק) בנוסף הקריטי כתיבת מדגם.

המועד האחרון יישום לסמסטר הסתיו אל Ph.D. התוכנית, אם לא את התלמיד מבקש להיחשב לסיוע כספי, הוא 15 בפברואר. המועד האחרון יישום לסמסטר האביב הוא 15 בנובמבר.

דוקטור דרישות תכנית הפילוסופיה

תכנית לימודים

בהתייעצות עם המנהל הבוגר, התלמיד מתכנן תכנית הלימודים הכוללת לפחות שמונה קורסים ומתחיל לקבוע בשלושה תחומים בעלי עניין מיוחד (ראה להלן תחת "בחינות שדה"). במסגרת מינימום שמונה מנות שלהם, התלמידים יכולים להימשך עד שלוש סדנאות לכתיבה יוצרת, לא יותר משלושה קורסים המתאימים במחלקות אחרות, ולא יותר משלושה קורסים מדורגים מאותו חבר סגל. תלמידים יכולים לקחת לא יותר משני מחקרים עצמאיים. אחד משמונה קורסי החובה חייב להיות ENG 589, הוראת אנגלית המכללה. מעבר למינימום שמונה מנות, מגבלות אלה אינן חלות.

תלמידים חייבים לשמור לפחות B + ממוצע להישאר בתכנית; יותר מאשר בכיתה ג אחד בדרך כלל דורשת פיטורים. סטודנטים לא במעונו חייבים לרשום כל סמסטר כדי להישאר במצב טוב.

בחינות שדה PhD

קורסים הושלמו בדרך כלל בסוף השנה השנייה של מחקר לדוקטורט. סטודנטים ולאחר מכן צפויים להשלים שלוש בדיקות שדה ברורות עד סוף השנה השלישית (אם כי הרבה תלמידים יתחילו לבחינות אלה קודם לכן.) בעוד באזורים מקובלים כמו תחומי הלימוד לא נקבעו מראש, הם חייבים להיות מאושרים על ידי המנהל הבוגר. תחום לימודים ניתן להגדיר בדרכים שונות: למשל על ידי לאום הכרונולוגיה, ז'אנר, נושא או תיאוריה ביקורתית. תלמידים יכולים לתאם תחומי הלימוד שלהם, כך המשך הזמן לבחינות שלהם תספקנה בסיס עבור העבודות שלהם, כמו גם כהכנת הזהויות המקצועיות שלהם.

בסמסטר הרביעי של קורס, כל תלמיד, בהתייעצות עם המנהל הבוגר, עובד עם פרופסור נבחרה כדי להגדיר כל בדיקה בשטח, להכין רשימת קריאה, וכן לשאוף לנושא הנבחר. כל שלוש הבדיקות ניתנות בדרך כלל בשנה השלישית של מחקר.

הנחיות מפורטות לסטודנטים לתואר שלישיים עובדים על בחינות שדה זמינות במשרד בוגר המחלקה לאנגלית.

לועזת

כל המועמדים לתואר שלישיים חייבים להוכיח ידע קריאה של לפחות שפה זר אחת ברמה של יכולת מספקת להבנת חומרים מלומדים וביקורתיים. יכולת כזו עשויה לבוא לידי ביטוי בכל אחד מארבע דרכים:

  • עדות התלמיד ולאחר שעברה בדיקת תרגום מאושרת בתכנית ללימודי המשך של כמה מוסד אחר.
  • הצגת ראיות תמליל של שלוש שנים לפחות (שישה סמסטרים) לימוד במכללה ברמה של שפה זר אחת (נחשיב כמו שני סמסטרים כל, זו שנה הרביעית והחמישית מחקר בתיכון בשפה אותה) עם ממוצע ציונים של B או טוב, יושלם לא יותר מחמש שנים לפני הקבלה לתכנית דוקטורט אוניברסיטת בינגהמטון.
  • סיום בהצלחה של בוגר קורס בשפה זרה, או של בוגר קורס בספרות השוואתית שבו חלק ניכר של העבודה נעשה בשפה זרה.
  • סיום בהצלחה של סדנה מיומנות בוגר ובדיקה (TRIP 707).

מסה

במהלך מחקר לדוקטורט, התלמיד מקים ועדה מסה המורכבת של דירקטור ושני קוראים. עבודת הדוקטורט הוא בלימוד מעמיק של כמה נושא משמעותי בתחום העניין המקצועי של התלמיד, או דיסרטציה כתיבה יוצרת עבור אותם תלמידים מתאשפזים האפשרות עבודת כתיבה יוצרת.

במאי המסה של התלמיד חייב לאשר באופן רשמי, ושלח את המנהל הבוגר, תשקיף בכתב של המסה, או עבור אלה בהגשת עבודת דוקטור יצירתי מדגם של עבודה בתהליך, לפחות סמסטר אחד לפני השלמת הדוקטורט. התשקיף או המדגם של עבודה יצירתית בתהליך ישותף עם כל חברי ועדת הדוקטורט. עם השלמה כל הדרישות האחרות, התלמיד מגיש עבודה מוגמרת לאישור מגן על העבודה בבחינה בעל פה. את המסה הגישה חייבת לעמוד בדרישות בית הספר למוסמכים עבור מסה, כפי שמתוארת Handbook המדרשה. לאחר השלמה מוצלחת, ביטחון, והגשת עבודת הסטודנט מוענק PhD באנגלית.

התפתחות מקצועית

באמצעות הסטודנטים תזה עבודת הפרויקטים שלהם להיות בקיאים גישות תיאורטיות, מחקר, וביבליוגרפיה. מיומנויות אלה להכין תלמיד להצלחה המשיכה באקדמיה, וחברי הסגל הנכבד שלנו גם מספק ליווי צמוד עבור אלה המחפשים פרסום. המחלקה מפרסמת עת הספרותית משלה חך Harpur, אשר נערכה על ידי סטודנטים לתואר שניים ו נהנית הוא במחזור מקומי ובינלאומי. חוויות עריכה כאלה הן כלים עבור כל מי שרוצה להמשיך עמדות בסקירה או עיתונאות עת. האוניברסיטה גם מארח כנסים וסדנאות לסופרים יצירתיים, כגון 'סדרה הקוראים הפופולריים, המספקים הזדמנות לתקשר עם ביקור אנשי מקצוע במגוון תחומים בכתב. תוכניות הושטה ספרותיות כגון פרויקט שירה בינגהמטון גם לתת לתלמידי הזדמנות לעשות השפעה מתמשכת בקהילה המקומית.

אחרי שאתה בוגר

הבוגרים אחרונים של התכנית השיגו מספר קריירות שונות, כמו גם לימודים מתקדמים נוספים. היעדים כוללים עמדות סגל רבים ברחבי הארץ, מאוניברסיטת ניו-יורק כדי אירווני. בינתיים כמה בוגרים מצאו את כישוריהם כדי להיות רצויים בחברות פרסום, או בעיתונאות. קורסי הלימוד הנם אישיים מאוד, אבל המנחה שלך תעזור לכם לבחור נתיב שמתפתח חוזק ותחומי העניין שלך תוך השגה גם חתך רחב של יכולות. בינתיים, מרכז פליישמן באוניברסיטת קריירה פיתוח מקצועי מסייע לתלמידים לארגן קורות חיים, להתכונן לראיונות, והוא יכול לעדכן אותם על הזדמנויות ופתחים בתחומי התמחותם.

שפת ההוראה של התוכנית:
אנגלית

ראה עוד 4 תוכניות שמוצעות על ידי Binghamton University »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
12,921 USD
(תוֹשָׁב); 24,261 $ (Non-Resident)
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
Sep 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

Sep 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date