ד"ר אכדיה של משרד יעזור לך על ידי:

  • מתן הזדמנויות עבור כיבוד אישי דרך הפולחן, ידידות, ועידוד בעוד בקמפוס בסביבה יפה כמו נסיגה של עמק אנאפוליס של נובה סקוטיה.
  • להעשיר את הנפש ואת הנשמה על ידי הולך עמוק יותר דרך לימוד מתקדם של כתבי הקודש ואת התיאולוגיה.
  • העמקת החיים הרוחניים שלך באמצעות קורסים וחברות במבנה הרוחני.
  • חיזוק כישורי המשרד והמנהיגות באמצעות קורסים מעשיים מתקדמים של אנשי מקצוע.
  • עוזרים לך לנהל מחקר חדשני כדי לגלות תובנות לגבי יעילות המשרד במאה ה -21.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ב Acadia כדי לקבל את האנרגיה, הכישורים, ואת עומק אתה צריך עבור ארוך לגרור את המשרד ואת לחדד את האפקטיביות כמנהיג נוצרי. קח קצת זמן לחקור את האתר הזה, ולאחר מכן פנה אלינו כדי שנוכל לדון איך אנחנו יכולים לתמוך בך במילוי השיחה שלך כמנהיג המשרד עבור העולם של היום.

למה לבחור את החוויה DMin Acadia?

Affordability: אנו מבינים את הלחצים על כספים המשפחה בבתי המשרד. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לשמור על שכר הלימוד שלך נמוך כדי לספק תמיכה מלגה נדיב כדי לעזור לך להשיג את התואר דוקטורט.

גמישות: על ידי מתן לך הזדמנות לקחת עד שני מחקרים מכוונים, אתה יכול למקד את הלימודים בתחום של עניין אישי. הממונה על הלימודים המכוונים האלה והתזה שלך יכול להיות מתוך פקולטה של אכדיה, מההקשר הדומיננטי שלך או מחוקר / מטפל אחר הממוקם בכל מקום בעולם. בנוסף, אתה יכול לדבר עם צוות DMIN כאשר משמעות החיים או שינויים במשרד אומר שאתה צריך קצת גמישות חסד להתאים את הקצב של התוכנית שלך.

עדיפות: יש לנו כבוד רב לכתבי הקודש ולתיאולוגיה ולראות אותם כבסיס לכל מה שאנו עושים בחיים ובמשרד. אנו דורשים מכל תלמידי דמין ללמוד שני קורסים בלימודי המקרא ושני קורסים בתיאולוגיה. אנו מאמינים כי מחקר כזה ברמה גבוהה הוא חיוני ללימודי דוקטורט בפועל של המשרד.

גיוון: גוף הסטודנטים והפקולטה שלנו מייצגים יותר מ -20 קבוצות ועדות שונות של המשרד. סטודנטים מרחבי קנדה, ארה"ב ומדינות נוספות בוחרים ללמוד באקדיה, והם מרגישים רצויים כאן. באקדיה, תוכלו לבנות חברויות עם מדריכים וחניכים ממגוון של רקע, אשר יעשיר את חווית הלמידה הקולגית שלכם.

איכות: יש לנו מדריכים מעולים עם דאגה הן קפדנות אקדמית ומחקר יישומי. באמצעות הקורסים שלנו, אנחנו נאתגר אותך לשלב עומק אינטלקטואלי משמעותי עם מחקר כי הוא מעשי ושימושיים בחיים שלך במשרד.

חיוניות: אנו מעריכים הן התחדשות אישית והן התקשרות. באקדיה, יש לכם הזדמנות לחזק את הרוחניות והחינוך שלכם באמצעות בחירה רוחנית, תפילות שבועיות, תפילות תפילה, וכן בהדרכה של מורה מנוסה. אם אתה רוצה ללמוד בסביבה התומכת בגישות יצירתיות, טריות למשרד הבשורה לקידום הממלכה של אלוהים היום, אתה תרגיש בבית Acadia.

נגישות: וולוויל, רק שעה משדה התעופה הליפקס סטנפילד, הוא קל להגיע לטיסות בינלאומיות. הליפקס יש קשרים תכופים עם לונדון, בוסטון, ניו יורק, שיקגו, מונטריאול, אוטווה, טורונטו, וכן שורה של מרכזים מרכזיים אחרים.

אוניברסיטת: כסמינר המזוהה עם אחד האוניברסיטאות ביותר של קנדה acclaimed, אתה יכול להרוויח תואר עמיתים שלך ואת המשפחה שלך יכבד. באמצעות מסדי נתונים אלקטרוניים רבים שלנו, כתבי עת, ספרים, שותפויות עם ספריות גדולות אחרות ברחבי קנדה ומעבר, אתה יכול לגשת מאות אלפי משאבים מכל מקום שאתה גר. הגדרה אקדמית זו מחזקת מיומנויות מחקר וכתיבה, כך שתוכל ליישם אותם בהקשר הייחודי שלך.

סקירה כוללת

110212_program.png

תזה

אחד ההיבטים המעשירים ביותר של Acadia DMin הוא הזדמנות לעסוק במחקר משמעותי בתחום מסוים של עניין. מאז DMIN הוא תואר במשרד בתחום המשרדים, התזה שלך יתמקד בתחום של משרד מעשי. כמעט כל תחום עניין בתחום המשרדים הנוצריים יכול להיות מאוכלס.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית
עדכון אחרון: פברואר 12, 2019
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
ספט 2019
Duration
4 שנים
תכנית מלאה
Price
15,643 CAD
הוֹרָאָה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date