DBA - דוקטור למינהל עסקים

כללי

תיאור התכנית

StockSnap_ZYW8MGFQKZ

DBA - דוקטור למינהל עסקים

תואר דוקטור הוא לא רק הישג מדעי גבוה, וגם ציון דרך אישי גבוה אף יותר, אבל גם השקעה חכמה ובריאה בעתיד המקצועי של אחד. עם DBA המוצעים על ידי Munich Business School (MBS) בשיתוף עם אוניברסיטת שפילד Hallam (SHU), התלמידים יכולים לשפר את הקריירה האקדמית שלהם או עסקים בסביבה בינלאומית וגמישה שאינה דורשת מהם לשים את הקריירה המקצועית שלהם בהמתנה.

DBA - דוקטור למינהל עסקים במבט מהיר

תוכנית התחלה

אוֹקְטוֹבֶּר

שפת הוראה

אנגלית

מֶשֶׁך

48 חודשים

פוּרמָט

משרה חלקית

מחקרים בחו"ל

מודולים בינלאומיים באוניברסיטת שפילד האלאם (SHU)

הוֹדָאָה

  • תואר שני בעסקים, ניהול או תחום קשור
  • רצוי 5 שנים של ניסיון ניהולי

שכר לימוד

36,000 €

אושרה רשמית

דוקטור למינהל עסקים התוכנית בבית Munich Business School בשיתוף עם שפילד האלאם האוניברסיטה מאושרת באופן רשמי על ידי משרד מדינת בוואריה למדע, מחקר, ואמנויות.

על DBA - דוקטור למינהל עסקים

DBA הוא מחקר מבוסס דוקטורט אידיאלי עבור אלה אשר מתלהבים ללמוד ומי רוצה לעשות את ההבדל בדרך שבה וניהול מקצועי בפועל הוא פיתח את ההתמחות שלהם. לימוד דוקטורט עסקי מאפשר לך לפתח מחקר מבוסס ראיות ותזה דוקטורט מלא, שווה ערך לתואר שלישי, תוך המשך הקריירה קריירה מקצועי או בכיר.

תוכנית DBA של Munich Business School שפילד אוניברסיטת Hallam נותן לך את ההזדמנות לדון בנושאים מרכזיים מהותיים המשקפים מחקר והתקדמות ידע ארגוני ועסקי. יתר על כן, אתה תהיה מודרך דרך כל שלב של פיתוח, תכנון וניהול פרויקט המחקר שלך דוקטורט.

תוכנית ה- DBA של Munich Business School היא תוכנית ה- DBA הראשונה והיחידה בבואריה, שמשרד החינוך והתרבות של מדינת בוואריה אישר רשמית את ביצוען של תכניות לימודים והכנת מבחנים באוניברסיטה בהתאם לסעיף 86 פסקה 1 של BayHSchG (חוק אוניברסיטת בוואריה).

5 סיבות ל- DBA

  1. תואר ראשון
    דוקטור למינהל עסקים, DBA, מייצג תואר אקדמי מכובד אשר יכול לפתוח דלתות לתוך ובתוך עולם העסקים הבינלאומי. עם סיום מוצלח, בוגרי DBA יכול גם להשתמש בתואר הגרמני "ד"ר".

איכות גבוהה והכרה
DBA של MBS ו SBS היא תוכנית דוקטורט מוכרת שמשתתפיה נהנים מן האיכות יוצאת דופן של מחקר וחינוך בשתי האוניברסיטאות. הגדרה גמישה
בשל הגדרת גמישה, DBA מאפשר למשתתפים להמשיך תואר דוקטור ללא צורך לשים את הקריירה שלהם בהמתנה. תוכנית מובנית
DBA של MBS ו- SBS מבוססת על מערכת מודולרית יעילה מאוד ומבנה תוכנית שנועדה להקל על ההתקדמות והתוצאות. שותפים חזקים
Munich Business School ואוניברסיטת שפילד הלאם הן אוניברסיטאות בעלות שם עולמי והן יוצרות צוות של שותפים חזקים ובעלי קשרים טובים.

DBA - השותף שלנו שפילד אוניברסיטת הלאם

Munich Business School מציע את תוכנית DBA במשרה חלקית בשיתוף פעולה עם Schffield Business School (SBS), אחד הפקולטות המרכזיות באוניברסיטת שפילד האלאם (SHU) בשפילד, בריטניה. SHU ידועה במתקנים המודרניים שלה, גישה דינמית להוראה ולמידה ורמות גבוהות של תמיכה לסטודנטים. עם 34,000 תלמידים מ -100 מדינות ברחבי העולם ו -3,000 אנשי צוות, היא אחת האוניברסיטאות הגדולות והמתקדמות ביותר בבריטניה. ליהנות מ -100 מיליון ליש"ט אשר SHU השקיעה המדינה- of-the-art הוראה מתקני למידה עם עוד 70 מיליון ליש"ט יושקעו במהלך השנתיים הקרובות.

שפילד הלם תוכנית המחקר היה מדורגת בחמשת הראשונים של כל האוניברסיטאות בבריטניה המודרנית האחרונה הלאומית למצוינות מחקר מסגרת (REF) 2014. מערכת e-learning ב SHU הוא אחד הנרחב ביותר ומתקדם במדינה, מתן גישה משאבים ותמיכה מתי ואיפה אתה צריך אותם. מרכז למידה ארוז משאבים עם מתקני IT מעולה אשר פתוחים 24 שעות ביממה, בכל שבוע של השנה.

שפילד עסקים הספר יש מוניטין לאומי ובינלאומי לאספקת תוכניות לתואר שני וניהול מקצועי וניהול. עם יותר משלושים שנות ניסיון במחקר והוראה בעסקים וניהול, SBS עוסקת במגוון רחב של מחקר טהור ויישומי, המכסה את רוב תחומי העסקים והניהול.

DBA - פרופיל משתתף

תוכנית ה- DBA של Munich Business School ואוניברסיטת שפילד האלאם מפותחת למנהלים ומנהלים אשר:

  • לעמוד בדרישות האקדמיות של התוכנית,
  • יכולה לתרום ללמידה בכיתה בתוכנית ולהוסיף ערך לניסיון התלמיד,
  • ליהנות מחוויית הלמידה ולהראות ראיות לכך שה - DBA יוסיף ערך לקריירה מוצלחת כבר,
  • יש פוטנציאל ניהולי ומנהיגי, מיומנויות תקשורת בין-אישיות מצוינות, כמו גם מידה גבוהה של בגרות ומוטיבציה.

חלק בלתי נפרד מהתוכנית הוא העוקבה, קבוצת התלמידים המתחילים את התוכנית באותו זמן ומתייחסים לכל חלקי הלימוד יחד. תלמידים בקוהורט עוסקים בדיונים זה עם זה במהלך גושי הלימוד, לומדים זה מזה. מחוץ לגושי הלימוד, הדיונים עשויים להמשיך, כאשר התלמידים משתפים רעיונות וחוויות ותומכים זה בזה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades ... קרא יותר

Munich Business School, is recognized by U-Multirank 2018 as Germany’s best private university of applied sciences in “Business Studies”, received by Trendence Graduate Barometer 2017 excellent grades for internationality and practical relevance and among others, ranked by Trendence Employability Ranking 2016 as 1st amongst all private universities of applied sciences, including all academic subjects across Germany. קרא פחות