הוא בעל ערך לסגל האקדמי באוניברסיטאות ובמכללות, מורים בבתי ספר ואנשי מקצוע הפועלים בארגונים בינלאומיים. היא מתאימה גם למנהלים בכירים בבתי ספר, אוניברסיטאות וגופים חינוכיים וממשלתיים. יש לו את הקפדה ואת הציפיות של הדוקטורט, אבל עם מוקד מקצועי. אחת המטרות העיקריות של ה- ADD היא לפתח מנהיגים מקצועיים המסוגלים לזהות ולפתור בעיות מורכבות של "שדה". דוקטורט מקצועי להדגיש את היישום של מחקר, פיתוח של ידע מקצועי ויצירה של ידע בתוך המקצוע.


• תכנית אינטנסיבית (בה מרכיב הקורסים מהווה חלק ניכר מהתואר), המכינה את התלמידים, ומקלה על המעבר למחקרי עבודת הדוקטורט,


• במקום תוכנית אחת בגודל מתאים לכל, מתן גמישות, בחירה ומיקוד באמצעות תוכנית המציעה שני קורסי ליבה, כמו גם ארבעה ריכוזים (למידה & מוטיבציה, הוראה והדרכה, מנהיגות חינוכית & שינוי וטכנולוגיות & סביבות למידה מתווכות טכנולוגיה),


• הן קורס לימודים ארוך (דהיינו 12 שבועות) והן קורס דחוס (שבועיים אינטנסיביים במהלך הקורס), תוך הבטחת השלמת הקורס תוך שנה וחצי (במשרה מלאה) ושנתיים (במשרה חלקית) ), וכי התוכן הדרוש ויכולות המחקר עבור רכיב הדיסרטציה כבר נבנו עד להשלמת הקורס הסופי, כך שניתן לסיים את התואר באופן ריאליסטי בתוך שלוש או שלוש שנים וחצי;

דרישות כניסה


• אם אין לך תואר מוסמך, אתה עשוי להיחשב אם החינוך הכללי שלך, המלגה, הכשרה וניסיון ייחשבו מתאימים לקורס ואם אתה נחשב כמו מוסמך כמו אלה המסוגלים לספק את דרישות הכניסה הרגילה . מועמדים אלה ייחשבו על בסיס אישי, תוך התחשבות תיק עבודות וכל פרסומים.


• בנוסף, ייתכן שתידרש לעבור מבחן בשפה האנגלית ברמה מסוימת ובדיקות אחרות שנקבעו על ידי המכון כתנאי למינהל לתואר.


אתה תתראיין על ידי הקבוצה האקדמית המציעה קורסי ריכוז נבחרים שלך ואתה עשוי להיות נדרש לרכוש השכלה וניסיון בעבודה כתנאי מוקדם לקורסים אלה.

שפת ההוראה של התוכנית:
  • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי National Institute of Education, Nanyang Technological University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
2 - 7 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה