תכנית PhD משותפת בביולוגיה מולקולרית (ג'מבו)

כללי

תיאור התכנית

1

בית הספר הבינלאומי ללימודים מתקדמים (SISSA), המרכז הבינלאומי לביוטכנולוגיה הנדסה גנטית (ICGEB), מאוניברסיטת טריאסטה ואוניברסיטת אודינה מציעים תוכנית PhD משותף חדש בביולוגיה מולקולרית (ג'מבו).

המשימה העיקרית של ג'מבו היא להכשיר מדענים צעירים נלהבים מן המפותחות ומתפתחות להשתמש בכלים מולקולריים מתקדמים עם הבנה עמוקה יותר של ההזדמנויות המדעיות וטכניות והמגבלות שלהם. סטודנטים המסיימים את תכנית PhD זה יהיו רקע מוצק בהיבטים השונים של ביולוגיה מולקולרית ומתודולוגיה קשורה, כוללים ביואינפורמטיקה ביולוגיה מבנית, לנצל פונקציות חדשות ביעילות למטרות מחקר מדעיות וטכניות. סטודנטים ייהנו קבלת הכשרתם בביולוגיה מולקולרית בסביבת המחקר הפעילה ומרגשת של הארבעה במוסדות היוקרתיים.

בנוסף, לסטודנטים לתואר שלישיים ייהנו שיתופי פעולה הוקמו של המוסדות המעורבים בתכנית, וב חילופי מתמשכים בפרט עם המכון הלאומי לכימיה בלובליאנה (סלובניה) ובית הספר המחקר הגרמני למדעי סימולצית Jülich (גרמניה).

פרויקטים במסגרת תכנית קורס PhD לנצל כלים בביולוגיה מולקולרית מבנית כדי לחקור את המנגנונים של בידול הומאוסטזיס תא פרע בתקנה שלהם סרטן, זיהום ויראלי ומחלות ניווניות. אוסף גדול של אורגניזמים נלמדת החל הומו ספיינס לצמחים.

סטודנטים הם ברציפות על קשר עם מחקר החדשני על ידי השתתפות שיעורים, סמינרים וסדנות לאורך כל השנה. היחס בין מורה לתלמיד הממוצע הוא בערך 1 עד 3.

1

קווי המחקר העיקריים הם:

 • ביולוגיה מולקולרית של תאים
 • ביולוגיה התפתחותית
 • ביולוגית צמח
 • לביולוגיה מבנית של חומצות גרעין חלבונים
 • Genomics
 • אונקולוגיה המולקולרית
 • קרדיולוגיה המולקולריים
 • המנגנונים המולקולריים מוחיים
 • וירולוגיה מולקולרית
 • רפוי RNA
 • גילוי תרופות

קהל יעד

ג'מבו הוא הגה לסטודנטים צעירים ודינאמית אשר מעוניינים להיות אנשי מקצוע בתחום ביולוגיה מולקולרית, מסוגל ליישם את הטכנולוגיה נוכחית מתהווה הוא מחקר ותעשייה, תמלא את תפקידם בפיתוח הטכנולוגיה החדשה לאורך הקריירה שלהם. הסטודנט האידיאלי עבור תכנית זו יש אינטרס חזק בעיות ביולוגיות מולקולריות מונעות על ידי מחקר מדעי. עם מורשתם של קידום מצוין מדעי ברחבי העולם, ארבעת מרכזי המחקר המעורבים בתכנית יעודדו, על ידי מתן תמיכה כספית למועמדים שנבחרו, מצב הלימודים של סטודנטים ממדינות מתפתחות.

מבחר ורגולציה מועמד

מועמדים ייבחרו על בסיס קורות חיים וראיון. במהלך ראיון המועמדים יתבקשו לחשוף תחומי המחקר שלהם לענות על מספר שאלות על ביולוגיה מולקולרית מתקדמת ונושאים קשורים. ידיעת השפה האנגלית יהיה גם להיבדק. מומלץ מאוד כדי קשר ישיר עם אנשי הסגל של JUMBO לקבלת מידע על פרויקטי משרות פנויות במעבדות יחידות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals ... קרא יותר

All the scientific work carried out by SISSA researchers is published regularly in leading international journals with a high impact factor, and frequently in the most prestigious scientific journals such as Nature and Science. The School has also drawn up over 150 collaboration agreements with the world's leading schools and research institutes. קרא פחות