תכנית דוקטורט רשמית ניתוח כלכלי ואסטרטגיה עסקית

כללי

תיאור התכנית

סטראט

מבוא

התוכנית הרשמית PhD הבינאוניברסיטאי ב ניתוח כלכלי ואסטרטגיה עסקית הוא משקף את כוונתו להשתלב בתוכנית אחת החוקרים דוקטורט מאזורים שונים של כלכלה ומנהל עסקים של הפקולטה לכלכלה ומינהל עסקים מאוניברסיטת קורוניה, סנטיאגו דה קומפוסטלה ויגו, מחקר של איכות מוכחת פרסומים בכתבי עת מדעית של יוקרה בינלאומית. המטרה היא להכשיר חוקרים מסוגלים לפרסם את העבודה שלהם בכתבי עת אקדמית בהווה ב- Journal of דווח ציטוט (JCR). כתוצאה מכך, התוכנית שואפת לייצר תלמידים שמסוגלים להתמודד עם מודלים תיאורטיים בקלות ויש להם את הכישורים הדרושים כדי להשתמש בטכניקות אקונומטריים לאפשר להם לקבל נתונים כלכליים אמפירי מידע לבדיקה.

למה ללמוד את התואר

מטרת התכנית היא להכשיר מומחים מסוגלים לקבל את הכישורים להשתמש במודלים תיאורטיים וטכניקות שיאפשרו להם לקבל נתונים כלכליים אמפירי מידע לבדיקה לפתח קריירה אקדמית או מקצועית.

מה אתה לומד

רבים מן החוקרים מעורבים בתכנית דוקטורט זו משולבים קבוצות מחקר להפנות את מערכת האוניברסיטות של גליציה, או קבוצות מחקר אחרות להשיג מימון של שיחות התחרותיות הלאומיות או אירופה השונות.

התוכנית נועדה שכל תלמיד משולב באחד קבוצות מחקר שבו מקדמי חוקרים של תוכנית זו מקובצים. העמותה של התוכנית שלנו עם EDEEM התכנית האירופית מציעה את האפשרות של חילופי סטודנטים וקבלת תואר משותף בשתי אוניברסיטאות שותף. הוא מציע גם את ההזדמנות לתלמידים להשיג מימון אירופי למימוש דוקטורט או לתקופות בכל האוניברסיטאות שותף.

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

 • ניתוח של מדיניות כלכלית
 • ניתוח כלכלי ופיננסי
 • ניתוח מקרו-כלכלית Dynamic
 • מחקר שיווק ולשווק
 • התנהגות אסטרטגית ותורת המשחקים
 • שוויון וכלכלת מין
 • כלכלה בריאות ומשפחה
 • כלכלה מרחבית, עירונית, אזורים ובינלאומיות
 • כלכלה ומידע תעשייתי
 • כלכלת משאב סביבתי וטבעי
 • היסטוריה כלכלית
 • שיטות כמותיות
 • אסטרטגיית ארגון החברה

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

תוכנית פעילויות הדרכה

 1. נוכחות בסמינרים מתוכנן: צפי תלמידים בתכנית להשתתף באופן שיטתי בסמינר, בין אם פיזית ואם הסמינר הוא חבר סגל באוניברסיטה בה הוא רשום או ועידות וידאו אחרת לקרוא בעבר לעבוד והם יכולים לשאול שאלות והערות. נודה מלאה. הוועדה האקדמית תמסור דו"ח אישי על הנוכחות של כל סמינרי סטודנט.
 2. קורסים ספציפיים בגבול מחקר: CAPD לתזמן ספציפיים ללמד על ידי חוקרים יוקרתיים, במטרה להביא את תלמידים לחזית ידע בקווים מסוימים של קורסי מחקר תכנית משלו. נודה מלאה.
 3. שהייה במרכזי מחקר אחרים: בשינה מנת להציג את עבודת הדוקטורט תידרש תלמידים כדי להשלים ושהייה של 3 חודשים לפחות מרכז מחקר חיצוני לאוניברסיטות של גליציה, עם קבוצות המחקר של התכנית לשמור שיתוף פעולה מדעי . דו"ח סיכום מרכז המחקר של הפעילות בתמיכת המנהל המדעי של המרכז שבו חל שהייה.
 4. מצגות רגילות של מצב המחקר: בשלב בסוף של כל שנת תכנית דוקטורנט / a יצטרכו הציגו את מעמדם של פרויקט המחקר שלהם בסמינר כי יציג כמה מחברי הוועדה האקדמית, ומורים materia.La מומחי תכנית בועדה אקדמית יעריכו את מצגת הפרויקט כולל הצעות אפשריות לשיפור.
 5. נוכחות בכנסים: הוועדה האקדמית, על פי הבמאי של התזה, להבטיח כי בשנה השנייה, סטודנטים להשתתף מינימום של הקונגרס או לאומי או כנס מדעי בינלאומי בכל שנה אקדמית. קבלת העבודה להצגה בכנס. הערכת אותו על ידי הוועדה המדעית, במידת הצורך. הצגת תעודת השתתפות בקונגרס או ניירות כתיבה כנס מדעי: במהלך השנה השלישית, כל תלמיד חייב לכתוב לפחות נייר עבודה אשר אידיאלי תתמוך התרומות כי יכול להיות מוצג בכנסים ו / או מפגשים מדעיים. נייר העבודה צריכה להיכתב באנגלית או תהיה, בהכרח, גרסה אנגלית. התלמיד העבירו את הגירסה האנגלית של נייר עבודה על CAPD עבור שילוב של מסמך זה כדי פעילויות שיא.

פלטים מקצועיים ואקדמיים

מטרת התכנית היא להכשיר מומחים מסוגלים לקבל את הכישורים להשתמש במודלים תיאורטיים וטכניקות שיאפשרו להם לקבל נתונים כלכליים אמפירי מידע לבדיקה לפתח קריירה אקדמית או מקצועית.

פרופיל מומלץ

 1. באופן כללי, עבור גישת תכנית דוקטורט רשמית תצטרך להיות ברשותו של התואר הרשמי ספרדית, או שווה ערך, ואת מאסטר.
 2. הם יכולים גם לגשת למי בכל אחד מהמקרים הבאים:
 • להיות ברשותו של תואר אקדמי פקיד ספרדי או אחר במדינת חבר פינת ההשכלה הגבוהה באירופה, המאפשרת גישה המאסטר בהתאם להוראות סעיף 16 של רויאל צו 1393/2007, 29 אוקטובר עברו מינימום של 300 נקודות זכות ECTS בכל המחקרים רשמי באוניברסיטה, מתוכם לפחות 60, יהיו רמת מאסטר.
 • להיות ברשותו של תואר רשמי ספרדי של בוגר או בוגרת משך אשר, בהתאם לכללי משפט הקהילה, הוא לפחות 300 נקודות זכות ECTS. בוגרים אלה חייבים להשתתף תוספי אימון חובה הנדרש על ידי התכנית, אלא אם קרדיטים תואר ראשונים רלוונטיים הלימודים כוללים הכשרה במחקר, שווה ערך ל זיכויי מחקר חינוכיים ממחקרי מאסטר.
 • בוגרים מי, לאחר קבלת מקום הכשרת גישת המבחן המתאימה למקומות של אימונים רפואיים מיוחדים, עברו עם הערכה חיובית לפחות שנים של אימוני תכנית להשיג את התואר הרשמי של אחת ההתמחויות ב למדעי הבריאות.
 • להיות ברשותו של תעודה המתקבלת בהתאם מערכות חינוך זר, ללא אישורה, כפוף לאימות ידי האוניברסיטה כי accredits ברמה שווה ערך אימון הכותרת הרשמית הספרדית של מאסטר מזכת המדינה מנפיק עבור גישת לימודי דוקטורט. הודאה זו אינה מעידה בכל מקרה לאישור הכותרת הקודמת ברשותו של המבקש או הכרתה למטרות אחרות מאשר גישה לתוכניות דוקטורט.
 • להיות ברשותו של אחר תואר דוקטור ספרדית שהושג לפי ordinations הרקע האקדמי.
דוקטורנטים אשר החלו בתוכנית הדוקטורט תחת ordinations הקודם יכול לגשת ללימודים באוניברסיטה דוקטורט מוסדר על ידי RD 99/2011, על הודאה בהתאם להוראות תקנה לימודי הדוקטורט באוניברסיטת ויגו. בכל מקרה הם חייבים לעמוד בדרישות שנקבעו בדרך כלל גישת לימודי דוקטורט מוסדרים על ידי RD 99/2011.
 הם יכולים לגשת לימודי דוקטורט Licensed, אדריכלים ומהנדסים המחזיקים דיפלומה ללימודים מתקדמים המתקבלים בהתאם להוראות צו 778/1998 המלכותי של 30 באפריל, או יכולת מחקר alcanzasen כמו מוסדר על ידי רויאל צו 185/1985 מיום 23 בינואר. 
 ניתן לגשת ללימודי דוקטורט הבוגרים, אדריכלים או מהנדסים בעלי תואר שני הרשמית בהתאם רויאל צו 56/2005 או רויאל צו 1393/2007, כפי שתוקן על ידי רויאל צו 861/2010, או עברו 60 ECTS סיום לימודי התואר השני רשמי. 
 הם גם יכולים לגשת בוגרי לימודי דוקטורט, מהנדסים או אדריכלים טכניים אשר להוכיח חרגו 300 ECTS זיכויים בכל שנת הלימודים באונ' רשמית, מתוכם לפחות 60 הם ברמת מאסטר. 

סטודנטים עם סטודנטי מעלות זרים עם תואר זר ללא סטנדרטיזציה עשויים להגיש בקשה להתקבל ללימודי דוקטורט האימה השווה ברמה של התואר השני באונ' הרשמית ספרדית והוסמכו בארץ להנפיק את ההסמכה ולהסמכתם אימוני הודאה לימודי דוקטורט. הודאה זו אינה מעיד בכל מקרה לאישור הכותרת או ההכרה הקודמת למטרות אחרות מאשר גישת התורות הללו. לפיכך, סטודנטים עם תואר זר ללא סטנדרטיזציה הנדרש תוקף המלא רישומם רזולוציה של שקילות שניתן על ידי הרקטור, לאחר הדו"חות הוקמו על ידי רגולציה, שבו השם של הכותרת הזרה יסומן ו הכרה לצורכי לצאת ללימודים אלה. שקילות יש לבקש בתוך התקופה הוקמה, בעקבות הכותרת ועל הפיה אתה רוצה לגשת לדוקטורט תעודה אקדמית של המחקרים שהוזכרה, בקבעו את הנושאים ואת cursados ​​תקופות אקדמיות בתואר נותן גישה לימודי דוקטורט ארצו. כל האמור לעיל יוצג לחוקית כדין (מקורי לצלם עבור איסוף או העתקים מאומתים על ידי שגרירויות ספרדיות או שירות קונסולרי). במקרה של לא להיות השפה למקור את הקסטיליאנית צריך גם ללוות תרגום מאושר של המסמכים הנ"ל. הבקשה בקבלת תלמידי היכולת לבצע את הבקשה זמנית עבור שקילות, במידת הצורך גם תיכלל. CAPD להעריך את ההלימות של לימודים אקדמיים הושלמו על ידי המבקש, שיש לכלול את זה על ההצעה שתתקבל לתכנית. החלטות שקילות שיירשמו בקובץ של התלמיד ועשוי להיות מאושר כמו כל אחד מהם בקצה השני. ניתן גם לראות כי הדוחות שפורסמו עד לשמש במצבי תקדימים דומים. במקרים אלה הדיווחים החדשים לא יהיה צורך. התלמידים יכולים להירשם מבלי להמתין להחלטת שקילות, אך תוקפו של הרישום שלך יהיה מותנה בהצהרה זו. באופן כללי, הם יתקבלו לתכנית זו, שלמדה עם התכנית לתואר השני אקדמי טוב בכלכלה ו / או חברה להכיר לתלמידים עם פרדיגמות ושיטות תיאורטיות העיקריות של ניתוח האמפירי של התמחותם.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות