תכנית דוקטורט רשמית לסטטיסטיקה וחקר ביצועים

כללי

תיאור התכנית

stat

מבוא

התכנית ד"ר למחקר סטטיסטיקות ותפעול זהו תואר אוניברסיטאי רשמי הציע במשותף על ידי שלושה האוניברסיטאות הציבוריות בגליציה. מטרתו להכשיר חוקרים בתחום מחקר סטטיסטיקה ומבצע, כך שהם מסוגלים לבצע התזה ולפתח קריירה אקדמית או מקצועית עוקב בתחום מדעי זה.

למה ללמוד את התואר

קבלת החלטות בעולם של היום, שבו יש לו מסות גדולות של נתונים, דבר מחייב הטיפול בכלים סטטיסטיים ומתמטיקה ויותר מתוחכמת, כדי להיות שפותחו על ידי מומחים כגון אלה יצרו בתכנית הדוקטורט הזה .

מה אתה לומד

בטכניקות סטטיסטיות, טכניקות אופטימיזציה, טכניקות מתמטיות כדי לסייע בקבלת החלטות.

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

 • סטטיסטיקה
 • חקר ביצועים ותורת המשחקים

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

תוכנית פעילויות הדרכה

פעולות ההדרכה הבאות מומלצות, למרות כל הם אופציונליים:

 • עקוב קורסים מאסטר בטכניקות סטטיסטיות ומאסטרים אחרים.
 • מחקר נשאר במרכזי נודע.
 • נוכחות בסמינרי מחקר.
 • השתתפות בקורסים להכשרה לחצות.
 • נוכחות והשתתפות פעילה בכנסים.
 • פרסום מאמרים מדעיים.

פלטים מקצועיים ואקדמיים

עסקים ומנהלים ציבוריים יש היום כמות גדולה של מידע שהם צריכים לעבד כדי לשפר את הביצועים ואת לעצב תוכניות אסטרטגיות כראוי. אי לכך צפוי כי יותר ויותר צריכים אנשי מקצוע עם פרופיל הרופאים ייצאו בתכנית זו. מצד שני, כמעט בכל האוניברסיטאות הכישורים העולם הכוללים בידע תוכנית אימונים שלהם בטכניקות סטטיסטיות ואופטימיזציה מוצעות; כתוצאה מכך, רופאים שהוכשרו בתוכנית זו יש הזדמנויות רבות לעשות קריירה בתחום מאוניברסיטאות המחקר וההוראה.

פרופיל מומלץ

 • האדון יאפשר כניסה לתכנית הדוקטורט הזה בלי הכשרה נוספת תהיה המאסטר טכניקות סטטיסטיות שמציעות USC, UDC ו UVigo.
 • הם גם יהיו גישה ישירה אל תלמידי התכנית עם יכולת מחקר או הכותרת של ה- DEA שהושגו באמצעות PhD תוכניות הקודמים לסטטיסטיקה וחקר ביצועים בשלוש האוניברסיטות המשתתפות (USC, UDC ו UVigo).
 • הכנסת פרופיל עם שונה המאסטר בסעיף הקודם: לסטודנטים אשר נוהגים אחרת מן האדון הקודם, הוועדה האקדמית של תכנית הדוקטורט (CAPD) תעריך בנפרד בכל מקרה ולשקול לשאול אותם מבצעים הכשרה נוספת (עד 15 ECTS) כאשר באימון הקודם שלהם הם לא השלימו לפחות 60 ECTS בתחום ברמת מאסטר לסטטיסטיקה וחקר ביצועים בהתאם לפסק הדין של CAPD.
 • פרופילים אחרים: עבור תלמידים שלא לשלוט מאסטרס אימונים ברמה שווה ערך רצוי לפחות 60 ECTS באזור לסטטיסטיקה וחקר ביצועים יהיה צורך. שקילות זו נקבעת על ידי CAPD.
 • תלמידים עם כישורים זרים: סטודנטים עם תואר זר ללא סטנדרטיזציה עשויים להגיש בקשה להתקבל ללימודי דוקטורט האימה השווה ברמה של התואר באונ' מאסטר הרשמית ספרדית והוסמכו בארץ להנפיק את ההסמכה לאימוני הודאה הוא מוכר כדי לימודי דוקטורט. הודאה זו אינה מעיד בכל מקרה לאישור הכותרת או ההכרה הקודמת למטרות אחרות מאשר גישת התורות הללו.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות