תכנית דוקטורט רשמית בשיטות מתמטיות סימולציה נומרית בהנדסה ומדעים מיושמים

כללי

תיאור התכנית

מתמטיקה

מבוא

התכנית דוקטורט שיטות מתמטי וסימולציה נומריות להנדסה ומדע יישומי זהו תואר אקדמי רשמי, למד במשותף על ידי שלוש אוניברסיטות גליציה, המכשירה חוקרת בתחום מודלים מתמטיים תקלות ופתרונן מספריות בסביבות תעשייתיות עסקיות שונות. בנוסף להשתתפות רופאים מהשלוש האוניברסיטות, עם הסכם שיתוף פעולה עם 27 חברות ומרכזי טכנולוגיה, המציעים נושאי מחקר של הרלוונטיות אקטואליות רבות.

למה ללמוד את התואר

היום, עם ההתפתחות המהירה של הנדסת מדע היישומי, מדגיש את הצורך להכשיר מומחים ברמת דוקטורט מידול וסימולציה מספרית של תהליכים קרובים מהרמה התעשייתית או עסק, כך להגביר מהעברת ידע האוניברסיטה ההתאגדות של רופאים אל R + D + I. יש רופאים אלה הכשרת מודלים מתמטיים שנועדו לייעל תהליכים, להקטין עלויות, לשפר את איכות מוצר, טכנולוגיות עיצוב, להגביר את הבטיחות, להפחית את זיהום סביבתי, להעריך מוצרים, השקעות סימולצית סיכונים פיננסיים, וכו '

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

  • ניתוח מתמטי פתרון נומרי של משוואות דיפרנציאליות חלקיות (EDP) ועל משוואות דיפרנציאליות רגילות (אודה)
  • דוגמנות, ניתוח סימולציה נומרית של בעיות במדעים להחיל והנדסה
  • דוגמנות, ניתוח סימולציה נומרית של בעיות עסקיות ותעשייתיות

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

תוכנית פעילויות הדרכה

  1. נושאים מתקדמים במתמטיקה שימושית: היא נועדה כי התלמיד יודע קווים מחקר רלוונטי בזירה הבינלאומית בתחום במתמטיקה שימושית. זהו קורסים דינמיים אלקטיבי כי להשתנות מדי שנה. באופן כללי, מומלץ לעשות בשנה הראשונה.
  2. מאסטר עניינים של מתמטיקה או שווה ערך תעשייתי: CAPD או ממונה הגמר עשוי להמליץ ​​מעקב הנושאים הסטודנט לא השלים, להיות מתאים לביצוע התזה. חומרים אלה מופיעים בתכנית המחקר של הסטודנט. הם אופציונליים והמליצו להם בשנה הראשונה.
  3. תכנית וקורסים חיצוניים מוכרים על ידי CAPD: יפורסמו בקרב תלמידים, המפרטים את התכנון ממנו ואת הקריטריונים לניטור וזיהוי על ידי CAPD. הם אופציונליים.
  4. מחקר נשאר: הניידות תפוקח על ידי המנהל או המורה של התזה, בהגדרת המטרות של השהייה. בנוסף להיבט אימונים, תזת ניצוח אצל בינלאומי מזכירה את זה יהיה עידוד. הם אופציונליים. משך המינימלי המומלץ של שבוע ומקסימום של 2 שנים, ובלבד שלא קיים מימון זמין.

פלטים מקצועיים ואקדמיים

בנוסף הזדמנויות קריירה הקשורים ההתאגדות של עובדי הוראה וחוקרת מאוניברסיטות ספרדיות וזרים, ההתפתחות של עבודת הדוקטורט על נושאים בעלי עניין ורלוונטי רבים במגזרים תעשייתיים ועסקיים שונים מאפשרת את האפשרות להצטרף לצוותות של R & D + i חברות ומרכזי הטכנולוגיה. ההיבט השני הוא נתמך על ידי מספר רופאים שהוכשרו בתוכנית הצטרפו חברות, טכנולוגיה ומרכזי מחקר, כמו גם אוניברסיטאות.

פרופיל מומלץ

פרופיל הכנסה ללא הכשרה נוספת: באופן כללי, מחקרים המאפשרים גישה ללא הכשרה נוספת תהיה מאסטר הבינאוניברסיטאי להנדסה מתמטית, לימד על ידי שלוש האוניברסיטאות גליציה, ואת מאסטר למתמטיקה תעשייתית כי החליף אותו, ניתנה על ידי אוניברסיטאות גליציה יחד עם קרלוס השלישי והאוניברסיטה הפוליטכנית של מדריד.

כמו כן אין תוספי אימונים נדרשים סטודנטים עם DEA ב PhD תכנית גליציה הבינאוניברסיטאי הישנה "שיטות מתמטיות ו סימולציה נומרית במדעי ההנדסה יישומית" פרופילים אחרים: במקרה של פרופילי גישה אחרים CAPD יעריך בנפרד בכל מקרה .

האפשרות מחייבת מאסטר מתמטיקה התעשייתית חומרי הדרכה נוסף של עד 15 ECTS תיחשב. עבור פרופילים אחרים שלא עשו זיכויי מחקר שקיל אימון הורים לא inferios כדי המאסטר נותן גישה ישירה, כלומר 60 ECTS נדרש. סטודנטים בעלי תארים זרים ללא סטנדרטיזציה חייב גם להתאים לתנאים שנקבעו על ידי האוניברסיטאות.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות