תכנית דוקטורט רשמית בטכנולוגיית מידע ותקשורת

כללי

10 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

מבוא

התכנית דוקטורט טכנולוגיית המידע והתקשורת היא ניתנה בפעם הראשונה 2000/2001 שנת הלימודים, בד בבד עם הקמתה של מחלקת אוניברסיטת בעלי אותו שם. תחומי ידע הם מהמחלקה למדעי המחשב ובינה מלאכותית והנדסה טלמטיקה, אשר קובעים את התוכן הבסיסי של התוכנית. מאז הקמתה, התוכנית התמקדה מחקר דוקטורט בתחומים הנושא האלה, עם הרבה יישומים, מצוין מדי שנה הביקוש במקומות המוצעים.

התפתחות הקריאה "חברת המידע" ו- "חברת ידע" אחרת הפכה את תעשיית המחשבים ותקשורת באחד הפעילים ביותר, צמיחה גבוהה ומשקל רב יותר על מדדים כל המאקרו כלכלית במדינות מתקדמות.

הנציבות האירופיות הוכיחו בשנים האחרונות עניין מיוחד עבודות / מחקר הקשורים לחברת המידע, על ידי שיפור השימוש בטכנולוגיות חדשות בכל התחומים החברתיים (eGoverment, eLearning, eHealth ו eBusiness. וכו ').

אז אנו מפתחים מערכות מידע ברשת כרוכה טכנולוגיות מרובות: רשתות, מולטימדיה, מערכות חכמות, מתודולוגיות פיתוח ובדיקות, ניהול ידע ופיתוח של מערכות היברידיות, בין יתר. כל זה חל על ביואינפורמטיקה, סביבה, מדע בסיסי, הנדסה אזרחית, וכו ' לפיכך, אנו סבורים כי התוכנית PhD המוצע יש עניין רב לאוניברסיטה שלנו ואת הסביבה החברתית על זה.

למה ללמוד את התואר

ICT הוא אחד המניעים המרכזיים לחדשנות של חברות קטנות ובינוניות כדי לשפר את התחרותיות שלהם בארץ ובעולם. לדוגמה ברמת אוניברסיטאית, שהפיצול שנוצר מן קורוניה Universidade דה, השיעור הגבוה ביותר היה בתחום ה- ICT, הוכחת הכדאיות הכלכלית ויזמות. בנוסף כל השיחות לפרויקטים, הוא במחקר והן חדשנות ברמה אזורית, לאומית אירופאית, ICT עצמם מיושמים בתחומים אחרים להישאר חלק בסיסי.

מה אתה לומד

יש דוקטורט זה כמו המטרה העיקרית שלה, ברכישה על ידי תלמידים את הכישורים הדרושים כדי להיות מסוגלים להתמודד עם השלמת עבודת דוקטורט. בנוסף ליכולות האלה, זה נועד לתת תצוגה מדויקת יותר של מה המצב הנוכחי של תחום המחקר וכיצד כגון עבודה נעשה. עבודת הדוקטורט העתידי יתמקד בכמה מהתחומים שבהם קבוצות מחקר שונות של מחלקת עובדים לבין אלה הכלולים בסעיף על הקווים המחקר. התלמיד יכול לשלב שניים או יותר של אזורים אלה התזה בעתיד.

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

 • אסטרופיזיקה חישובית
 • חישוב אבולוציוני
 • ההמשגה ומחשבים לכימיה
 • יצירתיות חישובית
 • תהליך הערכת תוכנה
 • סינון שיתופי
 • ניהול ידע
 • להולונים ו informons
 • מידענות ביו
 • שילוב נתונים
 • מתודולוגיות וערכים של תהליך התוכנה
 • ניטור וניתוח תמונה בסביבה הימית ללימודים שונים
 • אחזור מידע
 • מערכות ביו אינפורמטיקה
 • מערכות Coneccionistas
 • אבטחת מידע מערכות

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

תוכנית פעילויות הדרכה

יום המצגת

המטרה היא לחשוף את התלמידים לחקור צוותים שמרכיבים את תוכנית הדוקטורט, כך שהתלמידים יודעים את תחומי המחקר השונים של התוכנית.

בנוסף, סטודנטים יוצגו את התהליך השלים עבודת דוקטורט, ואת הקשר של התלמיד עם הבמאי.

הכנס יושלם ע"י ניסיונם של סטודנטים לתארים מתקדמים אחרים, במיוחד קשישים, כדי להדגיש נושאים חשובים וחוויות חשובות.

מבוא למחקר

המטרה העיקרית של פעילות זו היא שהתלמידים מבינים מה מהווה פרויקט מחקר יוכל לפרסם את תוצאות המחקר שלהם.

מחקר ICT

מטרת פעילות זו היא כפולה. מצד אחד, דוקטורנטים חייבים להציג קדימה המחקר שלהם של סטודנטים וחברי דוקטורט אחרים של קבוצות מחקר, מה שמאפשר להם להעריך את כישורי העבודה והצגה שלהם. יתר על כן, זה גם מאפשר לתלמידים ללמוד ממקור ראשון את המחקר של עמיתיו שמאפשר להם למצוא נקודות השקה ולהציע שיפורים או רעיונות חדשים.

ניידות

במהלך ניידות הדוקטורנט כולו יהיה עודד לנהל ביקורי מחקר עם קבוצות אחרות של מחקר לאומי ובינלאומי.

עבור תלמידים שנת א ', רשת עם קבוצות מחקר אחרות עובדות על נושאים הקשורים תסופק. הדבר ייעשה, במידת האפשר, על ידי בכנסים השתתפות, או אם לא על ידי אנשי קשר Telematic.

עבור כל התלמידים האחרים, מחקר נשאר עם קבוצות מחקר יעודדו ו ייתמכו בבקשת סיוע למטרה זו.

פלטים מקצועיים ואקדמיים

מטרת תכנית דוקטורט זו היא להכשיר אנשי מקצוע בתחום טכנולוגיית מידע ותקשורת עבור שתי מטרות:

 • לפתח פעילויות מחקר והוראה אקדמיים במוסדות להשכלה גבוהה ו / או
 • R ציוד חשמל & D ב יוזמה פרטית.

כפי שכבר הוזכר, ICT הוא אחד המניעים המרכזיים בזכות חדשנותה בתחום עסקים קטנים ובינוניים לשפר את התחרותיות שלהן בארץ ובעולם.

פרופיל מומלץ

תלמידי תכנית הדוקטורט חייבים רכשו ידעו בהנדסה או תואר בתחום מדעי מחשב ו / או טכנולוגיות מידע ותקשורת. מעניין גם עבור סטודנטים ללימודי דוקטורט שרכשו ידע טכנולוגי במדעי המחשב, המשלימה הטירונות שלהם עם מאסטר לספק תוספת חישובית, כגון ביולוגים למשל או כימיים ביצוע מאסטר היווצרות בפרופיל ביואינפורמטיקה.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות