על פי מסגרת ההסמכה הלאומית, תואר הדוקטור (כללי) מספק הכשרה לקריירה אקדמית ומחייב מועמד לבצע מחקר שיגיע לשיא בתזה. יתר על כן, המחקר המיוצר צריך להיות ברמה של פרסום, ובכך להוכיח תרומה מקורית לגוף של ידע. משמעות הדבר היא כי אין מרכיב מחושב כמובן עבודה, למרות הקורסים עשויים להיכלל כדי להקל על השלמת התואר.

בהתאם למהותו, בית הספר למנהל עסקים מציע תוכנית דוקטורט המבקשת לתרום לגוף של ידע הקשור "מנהיגות קיימות". הנושאים הנחקרים כיום כוללים פיתוח מנהיגות, קבלת החלטות אסטרטגיות אחראיות, מנהיגות משרתים ושירות ככשירות מנהיגותית.

בבית Rhodes Business School אין לנו תוכנית DBA.

סדנאות טרום - Phd

זכאות

הקריטריונים הבאים משמשים בבחירת מועמדים לתואר שלישי:

 • הכשרה: החזיקו בכיתת רמה של מאסטר [רמה NQF 9] בדיסציפלינה רלוונטית [למשל, מסחר, ניהול, מנהיגות או מנהל עסקים]. זה יכלול כמובן עבודה לתואר שני כמו תואר MBA.
 • ביצועים אקדמיים: ציון כולל מעל 65% לתואר שני.
 • יכולת מחקרית: הוכיחה יכולת לבצע מחקר עצמאי. זה יבוא לידי ביטוי בביצועי מחקר טובים ובתפוקה במהלך תכנית המאסטר. עדויות לפרסום ממצאי המחקר יהיו יתרון מובהק.
 • נוכחות: בעוד תואר הדוקטורט מוצע בדרך כלל על בסיס משרה חלקית ולא נוכח, מועמדים צפויים להשתתף בשבועות דוקטורט פעמיים בשנה בגרהמסטאון.
 • קיבולת ויישור: מפקח תואם ומחקרי סטודנטים, לצד יכולת פיקוח.
 • גישה לנתונים: יש גישה לאתר פוטנציאלי לניהול עבודת שטח.
 • מימון עצמי: מימון קטן זמין עבור לימודי דוקטורט במשרה חלקית. המועמדים יצטרכו לתקצב את עלויות דמי ההרשמה השנתית שלהם, עלויות המחקר, הנוכחות בכנס, וביקורים בגרהמסטאון כדי להשתתף בשבועות דוקטורט ולהיפגש עם המפקח.

תוכנית הדוקטורט

משך הלימוד: לכל הפחות, מועמד לתואר שלישי במשרה מלאה נרשם באקדמיה במשך שנתיים ומועמד במשרה חלקית במשך שלוש שנים. בדרך כלל, התואר לוקח יותר זמן מאשר תקופה מינימלית זו כדי להשלים, יותר מציאותי דורש רישום במשך חמש שנים כדי להשלים את התואר אשר מורכב 360 נקודות זכות או 3 600 שעות. זה מסתכם ההוצאות בממוצע כמעט 15 שעות בשבוע במשך 50 שבועות של השנה, על פני תקופה של חמש שנים.

שבוע הדוקטורט: על המועמד לתואר שלישי להוכיח יכולת לבצע מחקר עצמאי של תקן פרסום. זה יכול להיות מסע קשה ובודד. כתוצאה מכך, בית הספר למינהל עסקים מחייב מועמדים להשתתף בשבועות החובה לדוקטורט, פעמיים בשנה [בדרך כלל במרס ובאוגוסט], כאמצעי להציע תמיכה ובניית רשת עם מועמדים לתואר שלישי אחר. המטרה העיקרית של השבוע היא למועמדים לדוקטורט להיפגש עם המנחה שלהם ומועמדים לדוקטורנטים אחרים ולקבל הדרכה נוספת על התקדמות המחקר שלהם. יש זמן שהוקצה להרצאות על שיטות מחקר קיימות ומנהיגות; פיקוח אחד על אחד; מחקר עצמאי; ולבקר בספריה. כמו כן צפויים המועמדים להציג מצגות בשבוע זה על התקדמות המחקר שלהם. אנשים אשר עשויים להיות זכאים להירשם למועמדים לתואר שלישי בעתיד הקרוב מוזמנים גם הם להשתתף השבוע ולספק מצגות קצרות של הרעיונות שלהם.

פרסום: דרך יעילה לצאת למסע הדוקטורט היא לפרסם לסירוגין, לפני מסירת התזה לבדיקה. זה מספק אבני דרך קטנות לאורך הדרך, ומאפשר למועמד לקבל משוב עמיתים, אשר מסייע להעריך את התרומה הפוטנציאלית של נושא הדוקטורט. בית הספר לעסקים לא רק מעודד את הנוהג בפרסום לאחר רישום מועמד לתואר שלישי, אלא גם מעודד מועמדים לתואר שלישי לכותבי מחבר ו / או כתב עת עם מפקח פוטנציאלי לפני הרישום. שיתוף פעולה זה הוא בעל ערך רב בחשיפת מועמדים לקריטריונים של מחקר אקדמי, מספק כמה תובנות לגבי דרישות הדוקטורט, ומאפשר המבקש והממונה לעבוד יחד לפני התחייבות רשמית לדרישות של דוקטורט.

איך ליישם

חקירה ראשונית: ניתן לפנות אל bizschool@ru.ac.za. נא לכתוב "מחקר PhD" בכותרת הנושא של הדוא"ל ולצרף עותק של קורות החיים שלך. בגוף ההודעה, אנא ספק את הפרטים הבאים:

 • שם:
 • ההסמכה הגבוהה ביותר ושם המוסד:
 • נושא מוצע:
 • ביצועים אקדמיים: ציון מצטבר שהושג לתואר שני:
 • יכולת מחקר: תיאור של ביצועי המחקר שלך ואת הפלט.
 • גישה לנתונים: תאר את האתר הפוטנציאלי לביצוע עבודת שדה.
 • מימון עצמי: ודא כי אתה יכול לממן את הלימודים שלך.
 • מיקום: הקרבה שלך ל Grahamstown ואת הסבירות שאתה יכול לנסוע כאן עבור שבוע הדוקטורט ופגישות פיקוח
 • משך הפעילות: מספר השנים שבהן אתה מתכוון להשלים את התואר.

עם קבלת החקירה שלך, בית הספר יהיה הראשון לשקול אם אנחנו יכולים לפקח על המחקר ואם אתה זכאי כמועמד PhD. בית הספר סוקר את יכולתו לקבל פיקוח נוסף, ואת היישור של נושא המחקר עם תחומי המחקר של בית הספר. לאחר מכן נבדקת הזכאות של המבקש. חבר בסגל Rhodes Business School של Rhodes Business School יגיב לדוא"ל שלך, או יודיע לך כי (1) אינך זכאי לתכנית הדוקטורט, (2) שלא נוכל לשקול את בקשתך בשלב זה, או (3) אתה בקשר עם מפקח פוטנציאלי.

שיתוף פעולה מחקרי: במקרה של הגשת מועמדות למבקש עם מפקח פוטנציאלי, שני הצדדים יתחילו לחקור את הנושא ביתר פירוט ולשתף פעולה על נייר מחקר למסירה בכנס או לפרסום בכתב עת . כמו כן, מוזמן להשתתף ולהשתתף בשבוע הבא ללימודי דוקטורט.

בקשה רשמית: לאחר שהמפקח הפוטנציאלי מרוצה כי הוא מוכן לקבל את הפיקוח על המבקש, ניתן להגיש בקשה רשמית לאוניברסיטה.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית
עדכון אחרון: דצמבר 18, 2018
קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
פבר 2020
Duration
2 - 5 שנים
תכנית חלקית
תכנית מלאה
Price
22,968 ZAR
- לשנה
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
פבר 2020
מועד אחרון להגשת בקשה

פבר 2020

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date