תוכנית דוקטורט SSM / ESAMI

כללי

10 מיקומים זמינים

תיאור התכנית

ESAMI וביה"ס לניהול שוויצרי (SSM) מביאים במשותף תוכנית של שלוש שנים ל דוקטור למינהל עסקים (DBA) מוסמך בינלאומי למזרח ודרום אפריקה. התוכנית מבוססת על למידה מעורבת ותלמידים יכולים להצטרף לתוכנית בכל עת. עבודות הלימוד ייעשה באמצעות פלטפורמת הלמידה האלקטרונית של SSM עם קמפוסי ESAMI ו- SSM הזמינים כמרכזי לימוד. במהלך התוכנית יוצעו סדנאות מקוונות בת ארבעה ימים וסמינרים מקוונים בנושאים נבחרים. מועמדים הרשומים בשנת 2020 יקבלו מלגה חלקית.

על תוכנית DBA

ה- DBA יוענק על ידי SSM, שתואם את הסטנדרטים הבינלאומיים ללימודי דוקטורט כדי לתמוך בהכרה עולמית. תכנית ה- DBA תוכננה כתכנית לשלוש שנים עם 120 נקודות זיכוי על בסיס לימודי משרה חלקית. יחידות למידה מתוקשבות מבטיחות איזון בריא בין עבודה / חיים / לימודים, שכן זמן הנסיעה וההוצאות נשמרות מינימלי. סדנאות בת 4 ימים יתקיימו פעמיים במהלך הסמסטר הראשון. שכר הלימוד לאחר המלגה החלקית נקבע על סך 17,000 דולר ארה"ב וניתן לשלם בחמישה תשלומים: 34% ישולמו בהרשמה ויתרה של 66% בתשלום משנת 2 בארבעה תשלומים שווים לסמסטר.

אודות ESAMI

המכון לניהול מזרח ודרום אפריקה (ESAMI) הוא מרכז לפיתוח ניהול אזורי בין ממשלתי. המשרד הראשי של ESAMI ממוקם בארושה, טנזניה.

המכון הוקם במטרה העיקרית לספק לאזור כוח אדם מיומן במספר תחומים קריטיים, כולל ניהול מדיניות, מנהיגות, ניהול תחבורה, ניהול פיננסי, ניהול טכנולוגיות מידע, ניהול בריאות, ניהול משאבי אנוש, ניהול פרויקטים, אנרגיה ו ניהול סביבתי וניהול מגדרי בין היתר. המוקד היה להכשיר מנהלים בינוניים עד בכירים מהאזור כדי לשפר את ביצועיהם הניהוליים תוך התחשבות בסוגיות הגלובליות אך עם מיקוד אזורי הרלוונטי לסביבה האפריקאית.

אודות בית הספר לניהול שוויצרי

SSM הוא מוסד להשכלה גבוהה מוכרת בינלאומית, העולה על הסטנדרטים בעולם המקצועי של ימינו. SSM מוסמך על ידי המועצה הבינלאומית להסמכה לחינוך עסקי (IACBE), EduQua שוויץ, ומשרד החינוך והמחקר של אזור לאציו (איטליה). יתר על כן, SSM מוכר על ידי גופים בינלאומיים מרובים כגון אונסק"ו, IAU ו- CHEA.

מאות סטודנטים לומדים עם SSM בקמפוסים ובמרכזי הכשרה ברחבי העולם. מרכז המחקר של SSM מציע חווית למידה משולבת נהדרת עם דגש רב על מחקר. עם תוכנית דוקטור למנהל עסקים (DBA) מוסמכת ופלטפורמת לימוד אלקטרוני בתחום ההיי-טק, אנו שואפים לבצע מחקר המשרת את העסקים והחברות.

איך ליישם

ניתן להוריד טפסי בקשה באתר www.esami-africa.org

ניתן לבקש מידע נוסף באמצעות Chengetai Magunje (מנהל שיווק ופיתוח עסקי ב- ESAMI. דוא"ל chengetai@esami-africa.org ; WhatsApp +255 683 822 946

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania.

The Eastern and Southern African Management Institute (ESAMI) is an intergovernmental regional management development centre. ESAMI's head office is located in Arusha, Tanzania. קרא פחות
ארושה , ניירובי , דאר א סלאם , לוסאקה , קמפלה , ווינדהוק , מבבנה , הרארה , מפוטו , לילונגווה + 9 יותר פחות