תוכנית דוקטורט רשמי הנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

eng

מבוא

תוכנית דוקטורט בהנדסה אזרחית הוא מאורגן על ידי ETS של הנדסה אזרחית, ערוצים ויציאות של קורוניה ומחלקות Universidade דה של שיטות מתמטיות וייצוג ובנייה טכנולוגיה מעורבת. מחליף את התכנית בעלת שם הזהה 1393/2007 נשלט על ידי רויאל צו, אשר הוענק אזכור למצוינות על ידי המזכירות של אוניברסיטות הכלליות, בהחלטתה מיום 6 באוקטובר, 2011. ETSICCP של UDC הוא המרכז היחיד במערכת האוניברסיטאית בקהילה האוטונומית של גליציה שבה סיום לימודי תואר שני לומדים בתחום ההנדסה אזרחית. תכנית הדוקטורט הנוכחית בהנדסה האזרחית היא גם ייחודית בתחומה במערכת האוניברסיטאית של הקהילה האוטונומית של גליציה.

למה ללמוד את התואר

הנדסה האזרחית היא אחת החברות הבינלאומיות החשובה שבן הון קדרים המובילים מארצנו הן בין חברות טכנולוגיה התחרותיות, רווחיות ביותר ומתקדמות מבחינה טכנולוגית בעולם והמגזרים של הכלכלה שלנו. בעמדה מועדפת זהו הן בשל למד באופן מסורתי בבתי הספר הגדול של הנדסה ומחויבות הקבע של מהנדסים למחקר, פיתוח וחדשנות על ההכשרה ברמה הגבוהה ביותר. כידוע, היצירות הגדולות של הנדסה האזרחית מורכבות מאוד ויש להם תקציבים גדולים מאוד, כך שההשקעה במחקר בתחום זה יש החזר גבוה מאוד במונחים של רווחיות ויכולת להתמודד עם אתגרים שאפתנים יותר. מחקר, פיתוח וחדשנות ברמה הגבוהה ביותר בהנדסה אזרחית להתאים ולכן כקווים עדיפים פעולה של הרגע הנוכחי.

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

  • מים וקרקע
  • כבישים, גיאוטכני חומרים
  • בנייה
  • רכבת ותחבורה
  • הנדסת מים וסביבה
  • בודדים או קבוצות שהוקצו חוקרים אחרים
  • מכניקה מבנית
  • שיטות נומריות בהנדסה

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

פלטים מקצועיים ואקדמיים

מאז 2002 הם בצעו את עבודת הדוקטורט שלו בתוכניות דוקטורט הוא מחליף כ 50 תלמידים, כולל פרס מחקר הלאומי מספר נספרים. בין בוגר תלמידים הכירו חוקרים עובדים כרגע באוניברסיטות ספרדיות וזרים ומהנדסים אשר מבצעות פעילות המקצועית שלהם בעמדות של אחריות גדולה הם.

פרופיל מומלץ

פרופיל הכניסה המומלצת היא של תלמיד בעל תואר שני בהנדסה אזרחית, ערוצים והנמלים תואר שני בתחום ההנדסה האזרחית או תואר מקביל בתוך איזור ההשכלה הגבוהה באירופה. כמו כן הוא נחשב פרופיל הכנסה המליצו סטודנט ברשותו של הכותרת של הנדסה אזרחית, ערוצים והנמלים הנמצאים 1as מסוגל לגשת לתוכנית הדוקטורט בהתאם לחקיקה הנוכחית. בכל המקרים, התלמיד חייב להראות עניין במחקר בתחום ההנדסה האזרחית בכל אזור משלו.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות