תוכנית דוקטורט רשמי במדעי החברה וההתנהגות

כללי

תיאור התכנית

חברה

מבוא

תוכנית דוקטורט במדעי החברה וההתנהגות יש לה מסורת ארוכה של אימונים של רופאים ורופאים באמצעות מחלקות ותחומי ידע שונים משתתף בפקולטה לסוציולוגיה, וחמשת תחומי המחלקה לפסיכולוגיה אשר מבוסס בפקולטה למדעי חינוך .

היא כרוכה מורי קבוצות מחקר ECRIM (קרימינולוגיה, פסיכולוגיה משפט משפט פלילי במאות XXI), האבחנה המולקולרית והתנהגותיים להחיל בריאות (DICOMOSA), קבוצת המחקר של פסיכולוגיה ניסויית (GIPE), את שפעת (סביבת אדם קבוצת מחקר) במח' לפסיכולוגיה, את ESOMI (צוות הסוציולוגי של הגירה הבינלאומית), הגט (קבוצה ללימודים טריטוריאליים), את OSIM (ארגונים חברתיים, מוסדות רשות שוקים) או הקבוצה של ניתוח Sociopolitics פוטנציאלים (SPAN).

תוכנית זו משלבת 6 דירות ו 11 תחומי ידע. האזורים הם:

 • אנתרופולוגיה חברתית
 • מדע מנהל פוליטיים
 • משפט בינלאומי פומבי ויחסים בינלאומיים
 • ניתוח כלכלי
 • בהיסטוריה של מחשבה ושל תנועות חברתיות
 • מתודולוגיית המחקר של מדעי ההתנהגות
 • טיפול אישיות, הערכה פסיכולוגית
 • פסיכוביולוגיה
 • פסיכולוגיה בסיסית
 • פסיכולוגיה חברתית
 • סוציולוגיה

למה ללמוד את התואר

זוהי התוכנית PhD רק מכסה את UDC כמו במדעי החברה וההתנהגות כולו. לעומת אחרים יותר התמקד בהיבטים מסוימים, בתחומי המחקר ביותר זה של השני במדעי החברה וההתנהגות התייחסה.

הצעה זו עבור דוקטורט חברתיות מדעי ההתנהגות בעקבות ארגון מחדש ואינטגרציה של הצעות קודמות מאוניברסיטת א-קורוניה שמטרתה הכשרת רופאים ורופאים. תוכניות קודמות אלו מיוחסות מחלקות ותחומי ידע שונים שהיו עקב חלוקה אקדמית ומנהלית לפני, אבל היו הופכות מספק מיושן כאשר מה המטרה היא להשיג מטרות אחרות, כמו הכשרה רבה תחומית של חוקרים ומחקרים בקומפלקס נושאי מחקר כיום בפני מדע החברה והתנהגות, גידול קווי אספקה ​​של מחקר, ו-ריכוזיות מופחתת של המנגנון המנהלי.

תוכנית הדוקטורט המוצע זו גם קובעת מסגרת המעודדת חוקרים מהאוניברסיטה שלנו כדי לשפר את כמות ואיכות הייצור, ולחזק רשתות שיתוף הפעולה עם אוניברסיטאות אחרות בספרד ובעולם (בעיקר באירופה) , ומוסדות מחקר שאינם אוניברסיטאות.

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

 • מדעי ההתנהגות
 • מדעי החברה

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

תוכנית פעילויות הדרכה

כל סטודנט יעלה לפלטפורמת דוקטורט פעילותה, וכי נדרשים על פי התכנית, ולאחר מכן שצוין. פעילויות אלה יוערכו על ידי מורה המוקצה לתלמיד. אין צורך בהכשרה נוספת למחשבה, מאז לא נחשב הכרחי. ההערכה היא כי הכישורים הנדרשים לכניסה לוודא שיש לתלמידים את הידע והכישורים הדרושים כדי להתקבל לתוכנית הדוקטורט.

הם כמפורט להלן להתבצע במהלך תקופת ההכשרה של פעילויות PhD:

 • אוריינטציה יום (4 שעות)
 • הדרכה בחיפוש מידע ותיעוד במדעי החברה (10 שעות)
 • הדרכה בתכנון מחקר היתכנות ממנו (1 שעה)
 • התפתחות המחקר מיומנת בתחומים מדעיים (20 שעות)
 • מצגת ציבורית של התקדמות במחקר (1 שעה)

פלטים מקצועיים ואקדמיים

התפוקה האקדמית הוא הקלאסי ביותר, המורכב להעפיל תחרותי מקומות המביאים האוניברסיטאות. בשביל זה הוא כמעט ברשותו החיונית של תואר דוקטור. בהקשר זה, מעניין במיוחד להתייחס RES / ESN (Network הסוציולוגית האירופית). אוניברסיטת א-קורוניה חתמה על הסכם לביצוע מחקרים ברשת האירופי לסוציולוגיה. תכנית אקדמית זו מבוססת על רשת אונ' פורשה במדינות אירופאיות במטרה לתאם מעלות כפולות בכל שלושת המחזורים של מחקרים (ראשון, השנייה ו דוקטורט) ולתת לתלמידים את ההזדמנות לזכות בתארים באוניברסיטות בהקשר זה מיל / ESN (Network הסוציולוגית האירופית) מארצות שונות באירופה. לכן, מאז המחזור השלישי הוא אחת הרמות האקדמיות המעורבות, מקימי PhD חדש במדעי חברה מספקת יותר הזדמנויות לפיתוח תלמיד והעמיק שיתוף פעולה אקדמי בין האוניברסיטות מקודמות.

פרופיל מומלץ

אם כל סטודנט עומד בדרישות שנקבעו בסעיפים 6 ו 7 של רויאל צו 99/2011 מ -28 בינואר, שבאמצעותו דוקטורט רשמי מוסדר כדי להבטיח הכשרה מתאימה של התלמידים וקריטריונים הצלחה של תכנית הדוקטורט, מספר הקריטריונים לקבלת עדיפות, אשר אינו שוללים כל מבקש אשר עונה על הדרישות של הצו המלכותי הוקם.

כמו כן יש להם גישה מועדפת לתכנת תלמידים עם הכותרת של ה- DEA שהושגה באמצעות התוכניות נכחדו או ההכחדה צמודה המחלקות שמרכיבות את הפקולטה לסוציולוגיה של UDC והמחלקה לפסיכולוגיה ופסיכולוגיה התפתחותית השכלת UDC.

CAPD להעריך את התאמתו של ההיווצרות של מועמדים להוכיח השלימה לפחות 60 ECTS בחלק מאסטר רשמי אחר כאשר לאחר ההודאה המועדפת של סטודנטים / כפי עדיין פנויים.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות