תוכנית דוקטורט רשמי בלוגיקה ובפילוסופיה של המדע

כללי

תיאור התכנית

ההגיונות

מבוא

תוכנית דוקטורט לוגיקה ופילוסופיה של המדעים הבינאוניברסיטאי הוא. מעורב האוניברסיטאות של סלמנקה, לה קורוניה, לה לגונה, סנטיאגו דה קומפוסטלה, ויאדוליד ולנסיה.

מטרתו להכשיר רופאים בתחומים שונים לוגיקה פינת ופילוסופיה ללימודי מדע חברתי המדע והטכנולוגיה. בצורתו הנוכחית, התוכנית הבין-אוניברסיטאי ב לוגיקה ופילוסופיה של המדעים הושק במהלך 2013-2014. אבל למעשה, כבר יש ניסיון רב, הוא נולד מן המפגש של שני לוגיקה ופילוסופיה של המדע שני למדעי המדע והטכנולוגיה, הן יזמו כמו postgraduates ב 2007-2008.

זה שונה מתוכניות אחרות, כלליות יותר, מבחינת הטבע המיוחד במובהק. זה עושה את זה מאוד מוערך באקדמיה באירופה ובאמריקה הלטינית. מהכח העיקרי שלה הוא צוות של יותר מ 50 חוקרי בכירים המרכיבים אותה, מאוד בולט מן נקודת מבט האקדמית וגם מאוד ייעודי לפרויקט הבינאוניברסיטאי המרגש הזה עם מטרה ברורה: להכשיר חוקרים מוכשרים בלוגיקה טיעון, הפילוסופיה מדע, פילוסופיה של לשון ולימודים חברתיים של מדע וטכנולוגיה, מסוגלים להגיב גובר דרישות חברתיות בתחום זה.

למה ללמוד את התואר

פינת לוגיקה ופילוסופיה של המדעים בולט אקדמי וחוקר שלה, הן ספרד ואמריקה הלטינית. יש קבוצה חשובה מאוד של חוקרים, הן במספר והן את האיכות והכמות של המחקר שהם מייצרים. זוהי תכונה של אזור זה קיומם של קשרים בין חוקרים באמצעות עמותות שונות כגון אגודת לוגיקה ופילוסופיה של המדעים בספרד והחברה פילוסופיה אנליטית.

פרויקטי מחקר שבו חברי הפינה, ואת התוצאות של החקירה שיש המעורבת ברמה גבוהה של הכרה ומצוינת. אבל למרות האיכות של מחקר שנערך בתחום לוגיקה ופילוסופיה של המדעים, זה לא היה קיים עד 2007 אין תוכנית הדוקטורט מסוגל לְהִצְטָמֵד לחבריה, תוכנית שהיתה גם אזור זמן ספציפי גדול מספיק כדי להקיף את מגוון מחקרים אשר מכסה את השטח. זו הייתה הסיבה שהניעה אותנו להשיק תוכנית דוקטורט הבינאוניברסיטאי זה. אותו רוב החוקרים במדינה המעורבים, כמו גם כמה מן החוקרים המפורסמים ביותר ממדינות אירופיות אחרות באמריקה הלטינית. התוכנית יפגשו בקרוב עשר שנים לשביעות רצונם המלאה של מורים בוגרי דוקטורט, על פי סקרים של איכות.

מה אתה לומד

מטרת התכנית היא להכשיר חוקרים מאומנים להגיב לדרישות החברתיות הבאות:

 • להעמיק את התפקיד של מדע וטכנולוגיה בחברה עכשווית, ניתוח ההנחות, תוכן ואת המגבלות שלהם.
 • לפתרון סכסוכים באמצעות דיון רציונלים, עבור תיווך ביקורת תרבות.
 • להיענות לדרישה החברתית הגוברת למידע על תפעול המבנה של מערכות המדעיות וטכנולוגיות, הניהול שלהם והשפיעו בתוך השדות חברתיים, כלכליים ופוליטיים השונים.
 • ניתוח היחסים בין שפה בעולם, מודלים קוגניטיביים ויישומיהם בינה מלאכותית, כמו גם בעיות הקשורות תקשורת, מעשי דיבור פרגמטי, משמעות, התכוונות, והתיאוריות של ייצוג מנטלי .
 • ניהול טכנולוגיות מידע שונות ובעיות ההתפתחות הפורמאליות שלהם: בינה מלאכותית, רשת סמנטית, חישוביות, וכו ' כמו כן, כפי לפיתוח ההגיונות קלסית והלא-קלסית, ההיסטוריה והפילוסופיה שלה.

לדברי RD 99/2011, קבלת תואר הדוקטור אמורה לספק הכשרה מקצועית גבוהה בתחומים שונים, בעיקר אלה המחייבים יצירתיות וחדשנות. רופאים רכשו לפחות מאלה יכולים ליבה, מיומנויות וכישורים אישיים.

קווי מחקר

אלו הם קווי המחקר של תכנית דוקטורט זו:

 • הטיעון ואת ההיגיון
 • מחקרים חברתיים של מדע וטכנולוגיה
 • פילוסופיה של המדע
 • פילוסופיה של הלשון

תוספי הכשרה ספציפיים

האם על הדוקטורנט חסר ההכשרה המוקדמת השלמה נדרשת על ידי התכנית, הודאה לתכנית תותנה להתגבר תוספי אימונים ספציפיים שעשויה להיות נושאים או מודולים ו תואר שני. Ins משובץ באותם הדוקטורנט לא יעלה 15 ECTS זיכויים ועשויה להתבצע לפני או רישום סימולטני ב פיקוח אקדמי בצורת התכנית.

במקרה של סטודנטי ביצועים סימולטני חייבים להירשם ספקים אלה בעת ההרשמה לתכנית הפיקוח האקדמית, אשר יש להתגבר בתוך תקופה מקסימלית של שלושה סמסטרים רצופים. אם לא תעשה זאת, סטודנטים בתכנית יוסרו.

תוכנית פעילויות הדרכה

שבע פעילויות משוכל וספציפיות של תכנית הדוקטורט הזה, יציב ופנה לכל אימון אופי הדוקטורט הם:

 1. סמינרים למחקר.
 2. פרויקט מעקב פגישות, תוצאות עבודה או מחקר.
 3. קורסים מתודולוגיים, אימונים מיוחדים או מעשיים.
 4. סיוע לכנסים לאומיים או בינלאומיים.
 5. פרסומים מדעיים.
 6. נשאר במרכזי מחקר אחרים.
 7. הופעות וקריטריונים ניידים.

אימון נוסף

הוועדה האקדמית של תכנית הדוקטורט תחליט לכל תלמיד הודה, בהתאם לפרופיל ההכנסה שלך והכשרה קודמת רכשה, או לא לבצע אימוני מחקר מסוימים.

בפרט, במקרה של תלמידים אשר לא סיימו או "מאסטר לוגיקה ופילוסופיה של המדעים" או "מאסטר ב Social Studies המדע והטכנולוגיה", אבל עדיין עמד בדרישות שלנו גישה הוועדה האקדמית של תכנית הדוקטורט עשויה לספק כי הקללה המבקש עד חמישה נושאים (סה"כ: 25 ECTS זיכויים) של אחד שני אדונים אלה.

בפרט, הם יצטרכו התלמידים cursas הכשרה נוספת שלא סיימו תואר כי נתן להם מספיק ידע בתחום לוגיקה ופילוסופיה של המדעים.

פלטים מקצועיים ואקדמיים

 • השתלבות קבוצות פרויקטים מחקריים, הן לאומיות ובינלאומיות, באזורים שונים של התמחות.
 • בחירה עבור הפיתוח של פעילויות הוראה ומחקר אקדמיות במרכזי השכלה גבוהים.
 • מיומן וישים מאוד כללי עבודות שונות מן משאבי אנוש במגזר העסקי לניהול תרבותי, מדעי וטכנולוגי ותקשורת מדעית.

פרופיל מומלץ

תכנית דוקטורט הבינאוניברסיטאי בלוגיקה ובפילוסופיה של המדע נועדה על מנת לעמוד בדרישות בעיקר של הבוגרים של היום שרוצים לקבל התמחות נוספת והכשרת מחקר ויש לו תואר שני הקשורים בתחום הלוגיקה ופילוסופיה של המדעים, התלמידים של מערכות אוניברסיטה זרה המעוניינים להמשיך ללימודי דוקטורט בוגרי הארץ, האוניברסיטה ואנשי מקצוע שלנו אשר בוחרים לשדרג את הידע והכישורים שלהם או לשנות את הפרופיל שלך. הסטודנטים שלנו יהיו צפויים הכישורים הבאים:

 • בוגרי פילוסופיה (בוגרים שסיימו מאסטר הקשורים PD או רופאים המעוניינים לשנות את הפרופיל שלהם).
 • בוגרים בתחום מדעי טבע, מתמטיקה ומדעי מחשב (בוגרים או רופאים שסיימו מאסטר הקשורים PD).
 • בוגרים בתחום מדעי חברה ו פילולוגיה (בוגרים או רופאים שסיימו מאסטר הקשורים PD).

זה הכרחי כי מתאמן המחקר יכול כראוי לקרוא פילוסופיים ומדעיים לפחות בטקסטים ספרדיים ואנגלית.

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... קרא יותר

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. קרא פחות
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , פרול , פרול + 9 יותר פחות