תוכנית דוקטורט בפיזיקה

כללי

תיאור התכנית

  • מיקום: National Chung Hsing University (כתובת: רחוב Xingda 145, דרום Dist., העיר טאיצ'ונג 402.)
  • משך הלימוד: 4-5 שנים
  • תאריך התחלת הסמסטר: ספטמבר
  • מועד אחרון לבקשה: בקש מידע
  • שפה אנגלית
  • שכר לימוד (לסמסטר): 53,946 TWD

אף שהמחלקה לפיזיקה באוניברסיטת National Chung Hsing University , שנוסדה בשנת 1987, היא צעירה מאוד בהשוואה למחלקות לפיזיקה אחרות בטייוואן, יש לה מסורת ארוכת שנים להמשיך במצוינות הן בהוראה והן במחקר, שתחילתה בימיה כ החטיבה לפיזיקה במחלקה למתמטיקה יישומית. כיום, המחלקה ביססה את עצמה כמחלקת הפיזיקה הטובה והחשובה ביותר במרכז טייוואן.

עם עשרים וחמישה פרופסורים במשרה מלאה ושני עוזרי הוראה המוקדשים ללימוד מגוון רחב של פיסיקה, מתקדמים עד יסודיים לבינתחומיים מאוד, המחלקה מציעה לסטודנטים של NCHU כמו גם לסטודנטים מאוניברסיטאות ובתי ספר סמוכים הזדמנות לימודית שלא יסולא בפז.

יותר מ -90 סטודנטים לתארים מתקדמים ו -240 סטודנטים לתואר ראשון רשומים לחוג. בהדרכת הפקולטה הם מובלים לחזית הפיזיקה העכשווית. מחקר במחלקה לפיזיקה בוחן כמעט את כל הגבולות המייצגים של הפיזיקה, כולל מבנים ומכשירים ננומטריים, חומרים מגנטיים ומוליכים-על חדשים, חישוב קוונטי, מכשירי סרט דק, מיקרוסקופיית בדיקת סריקה, מכניקה סטטיסטית של ביומולקולות וביו-ממברנות, חומרים אמורפיים חדשים, יחיד אלקטרוניקה, ביופיזיקה ואבולוציה של מקצבי היממה החיידקיים ופיזיקה אטומית. חמושים במתקנים חדישים, ספריית פיזיקה מצוינת, ושיתוף פעולה הדוק עם חברי סגל מצטיינים בבתי הספר להנדסה ומדעי החיים, סגל המחלקה וסטודנטים ממשיכים להתקדם מסעירים לעיתים קרובות.

דרישות תואר

המחלקה לפיזיקה מציעה תואר ראשון, שני ותואר דוקטור. מעלות. הדוקטורט תוכנית הלימודים מונחית באנגלית. סטודנטים בינלאומיים צפויים להיות בעלי שליטה טובה באנגלית כדי להשתתף בתואר דוקטור. תוכניות לימודים. דוקטורט. סטודנטים נדרשים להחזיק 30 נקודות זכות בקורס ושני מאמרים שפורסמו בכתבי עת בינלאומיים (עבודות SCI) לפני שהם מגישים את הגנת עבודת הגמר. זה לוקח בממוצע 4 עד 5 שנים כדי להשיג תואר דוקטור. תואר במחלקה שלנו.

רוב הדוקטורט. סטודנטים מקבלים מלגות מ- NCHU ועוזרי מחקר במימון המחקר של יועציהם. במהלך התקופה השנתית הראשונה, על הסטודנט לעבור את הדוקטורט. בחינת הסמכה להיות דוקטורט. מוּעֲמָד. סטודנטים שסיימו את הדוקטורט. לתכנית יש סיכוי טוב לעבוד בתור פוסט-דוקטורט במשך שנה או שנתיים במחלקה שלנו או במוסדות אחרים בטייוואן. עבור תוכנית הלימודים לתואר שני, הסטודנטים נדרשים גם להרוויח 30 נקודות זכות (כולל 6 נ"ז לעבודת תואר שני). לקראת עבודת המאסטר יש בחינה בעל פה.

מילגה

אנו מחפשים דוקטורט מוכשר, בעל מוטיבציה גבוהה וחרוץ. סטודנטים להצטרף למשפחתנו (המכון לפיזיקה או המכון לננו-סיינס, National Chung Hsing University ).

בדרך כלל, הדוקטורט שלנו. סטודנטים מקבלים קצבה של 10,000-14,000 NT מדי חודש. יתר על כן, מועמדים מצליחים יקבלו גם חבילות פיצויים והטבות אטרקטיביות הניתנות על ידי NCHU.

עדכון אחרון: אוק 2020

אודות בית הספר

Entering its centennial year, NCHU is the oldest and the third biggest comprehensive research-based national university in Taiwan. Consisting of nine colleges with complete departments, NCHU cultivate ... קרא יותר

Entering its centennial year, NCHU is the oldest and the third biggest comprehensive research-based national university in Taiwan. Consisting of nine colleges with complete departments, NCHU cultivates its students' basic skills and core competencies such as professional knowledge and skills, reflection and innovation, teamwork, local concern, and global thinking. Using top research centers as the platform, NCHU integrates external and internal research resources to plan the cultivation of talented individuals in cross-disciplinary fields, promote international exchanges, enhance global reputation, promote university-industry collaboration, and establish a cooperative relationship between global top universities by forming a multinational research team, driving the entire school's overall improvement. קרא פחות