תוכנית בוגרים למדעי המוח (NGP)

כללי

תיאור התכנית

תוכנית בוגרי מדעי המוח (NGP) ב- UTMB שהוקמה בשנת 1981 הייתה הדוקטורט הראשון. תוכנית במדעי המוח בטקסס. התוכנית הבינתחומית העשירה כמובן של עבודה ומחקר מעניקה השכלה תחרותית בינלאומית המשפרת את יכולתו של המתאמן להפוך לתורם מלומד ויצרני לידע שלנו על תפקוד מערכת העצבים ומנגנוני המחלה.

ההערכה היא כי בוגרינו יהפכו לחוקרים ו / או למורים בתחום מדעי המוח במוסדות אקדמיים, בתעשייה, בביוטכנולוגיה או בממשל. התוכנית נועדה להיות קפדנית אך גמישה והיא רב תחומית במפורש. ניתן לעשות מחקר באזורים הנעים בין מולקולות לממברנות נרגשות להתנהגות, תוך שימוש בתכשירים הנעים בין תרביות תאים לגרעינים מבודדים לפרוסות מוח ועד למערכת עצבים שלמה של חוליות וחולייתנים.

התלמידים נחשפים לבסיס רחב ומשולב של קורסים במדעי הביו-רפואה ולמושגים נוירוביולוגיים בסיסיים. הם גם זוכים לחשיפה לטכניקות ניסיוניות מודרניות: אימונוציטוכימיה, הדמיה של תאים חיים, אלקטרונים ומיקרוסקופיה קונפוקלית, הדמיה מבוססת תהודה מגנטית גרעינית; שיטות אלקטרופיזיולוגיות להקלטה חוץ תאית והידוק תיקון; שיטות מולקולריות, ביוכימיות ופרמקולוגיות לזיהוי ואפיון תרופות ויעדי תרופה, נוירוטרנסמיטרים, פפטידים, גורמי גדילה, קולטנים, מלווים ומולקולות איתות תוך תאיות אחרות; אימונולוגי, תרבית תאים, ושלל מבחני התנהגות. התחומים העיקריים של עוצמת המחקר בתוכנית כוללים נוירופלסטיות, למידה וזיכרון; מנגנוני כאב, פגיעה עצבית וטראומה מוחית; שימוש בסמים והתמכרות; הפרעות ניווניות ניווניות (אלצהיימר, פרקינסון, ALS); מצבים והפרעות אחרים הפוגעים במערכת העצבים.

מטרתנו היא בוגרי מדעני מוח שיש להם בסיס נרחב של ניסיון עם כישורי ניסוי מודרניים ורקע ידע מקיף של הארגון, המבנה והתפקודים של מערכות העצבים ואשר יבקשו לחקור מנגנונים תאיים ומולקולריים של פונקציות והפרעות חשובות של מערכת העצבים.

עדכון אחרון: ינו 2021

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

For more than 125 years, UTMB has stood with Texas—training the health care workforce; helping make the state a leader in advancing the understanding and treatment of illness and injury; serving as a ... קרא יותר

For more than 125 years, UTMB has stood with Texas—training the health care workforce; helping make the state a leader in advancing the understanding and treatment of illness and injury; serving as a major provider of healthcare for Texans and their families, and innovating the future of how care is delivered. קרא פחות