תואר שלישי בפיסיקה / פיסיקה יישומית

כללי

תיאור התכנית

מטרת הלימודים לתואר שני בפיזיקה היא להכין את הסטודנט להמשך פיתוח מקצועי ומקצועי כפיסיקאי. הפקולטה לתואר שני במדעי הפיסיקה נועדו להעניק לסטודנט הכשרה מתקדמת בכל תחומי הפיסיקה הבסיסיים באמצעות קורסים פורמליים והאפשרויות של התמחות מסוימת או השתתפות במחקר המקורי באחד ממגוון הפרויקטים המכוונים על ידי הפקולטה. דוקטור לפילוסופיה בפיזיקה ופיסיקה יישומית משלב את המרכיבים המסורתיים של תוכנית דוקטורט מדעי עם קורסים בנושאים מיושמים במיוחד והתמחות בסביבה טכנולוגית. זה נועד כדי לייצר אנשי מקצוע מאומנים עם פרספקטיבה רחבה של הנושא אשר עשוי להכין אותם באותה מידה גם עבור קריירה אקדמית או במעבדות הממשלה או התעשייה.

המחקר השוטף במחלקה מתבצע בתחומי הפיסיקה של החומר המתוחכם ובמדעי החומרים, פיסיקת ננו-ביו, אסטרופיזיקה ופיסיקה של חלל, פיסיקה של אנרגיה גבוהה, אופטיקה וחינוך בפיסיקה.


דרישות קבלה

לקבלת הודאה ללא תנאי לתכנית הדוקטור לפילוסופיה, על המועמד להיות בעל תואר שני או 30 שעות סמסטר של תואר שני בפיסיקה או בתחום קשור, ויספק את דרישות הקבלה הכלליות של האוניברסיטה, כולל קורסי לימודים לתואר שני לפחות 3.0 4.0, כפי שחושבו על ידי קבלה לתארים מתקדמים ומכתבי המלצה חיוביים מאנשים המסוגלים להעריך את פוטנציאל ההצלחה של הדוקטור לתואר דוקטור. תכנית. בנוסף, המבקש צריך ציונים GRE מינימלי של 143 ב מילולית ו 151 בכמות.

מועמדים שאינם עומדים בדרישות המינימום של המחלקה או האוניברסיטה עבור שתי התוכניות עדיין עשויים להיחשב לקבלת קבלה ללא תנאים, אם מידע אחר ביישומם מצביע על סבירות סבירה להצלחה בלימודי תואר שני בפיזיקה.

הודאה פרובאציונרית

אם המבקש אינו עונה על רוב הסטנדרטים לקבלת הודאה ללא תנאים המפורטים לעיל, הם עשויים להיחשב עבור הודאה מבחן לאחר בדיקה זהירה של חומרי היישום שלהם. ההרשאה למבחן דורשת מהמועמד לקבל ב 'או יותר ב 12 השעות הראשונות של הקורסים לתואר שני ב UT ארלינגטון.

הודאה נדחית וזמנית

ניתן לקבל החלטה נדחית כאשר הקובץ אינו שלם או כאשר החלטה נדחית אינה מתאימה. מועמד שאינו יכול לספק את כל המסמכים הנדרשים לפני מועד ההרשמה, אך נראה כי הוא עומד בדרישות הקבלה, ניתן לקבל הודאה זמנית.

שלילת הודאה

מועמד יכול להידחות אם הוא או שלה יש ביצועים פחות משביע רצון על הקריטריונים הודאה שתוארו לעיל.


מלגות ומלגות

סטודנטים המתקבלים יהיו זכאים לקבלת מלגה זמינה ו / או תמיכת עמיתים. הענקת מלגות או מלגות תתבסס על התחשבות באותם קריטריונים המשמשים להחלטות הקבלה. כדי להיות זכאים, המועמדים חייבים להיות סטודנטים חדשים מגיעים UT ארלינגטון בסמסטר הסתיו, חייב להיות ממוצע של 3.0 ב 60 האחרון שלהם שעות אשראי לתואר ראשון וכל שעות הלימודים לתואר שני כפי שחושב על ידי בית הספר למוסמכים, ויש צורך להירשם למינימום של 6 שעות של קורסים בשני סמסטרים ארוכים כדי לשמור על המלגות שלהם.


דרישות תואר

על כל מועמד להשלים את דרישות התוכנית הבאות:

1. הוכחת יכולת במינימום של 39 שעות אשראי של קורסי ליבה שנבחרו בהנחיית הוועדה המפקחת מהקורסים הבאים (או מקורסים שאושרו מראש על ידי הוועדה ללימודי מוסמכים):

קורסי ליבה מסורתיים

 • פיסיק 5306 מכניקה קלאסית
 • פיסיק 5307 מכניקה קוונטית I
 • PHYS 5308 מכניקה קוונטית II
 • PHYS 5309 תאוריה אלקטרומגנטית I
 • PHYS 5313 תיאוריה אלקטרומגנטית II
 • פיזיקה 5310 מכניקה סטטיסטית
 • שיטות מתמטיות בפיסיקה I
 • PHYS 5312 שיטות מתמטיות בפיסיקה II
 • PHYS 5315 מצב מוצק I
 • PHYS 5316 מצב מוצק II

קורסי ליבה יישומיים

 • PHIS 5314 אופטיקה מתקדמת
 • PHYS 5319 שיטות מתמטיות בפיסיקה III
 • שיטות פיסיקה יישומית I - אלקטרוניקה
 • שיטות פיסיקה יישומית 2 - מחשבים בפיסיקה
 • שיטות פיזיקה יישומית III - ספקטרוסקופיה
 • מדעי המחשב כפי שנדרש על ידי הוועדה המפקחת

2. עבודת הדוקטורט וקורסי מחקר נוספים נבחרים בהנחיית הוועדה המפקחת.


שכר לימוד ועמלות

סתיו 2018 שכר לימוד ושכר לא - עולים

סתיו 2018 שכר לימוד שכר לימוד ואגרות


סטודנטים בינלאומיים ירצו להגיש מסמכים פיננסיים / הצהרות כפי שהם גם להגיש בקשה חומרי כניסה.

טופס דוח כספי בינלאומי


תאריכי העדיפות של היישום שלנו הם:

סתיו: 15 במרץ
אביב: 15 באוקטובר
קיץ: 1 באפריל


הבקשות מתקבלות לאחר תאריך העדיפות שפורסם עבור כל מונח, אך עבור הבטחה מובטחת לקבלה, יש להגיש את הבקשה והחומרים הנלווים אליה לפי תאריך העדיפות. עם זאת, חשוב ליישם היטב לקראת תאריך ההתחלה המיועד שלך להיות זכאי להזדמנויות ספציפיות מימון התוכנית כגון סיוע ומלגות. יש לזכור כי זמני עיבוד יישומים מחלקתיים משתנים מאוד וכמה תוכניות דורשים יישומים עד שנה מראש.

עדכון אחרון: אוגוסט 2018

אודות בית הספר

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong ... קרא יותר

An educational leader in the heart of the Dallas-Fort Worth, the University of Texas at Arlington nurtures minds within an environment that values excellence, ingenuity, and diversity. There is strong economic development here--Dallas-Fort Worth is one of the top ten fastest growing metros in the United States. קרא פחות