תואר שלישי במדעי הסביבה, מדיניות וניהול

כללי

תיאור התכנית

espm

אנו חיים בעולם הנתון בבעיות סביבתיות חמורות, כולל שינויי אקלים, זיהום מתפשט, צמצום המגוון הביולוגי, ומגבלות האספקה ​​המתעוררות עבור מספר משאבים טבעיים מרכזיים. באופן אישי, ובמיוחד בשילוב, נושאים אלה מהווים אתגרים רציניים לפיתוח בר קיימא.

אגף איכות הסביבה נוצר כדי לעמוד באתגרים אלה. לחברי הסגל שלנו יש רקע מגוון בתחומי המדע, ההנדסה, העסקים ומדעי החברה על מנת לספק חינוך ומחקר משולב וחדשני בנושאים סביבתיים גלובליים ופתרונות מתפתחים.

זהו מחקר רחב מבוסס מחקר לתואר ראשון, כי מקיף מגוון רחב של אינטרסים סביבתיים. היא משמשת פלטפורמה חדשנית למחקר בינתחומי, הכולל אתגרים מדעיים, טכנולוגיים וסביבתיים סביבתיים ומדיניים.

הוא מספק לתלמידים את הרקע לפתרון בעיות סביבתיות מורכבות ולעסוק במחקר סביבתי בין תחומי שיכול להיות בעל השפעה רבה על הונג קונג והעולם.

תוכנית הדוקטור לפילוסופיה ( PhD ) מיועדת להכשיר סטודנטים למחקר מקורי במדעי הסביבה, למדיניות ולניהול , ולטפח חשיבה עצמאית, בינתחומית וחדשנית, החיונית לקריירה מחקרית מוצלחת במדע, מדיניות ומחקר בתחום הסביבה, וניסוח.

מוקדי מחקר

התחומים העיקריים הם המוקדים העיקריים של האגף; אנו פועלים גם בנקודות שבהן האזורים הללו מצטלבים, כגון ההבנה המדעית של אסטרטגיות ניהול ותבניות מדיניות:

  • מדע אטמוספרי וזיהום אוויר
  • מדע מזהמי ומזהמי מים
  • מדיניות שינוי האקלים והסתגלותו
  • קיימות
  • סביבת חיים בריאה

students

מידע התוכנית לשנת 2020/21 מוכן כעת בשעה

דרישות קבלה

אני. תנאי קבלה כללית

מועמדים המבקשים להתקבל לתואר דוקטור צריכים להיות:

  • השיג תואר ראשון עם תואר מוכח של ביצועים מצטיינים ממוסד מוכר; או הציגו עדויות לעבודה משביעת רצון ברמת התואר הראשון במשרה מלאה לפחות שנה אחת, או באופן חלקי לפחות שנתיים.

ii. תנאי קבלה באנגלית

אתה צריך למלא את דרישות השפה האנגלית עם אחד ההישגים הבאים מיומנות *:

  • TOEFL-iBT 80 #
  • TOEFL-pBT 550
  • מבחן שנמסר על ידי TOEFL הועבר למבחן 60 (ציוני סך הכל עבור קטעי קריאה, האזנה וכתיבה)
  • IELTS (מודול אקדמי) הציון הכולל: 6.5 וכל ציוני המשנה: 5.5

* אם השפה הראשונה שלך היא אנגלית, ואת התואר הראשון שלך או הסמכה שווה הוענק על ידי מוסד שבו המדיום של ההוראה היה אנגלית, אתה תהיה ויתרו על מילוי הדרישות הנ"ל שפה אנגלית.

# מתייחס לציון הכולל בניסיון אחד בודד

מועדי יישום

בבקשה התייחס ל

עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World Univ ... קרא יותר

Situated at the heart of Asia, the Hong Kong University of Science and Technology (HKUST) is a young and distinguished research university in Hong Kong. Ranked No. 30 in the World in the QS World University Rankings (2018), HKUST offers a wide selection of research postgraduate studies in Science, Engineering, Business and Management, Humanities and Social Science, Environmental Studies, and Public Policy leading to the Master of Philosophy (MPhil) and the Doctor of Philosophy (PhD) degrees. All programmes are taught in English. קרא פחות