תואר שלישי במדעי המחשב והנדסת מערכות

כללי

תיאור התכנית

Lucca

2019/20 תוכניות דוקטורט בבית הספר IMT ללימודים מתקדמים alt = "לוקה

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

כעת מתקבלות מועמדות ללימודי הדוקטורט לשנת 20120/21 בבית הספר IMT ללימודים מתקדמים alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), אחד מששת בתי הספר למצויינות באיטליה ואחד מבתי הספר לתארים מתקדמים בעלי הדירוג הגבוה ביותר באירופה על פי סקר ה- U-Multirank.

מועמדים בעלי מוטיבציה גבוהה מכל התחומים מוזמנים להגיש מועמדות לאחת מ -33 מלגות ארבע השנים הממומנות במלואן במסגרת שתי תכניות דוקטורט המשלבות כישורים מדעיים של כלכלה, הנדסה, מדעי המחשב, מדעי המוח ופסיכולוגיה התנהגותית, פיזיקה, מתמטיקה יישומית, סטטיסטיקה, היסטוריה ומדעי מורשת תרבותית.

המסלול במדעי המחשב והנדסת מערכות מספק לתלמידי הדוקטורט רקע בינתחומי מוצק לניתוח מערכות סייבר-פיזיות ולפתוח פתרונות למגוון בעיות הנדסיות מורכבות. היא מציעה שלושה תחומי מחקר של התמחות:

המחקר במדעי המחשב עוסק בפיתוח שפות, מודלים, אלגוריתמים ושיטות אימות למערכות מבוזרות מודרניות. הדגש הוא על מחקר חדשני על מערכות אדפטיביות, אימות אוטומטי, מחשוב ענן, שיטות חישוביות במדעי הטבע, אבטחת סייבר, מערכות דינמיות, מערכות ניידות והערכת ביצועים.

מחקר במערכות בקרה מתמקד בבקרה מבוססת-אופטימיזציה של מערכות דינמיות. הדגש הוא על אלגוריתמים לאופטימיזציה מוטמעים בזמן אמת לבקרת ניבוי מודל של מערכות דינמיות ליניאריות, לא ליניאריות, סטוכסטיות, מבוזרות ומדיניות בקנה מידה גדול, על לימוד מודלים דינמיים ובקרים ממידע ועל יישומים לבעיות מעשיות, כגון אלה הנובעות תעשיית הרכב.

מחקר במכניקה חישובית עוסק בפיתוח שיטות חישוביות כדי לחקור בעיות מתקדמות של מכניקה מוצקה ומכניזם נוזל לאפיון, סימולציה ואב טיפוס של חומרים ומבנים. הגישה מקדמת אינטגרציה מקורית של מתודולוגיות השייכות למכניקה, אנליזה נומרית, מדע החומרים וכימיה יישומית, על מנת לקדם את סוגיות היסוד של קיימות, עמידות ואמינות של חומרים. מתקני ניסוי עבור בדיקות חומרים במוסאם-מעבדה ישלים את המחקר על שיטות חישוביות.

תוכנית הלימודים מבוססת על סדרה של קורסים משותפים, המכסים את היסודות של אלגברה ליניארית נומרית ושיטות נומריות למשוואות דיפרנציאליות, תכנות מחשבים, מערכות דינמיות ובקרה, אופטימיזציה ממוספרת, תהליכים סטוכסטיים ולמידה ממוחשבת. לאחר מכן מתקיימים מספר קורסים מתקדמים וסמינרים מחקריים הקשורים להתמחויות השונות.

מועמדים לתואר שלישי במסלול במדעי המחשב והנדסת מערכות מעודדים לבצע את המחקר במסגרת יחידות המחקר SYSMA (מדעי המחשב), DYSCO (מערכות בקרה) ו- MUSAM (מכניקה חישובית). מבחר של נושאים מוצעים PhD זמין כאן. מועמדים לתואר שלישי מוזמנים להציע נושא מחקר משלהם, המצוין עם הכישורים והאינטרסים העיקריים של בית הספר.

הפקולטה והצוות יוצרים רשת חזקה המספקת הדרכה ותמיכה מרכזיים לאורך כל תכנית הדוקטורט ומאפשרת לסטודנטים להגיע לרמות הגבוהות ביותר של הישגים לימודיים. רוב בוגרי ה- IMT לביה"ס הבטיחו תפקידים בולטים באקדמיה, במוסדות ממשלתיים, בחברות ציבוריות ופרטיות או במקצועות ברחבי העולם.

כל הסטודנטים מתגוררים במתחם סן פרנצ'סקו המשוחזר לאחרונה, קמפוס משולב במלואו במרכז ההיסטורי של העיר הטוסקנית היפה של אלט = "לוקה", כולל מתקני מגורים מחודשים, מזנון באתר, חדרי לימוד וחדר מגורים, הספרייה הממלכתית וחללי הפנאי החיצוניים, המעודדים סביבה תרבותית, מקצועית וחברתית ייחודית לתכנית הדוקטורט שלנו, בנוסף לסטודנטים ולסטודנטים חופשיים , יקבלו גם מלגת מחקר בהיקף של כ € 15,300 / שנה , המלגות במימון מלא עד ארבע שנים , עם אפשרות לסיים את השנה השלישית.

תוכנית הדוקטורט בבית הספר IMT מושך תלמידים מרחבי העולם, מתן סביבה בינלאומית באמת. אנגלית היא השפה הרשמית של בית הספר. בנוסף, לכל התלמידים תהיה הזדמנות לבלות תקופות בחו"ל במכוני מחקר, מעבדות או אוניברסיטאות, הן במסגרת ארסמוס והן באמצעות הסכמי ניידות אד-הוק.

למידע נוסף על בית הספר, דרישות הקבלה וכיצד להגיש מועמדות, עיין https://www.imtlucca.it/he

מועד אחרון לבקשות - 10 ביולי 2020 , 12 בערב CEST

עדכון אחרון: אפר 2020

אודות בית הספר

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. קרא פחות