תארי מחקר (תואר שלישי / PhD) בפוליטיקה ובלימודים בינלאומיים

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מצב נוכחות: משרה מלאה או משרה חלקית

המחלקה לפוליטיקה ולימודים בינלאומיים מקבלת סטודנטים לעבודות מחקר המובילות לתואר שלישי. המטרה העיקרית של תוכנית הדוקטורט היא להכשיר תלמידים לעצב, מחקר ולכתוב דוקטורט מוצלח תזה. אלו שסיימו את הדוקטורט יכירו את ההיבטים המושגיים והמתודולוגיים של המחקר הפוליטי ומוסמכים כמומחים בתחומם.

כדי להיבחן כניסה לתכנית לתואר שלישי, המועמדים חייבים להיות בעלי תואר מתקדם טוב בפוליטיקה שווה ערך ברמתם ובתוכנם לתואר השני של המחלקה, אף כי יישקלו בקשות של אנשים עם תארים קשורים בתחומי הקוגניציה. הנחיות להצעות מחקר ניתן למצוא כאן.

הקבלה מתקיימת על בסיס מתגלגל. מחזור היישום נפתח בחודש נובמבר וסוגר ב -30 ביוני לכניסה באוקטובר. המבקשים גם המבקשים להיחשב מלגה SOAS או תלמידות ESRC צריך להתייחס למידע מלגות עבור מועדים.

אבן הבניין העיקרית של תוכנית הדוקטורט היא היחסים בין התלמיד למנחה. הסטודנטים מתקבלים על בסיס הנכונות המפורשת של לפחות חבר צוות אחד לשמש כמפקח הראשי על הפרויקט של התלמיד. לפיכך, מכניסת התלמיד לתכנית, הממונה נוטל על עצמו את האחריות העיקרית לניטור ותמיכה בהתקדמות התלמיד לקראת השלמת התואר. לכל תלמיד מחקר יש גם מפקח עמית, חבר צוות אחר עם עניין קרוב באזור ו / או תת תחום של המשמעת. מחנך המחקר של המחלקה מפקח על תוכנית הדוקטורט וזמין לדיון בבעיות כלליות.

בנוסף, תלמידי מחקר משובצים במסגרת תכנית הכשרה מובנית במהלך השנה הראשונה שלהם, הלומדים בקורסים העוסקים בתכנון המחקר, בתיאוריה ובשיטות. בנוסף, הם יכולים להשתתף בקורס MSC רלוונטי המחקר שלהם. כמו כן, מעודדים סטודנטים למחקר להשתתף בסמינרים של המחלקה, בהם חוקרים מוזמנים ממוסדות אחרים נותנים מצגות, ויש להם גישה לסמינרים והרצאות רבים אחרים שנערכו ברחבי SOAS . מתקני ההכשרה של בית הספר זמינים גם לתלמידים לפתח או לשפר את מיומנויות השפה הרלוונטיות למחקר. מאז 2012, לתלמידי מחקר יש גישה בלעדית למתקנים ולשירותים המוצעים על ידי בית הספר "דוקטורט של SOAS ".

מרבית הסטודנטים לתואר שלישי מבלים זמן בעבודה בשדה באזורי המחקר שלהם. המחלקה ובית הספר, באמצעות קשריהם השונים עם יחידים ומוסדות באוניברסיטאות וממשלות אסיה, אפריקה והמזרח התיכון, מאפשרים עבודה זו באמצעות קשרים אישיים ומבואות וכן עם מימון (מוגבל).

המחלקה בדרך כלל יש כ 60 סטודנטים למחקר (MPhil ו PhD רמה) בכל פעם אחת.

מִבְנֶה

תוכנית הדוקטורט ב- SOAS עוקבת אחר מודל תלת-שנתי, עם אפשרות להאריך את השנה הרביעית. התוכנית כוללת הכשרה במחקר ו coursework בשנה הראשונה, לאחר מכן התלמידים חייבים לעבור שדרוג מ MPhil לדוקטורט מעמד. זה ואחריו מחקר ראשוני / עבודת שטח שבוצעו בשנה השנייה, ואת הכתיבה (למעלה) של התזה שלהם בשנה שלאחר מכן. על התלמידים להיות מוכנים להגשתם עד סוף השנה השלישית ולהגיש עד סוף השנה הרביעית לכל המאוחר.

הכשרה מחקרית שנה 1

הסטודנטים צפויים להשתדרג מ- MPhil לתלמיד הדוקטורט תוך 12 חודשים מרשמתם. התקדמות מחייבת סיום מוצלח של תכנית ההכשרה של המחלקה המורכבת מקורס מבוא למחקר (מונח אחד ושני), סמינר פרויקט מחקר (מונח שני) וכנס פרוייקטים למחקר (שלישי שלוש). לסטודנטים יש גם אפשרות לקחת קורס בשיטות כמותיות. והכי חשוב, הסטודנטים יפיקו עבודת משודרגת המהווה בסיס לחימה, שעל התלמידים לעבור כדי להשיג מעמד של סטודנטים לתואר שלישי.

הליך עבודת השטח

סטודנטים העושים עבודת שטח יעשו זאת בדרך כלל בשנה השנייה שלהם. מקסימום של שלושה "עבודת שדה" מותרת בדרך כלל בתוכנית דוקטורט במשרה מלאה. עבודת שדה של יותר מ -12 חודשים חייבת להיות מאושרת על ידי דיקן עמית למחקר.

אימון מעבר לשנה 1

לאורך כל תהליך עיצוב המחקר, עבודת השטח והכתיבה, הסטודנטים צפויים לשמור על קשר קבוע עם המנחים שלהם. כתיבת עבודת המחקר היא עבודתו של התלמיד בלבד, הנתמכת על ידי מפגשים קבועים עם המנחה / ים והשתתפות בסמינר כתיבה לסטודנטים מתקדמים. המחלקה מעודדת בתוקף את הסטודנטים להשתתף בסדנאות המוצעות מחוץ ל- SOAS ולהשתתף SOAS בכנסים שאורגנו על ידי עמותות המחקר הגדולות בתחום (מימון מוגבל זמין).

ההוראה היא חלק חשוב מהכשרה לדוקטורט לתלמידי דוקטורט השוקלים קריירה אקדמית. החוג שואף להציע לתלמידי מחקר מתקדמים אפשרות לעבוד כעוזר הוראה לתואר שני (GTA) באחד הקורסים המוצעים במחלקה במשך שנתיים לכל היותר. חובות כוללות הוראה סמינריונית, קיום שעות עבודה וסימון. סטודנטים למחקר שנמצאים בתפקיד GTA צפויים לסיים מודול הכשרה ל- GTA המוצע על ידי המינהל לפיתוח אקדמי (ADD), המוצע בדרך כלל בספטמבר.

הודעה חשובה

המידע בדף התוכנית משקף את מבנה התוכנית המיועד כנגד המושב האקדמי.

קבלות מחקר ויישומים

אנו מקדמים בברכה בקשות של סטודנטים מוסמכים בעלי תואר שני טוב (או שווה ערך בחו"ל) בנושא רלוונטי לתארים במחקר ב- SOAS . יש להגיש בקשות באופן מקוון.

חשוב להגיש מועמדות הרבה לפני תחילת השנה האקדמית בה תרצו להירשם כדי לאפשר לנו זמן לעבד את בקשתכם. אם אתה מגיש בקשה למלגות, מועדים מוקדמים יותר עשויים לחול.

תכנית הדוקטורט של SOAS היא תחרותית ועל המועמדים להיות בעלי תיעוד של הישגים אקדמיים גבוהים והצעה בת-קיימא שתתרום לאינטרסים המחקריים של המחלקה. שימו לב: אנו מרתיעים יישומים ספקולטיביים גרידא. בקשות למחקר בין תחומי יתקבלו בברכה, אך ניתן להגיש בקשה אחת בלבד למחלקה אחת.

דרישות כניסה בשפה האנגלית ללא תנאי

מועמדים הזקוקים לוויזה של דרגה 4 כדי ללמוד בבריטניה חייבים לספק תעודת אקדמי UKVI IELTS ממרכז מבחן מאושר על ידי UKVI.

מועמדים בינלאומיים הדורשים ויזת Tier-4 ללמוד בבריטניה

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה 7.0. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5

מועמדים לאיחוד האירופי והאיחוד האירופי

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם 7.0 בכל תת-ציון. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5.
TOEFL IBT 105 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 25 בציוני משנה. 105 בסך הכל עם מינימום 22 בציוני משנה.
או
100 בסך הכל עם מינימום 25 בכתיבה ו 22 בציוני משנה אחרים.
מבחן פירסון באנגלית (אקדמי) 75 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 70 בציוני משנה. 70 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 65 בציוני משנה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. קרא פחות
לונדון , סינגפור + 1 יותר פחות