תארי מחקר (תואר ראשון / דוקטורט) בלימודי פיתוח

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מצב נוכחות: משרה מלאה או משרה חלקית


הדוקטורט בכלכלת פיתוח הוא תואר מחקרי המוצע על ידי המחלקה לכלכלה, והוא גם חלק Pathway הדוקטורט, 'פיתוח בינלאומי', במסגרת שותפות ההדרכה לדוקטורט בלומסברי. האחרון מהווה את אחד המרכזים הבודדים המוכרים על ידי המועצה למחקר כלכלי וחברתי בבריטניה (ESRC) ובכך זוכה לתמיכה כספית, ובעיקר במענקים פרטניים, לסטודנטים לתואר שני ושלישי. Pathway דוקטורט זה פתוח בפני מועמדים, בין אם הם זכאים לקבל או לקבל מימון של ESRC, כאשר סטודנטים במימון ESRC צפויים להוות מיעוט קטן בסך הכל. מועמדים מצליחים ללימודי MPhil / PhD בכלכלת פיתוח יהיו בדרך כלל בעלי תואר שני טוב בנושא רלוונטי אם הם נכנסים ישירות אל Pathway MPhil / PhD למרות שכל מועמד מוערך לגופם כולל עבודה וניסיון אחר.

שנת ההכשרה הראשונה כוללת השתתפות בקורסים ו / או ימי עיון אך בדרך כלל לא בחינות רשמיות בכתב. סטודנטים רשומים ללימודי תואר שני בשנת הלימודים הראשונה (שווה ערך במשרה מלאה) אך בדרך כלל מתגיירים לתואר שלישי לאחר שיפור השדרוג שלהם ולא ממשיכים למכלול ה- MPhil.

תכונה חיונית של תהליך MPHil ו PhD הוא יחסי עבודה קרובים בין סטודנטים למחקר ומפקחים. מפקחים וסטודנטים נפגשים באופן שוטף ומייעצים מקרוב. לכל תלמידי המחקר יש ועדת פיקוח שתכלול פיקוח תיאורטי, אמפירי ואזורי ספציפי, לפי הצורך. ישנם מדריכים לסטודנטים למחקר עם אחריות כוללת לתלמידי מחקר, הזמינים לדיון בבעיות כלליות. וועדת התמיכה האמפירית (DESC) מציעה ייעוץ פרטני ויחיד לתלמידים על עבודת שטח וניתוח אמפירי בהתאם. במידת הצורך, על פי דרישה, דסק תשקול את צרכי התלמיד הבודדים ותקצה אחד או יותר מחברי הסגל (לאו דווקא הממונה) לייעץ.

התלמידים נדרשים להשתתף בסדנה / סמינר בו מוצגים נושאי מחקר ותוצאות ומדברים על ידי הצוות והסטודנטים. בנוסף, מתקיים סמינר מחלקתי רגיל, אליו מציגים חברי המחלקה ודוברי אורח מאמרים. יש בסיס בינתחומי חזק למחקר והוראה בכלכלה פוליטית, כלכלת פיתוח ולימודי מדינה ספציפיים. כמו כן, לונדון מספקת הזדמנות ללא תחרות לסטודנטים לשמוע מאמרים שקראו על ידי הרשויות המובילות בלימודים באפריקה ואסיה, כמו גם בכלכלה ופיתוח באופן כללי יותר.

סטודנטים רבים במחקר SOAS לבלות קצת זמן עושה עבודת שטח באזורים המחקר שלהם. הפקולטה למשפטים ומדעי החברה ובית הספר בכללותו, באמצעות קשריהם השונים עם יחידים ומוסדות באוניברסיטאות ובממשלות אסיה ואפריקה, יכולה בדרך כלל להקל על כך במגע אישי ובהקדמה.

מִבְנֶה

תואר המחקר מגלם הליבה של הכשרה בשיטות מחקר בשילוב עם מבנה ברור של התקדמות לאחר מכן. רכיבי ההכשרה מוסברים להלן. משך המחקר ומבנהו יהיו כדלקמן:

במשרה מלאה מחקר תואר: 3 שנים בתוספת 1 שנה בכתב.

  • שנה 1: הכשרה במחקר: סטודנטים למחקר יעברו קורס 'שיטות מחקר לכלכלת פיתוח' במחלקה לכלכלה.
  • שנה 1: שדרוג : בדרך כלל הסטטיסטיקה צפויה לעבור שדרוג ממצב MPhil לתואר שלישי תוך 9 חודשים מתחילת התואר.
  • שנה 2-3: מחקר : מחקר ליבה שנערך; איסוף נתונים ראשוני ומשני בהתאם, סיום פרקי התזה.
  • שנה 4: הרשמה : במידת הצורך ניתן לקחת שנה רביעית לכתיבת עבודת הגמר. בחינת התזה תתקיים לאחר הגשתם בשנה הרביעית.

חלקית מחקר תואר: 6 שנים בתוספת 1 שנה בכתב. תואר המחקר יכול להתבצע במשך 6 שנים:

  • קורס שיטות המחקר חייב להילקח במהלך השנתיים הראשונות.
  • שדרוג: יתקיים בתוך 21 חודשים לאחר ההרשמה הראשונית.
  • בדיקה: זה יתקיים לאחר הגשת בתוך שנת הכתיבה (שנה 7) לכל המאוחר.

הודעה חשובה

המידע בדף התוכנית משקף את מבנה התוכנית המיועד כנגד המושב האקדמי.

קבלות מחקר ויישומים

אנו מקדמים בברכה בקשות של סטודנטים מוסמכים בעלי תואר שני טוב (או שווה ערך בחו"ל) בנושא רלוונטי לתארים במחקר ב- SOAS . יש להגיש בקשות באופן מקוון.

חשוב להגיש מועמדות הרבה לפני תחילת השנה האקדמית בה תרצו להירשם כדי לאפשר לנו זמן לעבד את בקשתכם. אם אתה מגיש בקשה למלגות, מועדים מוקדמים יותר עשויים לחול.

תכנית הדוקטורט של SOAS היא תחרותית ועל המועמדים להיות בעלי תיעוד של הישגים אקדמיים גבוהים והצעה בת-קיימא שתתרום לאינטרסים המחקריים של המחלקה. שימו לב: אנו מרתיעים יישומים ספקולטיביים גרידא. בקשות למחקר בין תחומי יתקבלו בברכה, אך ניתן להגיש בקשה אחת בלבד למחלקה אחת.

דרישות כניסה

דרישות קבלה ותזה. תואר שני טוב בכלכלה נדרש לרוב לרישום לתארים במחקר MPhil ותואר שלישי. בדרך כלל סטודנטים רשומים לתואר MPhil מלכתחילה. לאחר קבלת אישור הוועדה המפקחת על הסטודנטים, משודרג רישומו של הסטודנט למצב תואר שלישי (ומתוארך לתחילת רישום ה- MPhil), בדרך כלל בסוף שנת הלימודים הראשונה. תקופת הלימודים הרגילה לתואר שלישי היא לא פחות משלוש שנות לימוד במשרה מלאה. סטודנטים אם עובדים במשרה מלאה או עם התחייבויות משמעותיות אחרות רשאים להירשם ללימודים במשרה חלקית, שתקופת ההרשמה המינימלית שלהם היא כפולה מזו של הלימודים במשרה מלאה. המועמדים צפויים להציג עבודת גמר של לא יותר מ- 55,000 מילים עבור ה- MPhil ואילו עבור הדוקטורט האורך המרבי הוא 100,000 מילים.

דרישות כניסה בשפה האנגלית ללא תנאי

מועמדים הזקוקים לוויזה של דרגה 4 כדי ללמוד בבריטניה חייבים לספק תעודת אקדמי UKVI IELTS ממרכז מבחן מאושר על ידי UKVI.

מועמדים בינלאומיים הדורשים ויזת Tier-4 ללמוד בבריטניה

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה 7.0. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5

מועמדים לאיחוד האירופי והאיחוד האירופי

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם 7.0 בכל תת-ציון. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5.
TOEFL IBT 105 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 25 בציוני משנה. 105 בסך הכל עם מינימום 22 בציוני משנה.
או
100 בסך הכל עם מינימום 25 בכתיבה ו 22 בציוני משנה אחרים.
מבחן פירסון באנגלית (אקדמי) 75 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 70 בציוני משנה. 70 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 65 בציוני משנה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. קרא פחות
לונדון , סינגפור + 1 יותר פחות