תארי מחקר (תואר ראשון / דוקטורט) בלימודי מדיה

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מצב נוכחות: משרה מלאה או משרה חלקית


לימודי מדיה וקולנוע ב- SOAS יש תוכנית מתרחבת של מחקר דוקטורט עם כשלושים סטודנטים למחקר הרשומים כיום. תלמידי המחקר שלנו עובדים על מגוון רחב במיוחד של נושאים, תיאורטיים ואמפיריים כאחד, כאשר כמחציתם מגיעים מאפריקה, המזרח התיכון ואסיה, ומחציתם מאירופה וצפון אמריקה.

המרכז שם דגש על רכישת מיומנויות תיאורטיות קריטיות ועל ידע אזורי, לשוני ותרבותי מעמיק של צורות וצורות של סרטים וצורות.

הדוקטורט בלימודי מדיה וקולנוע הוא תואר מחקרי, הכולל מחקר מקורי על היבט כלשהו של סוגיות עיוניות ועולמיות עכשוויות בתקשורת ובקולנוע. הגישה שלנו למחקרי תקשורת וקולנוע כוללת ביקורת מפותחת על האירוצנטריות. המומחיות שלנו היא ניתוח תעשיות הקולנוע והתקשורת, תוכנן וקהילותיהן באסיה, אפריקה, המזרח התיכון והפזורות שלהן, גישה המתאימה לא פחות למחקר על מדיה אמריקאית לטינית, מזרח אירופאית ומיינסטרים "מערביים".

בשנת 2007 פתחנו זרם PhD המיועד לשלב ולחקור את היחסים בין תיאוריה לבין בפועל. היצירה מורכבת מ -60,000 מלים של עבודה כתובה ועד שעה של חומרים אור-קוליים.

תואר מחקר בתקשורת ובקולנוע אורך בדרך כלל שלוש שנים, או עד למקסימום של ארבע שנים, אם יש צורך בתקופות רחבות של עבודת שטח. רישום במשרה חלקית אפשרי גם כן.

המרכז מדגיש את הבינתחומי ומונע ממומחיות בכל רחבי בית הספר. כך שתכנית הדוקטורט מתאימה באותה מידה לחוקרים המעוניינים לעסוק במחקר מפורט על מדיה וקולנוע באסיה או באפריקה, ולאלה שרוצים לשלב לימודי מדיה וקולנוע עם תחומים אחרים, החל מחקר השפה והתרבות דרך מדעי הרוח למדעי החברה.

אנו רואים סטודנטים למחקר כאחד מנקודות החוזק העיקריות שלנו במחקר ומייעצים להם לפתח פורטפוליו של פרויקטים, בין אם פרטניים או שיתופיים, שיהיו רלוונטיים לקריירה העתידית שלהם. בשנה האחרונה שלהם אנו מעודדים אותם לארגן פסטיבלי סימפוזיה וקולנוע על בסיס תחומי ההתמחות המיוחדים שלהם ומכוונים לקהל רחב יותר. לדוגמה, הקולקטיב בהנהגת הסטודנטים בסקרדמדיאקוב אירגן כנס לתקשורת בהודו והפיק ספר ערוך, מדיה המונית הודית ופוליטיקה של שינוי, שיצא לאור על ידי Routledge. סטודנטים אחרים הסתבכו בארגון אירועי יוזמת המדיה הקטנה בכל סתיו. סטודנטים רבים מעבירים מאמרים גם בכנסים ארציים ובינלאומיים וחלקם מפרסמים בכתבי עת אקדמיים.

מִבְנֶה

לתואר המחקר יש שני מסלולים. הראשון הוא מסלול המחקר הסטנדרטי הכולל תזה של 100,000 מילים. השני הוא זרם מחקר עם מרכיב מעשי המיועד לאנשי קולנוע ואנשי תקשורת המעוניינים לשלב מחקר PhD עם הפקה מעשית. המחקר יכלול תזה של 60,000 מילים עם שעה של סרט / וידאו הייצור (בכפוף לאישור).

אתה תירשם כתלמיד מחקר במרכז ללימודי מדיה וקולנוע, שהיא ישות אוטונומית בתוך בית הספר. תארים מוענקים על ידי אוניברסיטת לונדון.

המחקר שלך יונחה על ידי ועדת מחקר המורכבת משלושה אנשי צוות, המורכבת משני מפקחים וראש הוועדה, שהוא בדרך כלל המורה לתואר שני. בהתאם לאופי המחקר שלך, ישנם שני סוגים של פיקוח אפשרי.

  • אתה יכול להיות מנהל ראשי, מי יהיה האדם הראשי אחראי על הנחיית המחקר שלך ומנחה השני עם תפקיד פחות, אשר יספק מומחיות נוספת.
  • לחלופין, זה עשוי להיות מתאים יותר לך יש שיתוף שיתוף, בדרך כלל אחד הממונה להיות מומחה מדיה או סרט, והשני להיות מומחה בתחום אתה מחקר או משמעת כי אתה מקשר מדיה או סרט.

בשנה הראשונה, אתה להתכונן למחקר על ידי ביצוע תוכנית אימון MPhil. מטרת תוכנית ההכשרה היא לתת לך יסודות יסודיים בתיאוריה, שיטות, אזורי, תרבותי, לשוני וכל המומחיות משמעת מיוחדת ייתכן שתידרש עבור המחקר שלך.

הקורסים הנדרשים הם:

  • סמינר הדרכה MPhil - קורס שבועי של ימי עיון במיוחד עבור סטודנטים למחקר בשנה א ', ותכנית הלימודים נקבעת על פי האינטרסים והדרישות של התלמידים באותה שנה מסוימת.
  • סמינר מחקר CMFS - סמינר שבועי בו השתתפו כל אנשי הסגל האקדמי והסטודנטים של המרכז, שבהם מוצגים נושאים עכשוויים בתחום המחקר והפרקטיקה של התקשורת, על ידי חוקרים מובילים בתחום התקשורת והקולנוע, מנהלי סרטים עצמאיים ופעילי ארגונים לא ממשלתיים ותקשורת.
  • קורס שיטות מחקר - קורס שבועי לאורך קדנציה אחת, שנועד לספק יסוד מוצק בשיטות הנדרשות למחקר מסוגים שונים. זה כולל דגש על שיח וניתוח פרשני.

יסכמו גורמים אחרים בינך, המורה לתואר שני והמנחה / ים שלך. אלה עשויים לכלול

  • מדיה או קולנוע תיאוריה - אתה כנראה תתבקש לקחת את המונח הראשון של אחד או יותר מדיה או סרט תיאוריה קורסים, תלוי מה רקע תיאורטי כבר יש לך. המטרה היא לספק לך מגוון של גישות תיאורטיות הדרושים למחקר שלך.

הקורסים הנוכחיים כוללים:

  • סוגיות תיאורטיות ועכשוויות בלימודי מדיה ותרבות
  • סוגיות תיאורטיות ועכשוויות בתקשורת העולמית ובתקשורת הפוסט-לאומית
  • סוגיות תיאורטיות ועכשוויות במדיה, טכנולוגיות תקשורת ופיתוח

אלמנטים אופציונליים נוספים עשויים להכיל קורסי התמחות, שפה או תרבות אזורית, אשר אתם והסוכנים של המרכז מסכימים כי הם מועילים למחקר שלך.

הפקת מולטימדיה ווידאו - המרכז מחויב באומץ לקשר בין תיאוריה לפרקטיקה, במיוחד בעידן הדיגיטלי. יש לנו יחידת מולטימדיה מצוידת היטב והכשרה זמינה לענות על מגוון צרכי מולטימדיה.

מלבד מחקר הדוקטורט הפורמלי שלך, אנו מעודדים אותך לפתח תיק, הכולל חומרים שהורדו ונסרקו, פרויקטים קטנים יותר (פרטניים או שיתופיים), שעשויים להיות חשובים לקריירה העתידית שלך.

כמו כן, לונדון היא אחת מבירות התקשורת והקולנוע של העולם. לכן אנו ממליצים לך לנצל באופן מלא את הזמין. מלבד מכון הקולנוע הבריטי, יש לנו שיתופי פעולה רשמיים מוסדיים עם המכללות העיקריות באוניברסיטה בהוראת מדיה וקולנוע, כולל בירקבק, גולדסמית ', קינגס והמלכה מרי. אנו חברים בקבוצת לימודי המסך, הכוללת את מחלקות הקולנוע והתקשורת העיקריות באוניברסיטת לונדון, המנהלת אירוע אימוני מחקר משלה וסדרות כנסים.

לוח זמנים

בחודש מאי של השנה הראשונה, אתה שולח דוח מחקר שדרוג של 15,000 מילים, המתאר את השאלות המחקר המוצע שלך, רקע אמפירי המסגרת התיאורטית שאתה מציע להשתמש. זה מוערך על ידי שני אנשי אקדמיה, בדרך כלל הממונה השני שלך ומישהו מחוץ למרכז מי הם מומחים בנושא. בסיום ההשלמה המוצלחת של דוח השדרוג, אתה משודרג באופן רשמי לדוקטורט וממשיך לשלב המחקר, שנמשך עד שנה. אם השמאים רואים שיש חסרונות בדוח, תתבקשו לשנות אותו לשביעות רצונם לפני שתוכלו להמשיך למחקר.

השנה השנייה היא בדרך כלל בילה עוסקת במחקר. זה יכול להיות על ידי שילוב כלשהו של עבודת שטח, מחקר בספריות, ארכיונים של סרטים ותקשורת, פסטיבלים בינלאומיים לסרטים או מדיה כפי שהוסכם עם המפקח שלך (ים).

השנה השלישית מוקדשת לכתיבת המחקר לקראת עבודת הדוקטורט שלך. במהלך תקופה זו תעביר בדרך כלל מצגת לסמינר המחקר לתארים מתקדמים המורכב מאנשי צוות ותלמידי מחקר אחרים. במהלך תקופה זו תציג פרקי טיוטה למפקח / ים שלך / ים / ים / ים לפני הערה לפני שתכתוב את הטיוטה הסופית לבחינה. התזה שלך תיבחן על ידי שתי רשויות מובילות בנושא מחקרי תקשורת או קולנוע. אחד מהם יהיה פנימי לאוניברסיטת לונדון. הבוחן החיצוני הוא תמיד מלומד מחוץ לאוניברסיטת לונדון.

אם אתה לומד במשרה חלקית, אתה לוקח את הקורסים התיאוריה הנדרשת בשנה הראשונה שלך להשתתף בסמינר הכשרה MPhil ולכתוב דוח המחקר שלך בשנה השנייה. משך הזמן עבור שדה או מחקר אחר, וכתיבה למעלה, מותאם בהתאם.

הודעה חשובה

המידע בדף התוכנית משקף את מבנה התוכנית המיועד כנגד המושב האקדמי.

קבלות מחקר ויישומים

אנו מקדמים בברכה בקשות של סטודנטים מוסמכים בעלי תואר שני טוב (או שווה ערך בחו"ל) בנושא רלוונטי לתארים במחקר ב- SOAS . יש להגיש בקשות באופן מקוון.

חשוב להגיש מועמדות הרבה לפני תחילת השנה האקדמית בה תרצו להירשם כדי לאפשר לנו זמן לעבד את בקשתכם. אם אתה מגיש בקשה למלגות, מועדים מוקדמים יותר עשויים לחול.

תכנית הדוקטורט של SOAS היא תחרותית ועל המועמדים להיות בעלי תיעוד של הישגים אקדמיים גבוהים והצעה בת-קיימא שתתרום לאינטרסים המחקריים של המחלקה. שימו לב: אנו מרתיעים יישומים ספקולטיביים גרידא. בקשות למחקר בין תחומי יתקבלו בברכה, אך ניתן להגיש בקשה אחת בלבד למחלקה אחת.

דרישות כניסה בשפה האנגלית ללא תנאי

מועמדים הזקוקים לוויזה של דרגה 4 כדי ללמוד בבריטניה חייבים לספק תעודת אקדמי UKVI IELTS ממרכז מבחן מאושר על ידי UKVI.

מועמדים בינלאומיים הדורשים ויזת Tier-4 ללמוד בבריטניה

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה 7.0. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5

מועמדים לאיחוד האירופי והאיחוד האירופי

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם 7.0 בכל תת-ציון. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5.
TOEFL IBT 105 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 25 בציוני משנה. 105 בסך הכל עם מינימום 22 בציוני משנה.
או
100 בסך הכל עם מינימום 25 בכתיבה ו 22 בציוני משנה אחרים.
מבחן פירסון באנגלית (אקדמי) 75 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 70 בציוני משנה. 70 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 65 בציוני משנה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. קרא פחות
לונדון , סינגפור + 1 יותר פחות