תארי מחקר (תואר ראשון / דוקטורט) בהיסטוריה

כללי

קרא עוד על תוכנית זו באתר האינטרנט של מוסד הלימודים

תיאור התכנית

מצב נוכחות: משרה מלאה או משרה חלקית


המחלקה להיסטוריה של SOAS היא אחד המרכזים הגדולים בעולם המציע פיקוח לתארים מחקריים בהיסטוריה של אפריקה ואסיה. זה מושך אליו סטודנטים ומבקרים מלומדים מכל רחבי העולם. הדירוגים המובילים שהוענקו למחלקה בהערכות המחקר הלאומיות הרשמיות משנת 1996, 2001 ו- 2008 לקחו בחשבון את המצוינות בהכשרת המחקר שלה, כמו גם את תיעוד פרסום הצוות. המחלקה מספקת הזדמנויות למועמדים מוסמכים היטב להצטרף לקבוצות גדולות של סטודנטים וצוות העובדים בתחומי ההיסטוריה שלהם או סביבם. השילוב הייחודי של השגחה פרטנית, קורסים שהועברו וסמינרים מבטיחים כי הרוב הגדול של התלמידים יסיימו את התארים בתוך ארבע שנים.

לתלמידי SOAS יש גישה בלתי מוגבלת ובדרך כלל חופשית למגוון עצום של ימי עיון, כנסים וסדנאות המתקיימים ב- SOAS או בהישג יד. והכי חשוב, הם משתתפים בסמינר היסטורי אזורי שבועי - על אפריקה, דרום אסיה, המזרח התיכון הקרוב והמזרח, מזרח אסיה או דרום מזרח אסיה - ולעתים קרובות סדנאות מיוחדות בנושאים הקשורים למחקר שלהם. נשמרים קשרים הדוקים עם המכון הסמוך למחקר היסטורי והמכון ללימודי חבר העמים המנהלים סמינרי מחקר משלהם. אלה מעניקים לסטודנטים למחקרים הזדמנויות רבות לפגוש חוקרים המבקרים ב- SOAS , ואלה שנמצאים במקום אחר באוניברסיטת לונדון או בבריטניה. נוכחות בשיעורים המהווים חלק מהקורסים הנלמדים ב- SOAS או במקום אחר עשויה להיות אפשרית גם בתיאום מראש.

אחזקות הספריה בלונדון נהדרות עבור רבים מהנושאים שנלמדו במחלקה. לסטודנטים להיסטוריה של SOAS יש גישה חופשית לספרייה הבריטית הסמוכה (כולל משרד הודו ואוספים מזרחיים), לספריית העיתונות הבריטית בספרייה בקולינדייל, לארכיון הלאומי ולמערך עצום של אוספים אחרים, כולל הספריות של רוב האחרים מכללות ואוניברסיטאות בלונדון.

מִבְנֶה

 • פיקוח
  לכל סטודנט יש ועדת מחקר בת שלושה אנשים. סטודנטים המונחים תחת פיקוח משותף מכילים ועדה לארבעה אנשים.
 • נהלי הרשמה לסטודנטים שנה א '
  במהלך תקופת ההרשמה המפקח שלך ומורה המחקר יהיו זמינים בשעות המפורסמות לפגוש אותך במשרדיהם. יהיה עליכם לדון בכל קורסים שתרצו לבצע ביקורת או שאתם נדרשים לעבור ולהעביר (קרי קורסים המפורטים במכתב קבלתכם מבית הספר ו / או קורסי השפה) עם המנחה שלכם.
 • נוכחות בלונדון
  הסטודנטים צפויים להיות מבוססים ב- SOAS לאורך כל לימודיהם, למעט תקופות של עבודת שטח.
 • יומן יומן ודוא"ל
  לכל תלמיד יש יומן אלקטרוני אלקטרוני שאליו תוכלו לגשת דרך BLE. יש להשלים את יומן היומן בכל פעם שאתה נפגש עם המנחה שלך במהלך כל תוכנית הלימוד שלך, ויש לרשום את כל היעדים והתאריכים שסיכמו במהלך הלימוד. יומן יומן הוא כלי מקוון שנועד לתמוך בך בהתפתחותך האקדמית והמקצועית ולסייע לך לבנות פרופיל מיומנויות רחב ומאוזן. זה גם מאפשר למפקח (ים) שלך לעקוב אחר התקדמותך ולייעץ לך בהתאם. אנשי אקדמיה וסגל אקדמי, כמו גם סטודנטים אחרים, ישתמשו בדוא"ל ה- SOAS שלך כדי ליצור איתך קשר עם מידע חשוב בנושא תואר לאורך הלימודים. אם אתה משתמש בחשבון דוא"ל אחר וודא שכל הדואר מחשבון SOAS שלך מועבר.
 • כלל ארבע שנים
  בית הספר מחייב את כל התלמידים לסיים את הדוקטורט שלהם תוך ארבע שנים. חיוני שתלמידים יודיעו למנחה שלהם, למורה למחקר ולרשם מוקדם ככל האפשר אם יש להפריע את לימודיהם למשך כל תקופה משמעותית בגלל נסיבות אישיות חריגות. בעיות אלה עשויות להיות כלכליות, אישיות או ביחס לתפקידך כהורה ו / או מטפל. אנא ספק תיעוד בצורה של אישורים רפואיים, מכתבי הסבר וכו 'במידת האפשר. שימו לב גם כי כל הרחבות לעבודת השדה שלכם מעבר לתקופת 12 החודשים הרגילים יגרמו לקיצור תקופת הנסיבות שכן כלל ארבע השנים יישאר על כנו.
 • קורסים
  כל הסטודנטים בשנה א 'נדרשים להשתתף בסמינר המתודולוגיה השבועי, הפורום המרכזי לדיון במחקר היסטורי עדכני, הצגת מחקר משלך ועיסוק במחקר של בני גילך. תלמידי שנה א 'נדרשים גם הם להשתתף לפחות בסמינר מחקר אזורי אחד לפחות (סמינר להיסטוריה של אפריקה, קרוב


  דרישות הכשרה אחרות, למשל בשפות, נדרשות לכמה תלמידים בשנה הראשונה כפי שנקבעו במכתב הקבלה לתוכנית המחקר. כמו כן, מעודדים סטודנטים לעיין בקורסים במחלקה להיסטוריה או במחלקות ובפקולטות אחרות בתוך בית הספר כפי שהוסכם עם הממונה. התלמידים צריכים לשאול את הקורס המתאים עבור רשות לפני שהם יכולים ביקורת קורס. ביקורת אפשרית להרצאות אך לא לשיעורי הדרכה, כך שכיתות השפות מנועות בדרך כלל. הסדרים לקורסים נוספים עם מכללות אחרות של אוניברסיטת לונדון (כגון UCL עבור שפות אירופיות) ייעשה בכל מקום אפשרי, אך לא ניתן להבטיח זאת. הזמנים של הרצאות נדרש כזה לא להתנגש עם המחויבות שלך סמינר בתוך המחלקה. אם הזמן הרצאות עבור הרצאות אחרות אתה רוצה הביקורת מחוץ למחלקה בקנה אחד עם זה של הסמינר המחקר האזורי או סמינר מתודולוגיה, אז אלה קורסי חובה חייב להיות עדיפות.

  סטודנטים שנה ב 'צפויים להשתתף בסמינר המחקר האזורי במהלך תקופת כהונתם.

  סטודנטים בשנתם השלישית לומדים בסמינר הכתיבה שנמשך שבועיים, בו ידונו בפרקי טיוטה עם סטודנטים עמיתים. תלמידי שנה ג 'נדרשים גם הם להשתתף בסמינר המחקר האזורי והם צפויים להעביר מצגת אחת לסמינר לאחר שובם מעבודת שדה. סטודנטים שנה ד 'צפויים להשתתף בסמינר המחקר האזורי במהלך תקופת כהונתם. כל הסטודנטים במעון משתתפים בסמינר המחקר של המחלקה שיתקיים פעם או פעמיים בקדנציה ובו דנים חברי הצוות בפרויקטים המחקריים הנוכחיים שלהם.
 • שדרוג ('mini-viva')
  כל הסטודנטים רשומים בשנה הראשונה כתלמידי MPhil. פגישת השדרוג נמשכת בדרך כלל עד שעה והיא תתקיים על ידי ועדת המחקר, אך עשויה להיות מעורבת גם אנשי צוות אחרים, בדרך כלל מאותה מדור. במקרים בהם התלמיד או המנחה חוששים מפגישת השדרוג, הם יכולים לבקש ממורה המחקר, או מאיש צוות מועמד אחר, להיות נוכח כ"חיצוני "במהלך התהליך. הקבוצה תדון עם התלמיד על בסיס תיק העבודות בהתקדמות התזה ובכיוון העתידי שלה. על בסיס תיק העבודות והדיון מחליטה ועדת המחקר של הסטודנט כי ההרשמה תעבור לדוקטורט, שהרישום יישאר ב- MPhil או שההרשמה תסתיים. סטודנט העובד היטב עם המנחה שלו יגלה כי לא צריך להיות צורך לדאוג לשתי הקטגוריות האחרונות. הוועדה עשויה גם להחליט לקבוע דרישות נוספות במהלך הקיץ, כמו עדכון של חלק אחד או כמה מהעבודה הכתובה לפני שתקבל את ההחלטה הסופית בספטמבר. לאף סטודנט לא ניתן אישור לצאת לעבודות שטח עד שהתקבלה החלטה לגבי שדרוג. לאחר השדרוג, סטטוס הדוקטורט מתוארך לתאריך הרישום המקורי ל- MPhil.
 • עבודת שטח / חופשת מחקר
  לאחר השדרוג למצב דוקטורט, מרבית התלמידים יוצאים ל"עבודת שדה "לתקופה אחת או כמה תקופות המתחילות בסיום הקדנציה השלישית של השנה הראשונה או אחריה. מומלץ כי הסטודנטים יחזרו ל- SOAS בהרשמה מלאה לא יאוחר מתחילת הקדנציה השלישית של שנתם השנייה. וריאציות של דפוס זה עשויות להיות נחוצות, אך יש לאשר אותן מראש על ידי המנחה ומורה המחקר. עליכם והממונה עליכם למלא את טופס בקשת עבודת השטח ולהגישו לרישום. בטופס זה, אתה צפוי לתאר את תכניות המחקר שלך במשך 12 החודשים הקרובים, כולל קשרים אוניברסיטאיים מחו"ל ותיאור הסדרי הפיקוח בזמן השטח. עבודת השטח של יותר מ 12 חודשים חייבת להיות נתמכת על ידי המפקח שלך ואושר על ידי הדיקן המשנה למחקר. אתה צריך להיות מודע לכך שהארכה כזו מקצרת את תקופת הכתיבה שלך.


  אתה צפוי לשמור על קשר עם המנחה שלך לאורך כל עבודות השטח. יש סטודנטים שמעדיפים לשלוח דוח חודשי רגיל על פעילותם; בעוד שאחרים מגישים דוח עבודות שדה ארוך טווח לאחר ששת החודשים הראשונים. עליכם והמפקח שלכם להסכים על שיטת הדיווח המתוכננת שלכם לפני היציאה. בסוף השנה על המפקח שלך למלא טופס הערכה שנתי עבורך ויהיה עליך לדעת מה עשית. בקשות לשהות ממושכת מהשטח חייבות להיות נתמכות על ידי המפקח שלך ואושרות על ידי הדיקן המשנה למחקר, כך שקשר קבוע עם המנחה שלך הוא חיוני.

  לא לכל הסטודנטים יש מימון לעבודה בתחום שלהם ובמקרים אלה נושא זה מעסיק דאגה ומאמץ בשנה הראשונה. לכן, תוך כדי עבודה על שיטות והכשרה, הסטודנט צפוי לזהות וליישם כל מקורות רלוונטיים למימון עבודות שדה שכן יש לסיים את הסידורים לבקשות לעבודות שדה ולמענק. המפקח שלך יכול להציע הדרכה, אך מלבד כתיבת הפניות, המפקח לא צפוי לאתר עבורך מקורות הכנסה. מציאת מימון, כתיבת בקשות ואיסוף החומר התומך הדרוש - כל אלה הם חלק מהכשרת המחקר וכישורי ההעברה שלך אשר ישמשו אותך לאחר סיום התואר.
 • הארכת סטטוס הכתיבה (המשך) (שנה רביעית)
  כל הסטודנטים שלא ייגשו תוך שלוש שנים רשאים להירשם לשלושה קדנציות לכל היותר על תקופת הארכת הכתיבה (המשך) (ראה לפרטים את ספר המחקר לתארים מתקדמים). על מנת לעבור למצב זה על התלמידים להגיש תיק עבודות הכולל שני שליש מהעבודה בצורה טיוטה, מתווה מפורט לכל אחד מהפרקים הנותרים (מתן סקירה של תוכן, שאלות, מקורות, מבנה), אפיון של התזה כולה ולוח זמנים עד להגשתו. הסטודנטים יגישו תיק עבודות זה לפני סוף אוגוסט של שנת ההרשמה השלישית לכל חברי ועדת הפיקוח שלהם.
 • הוראה בתור GTA
  לסטודנטים יש סיכוי להגיש מועמדות למשרה כעוזרת הוראה לתארים מתקדמים, תוך ניהול הדרכה אחת או מספר שיעורים לקורסים המוצעים בחוג (או, אם זה רלוונטי, במחלקות אחרות). בדרך כלל סטודנטים מלמדים בשנה השלישית ו / או הרביעית. מי שלא עוזב לעבודת שטח עשוי לשקול גם הוראה בשנה השנייה. ניסיון בהוראה הוא קריטי לקריירה שלך אחרי הדוקטורט ועוזר לך לשלוט במערך נושאי רחב יותר. המנחה שלך צריך לתמוך בבקשתך ויעשה זאת בשמחה אם התזה שלך מתקדמת היטב. כל התלמידים יכולים להשתתף בתוכנית לפיתוח הוראה אקדמית המובילה לתעודה מוסמכת. בדרך כלל מפרסמים עמדות GTA בתחילת הקיץ.
 • הגשת עבודת הדוקטורט
  המשימה העיקרית של כל התלמידים מלפני תחילת השנה השלישית היא פיתוח אסטרטגיה ריאלית לאיסוף וארגון חומרי מחקר וכתיבת עבודת הגמר. אתה צפוי שהשלמת טיוטת עבודת הגמר שלך בסוף השנה השלישית. עליך להגיש את התזה לקול ויוה עד סוף השנה הרביעית.
 • סטודנטים במשרה חלקית
  התקנות לסטודנטים במשרה חלקית זהות לעיל עם החריגים הבאים: סטודנטים במשרה חלקית צפויים לראות את המנחים שלהם מדי חודש בשנה אחת ושנתיים ולפי הצורך בתקופה שלאחר מכן. הם משתתפים בסמינר מתודולוגיה ומעבירים את מצגת המתודולוגיה בשנה הראשונה להצטרפותם. הם נותנים את המצגת לסמינר האזורי ומקיימים את פגישת השדרוג שלהם בשנה השנייה להצטרפותם. יסכמו עם המפקח שאר המרכיבים של השנה הראשונה (השתתפות בסמינר אזורי וביקורת / לקיחת קורסים אחרים). הם ישתתפו בקורס כתיבת השנה השלישית לאחר סיום עבודת השטח שלהם.
 • ייצוג סטודנטים
  בתחילת כל שנה נערכים הסדרים לבחירת נציגי הסטודנטים: אחד מהשנה הראשונה ואחד מהקבוצה מהשנה השלישית. נציגים משתתפים בישיבות המחלקה וממלאים תפקיד חשוב בזיהוי הנושאים שצריכים לטפל במחלקה. אנו, חברי הסגל, מעריכים מאוד את תרומתם של נציגי הסטודנטים לישיבות החוג. גם לנציגי הסטודנטים מהמחלקה יש אפשרות לכהן בוועדות ברמת הפקולטה ובית הספר. צוות משרדי הפקולטה יסייע לנציגי הסטודנטים בהקמת רשימות דואר אלקטרוני לתכנית המחקר וארגון פגישות ואירועים (כלומר, ביצוע הזמנות לחדרים). אלה עשויים לכלול פגישות לא פורמליות עם הצוות או עם סטודנטים אחרים, פורומי שנה, סדנאות, או אירועים חברתיים כראות עיניהם של התלמידים.
 • ספריות
  הכירו את עצמכם מיום מוקדם עם החלקים העיקריים בספרייה הראשית של SOAS . לכל סטודנטים למחקר ב- SOAS תהיה גישה לספריות המכללות של אוניברסיטת לונדון, במיוחד אלה של UCL ו- LSE, הספרייה הבריטית וספריית אוניברסיטת לונדון (בית הסנאט). ' הספרייה של מכון המחקר ההיסטורי הכרחית לסטודנטים במחלקה והמנחה שלך יכול לייעץ לך על ספריות ייעודיות נוספות הרלוונטיות לפרויקט שלך.
 • היסטוריה בלונדון
  כמו בכל תחום אחר, לונדון מציעה מגוון עצום של אירועים הקשורים להיסטוריה. נקודת פתיחה טובה עבור סטודנטים למחקר במעבדת ההיסטוריה, שבסיסה במכון למחקר היסטורי (IHR). IHR מריץ סדרות סמינריון רבות אשר יעניינו סטודנטים רבים. האגודה המלכותית להיסטוריה מארגנת גם הרצאות קבועות ואירועים אחרים. המפקח שלך יוכל לייעץ לך על מוסדות ואירועים בעלי עניין ספציפי למיקוד התמטי והאזורי שלך. עודדו הסטודנטים להשתתף באופן פעיל בעמותת הסטודנטים לחקר SOAS המפרסמת, למשל, את כתב העת המחקר שלה, Polyvocia. עליך ליצור קשר עם המרכז / ים האזוריים הרלוונטיים ב- SOAS כדי לקבל מידע על פעילויותיהם.
 • החיים אחרי הדוקטורט
  SOAS שירות קריירה העומד לרשות כל התלמידים ללא עלות בזמן שהם לומדים בבית הספר ואשר יסייע לכם במגוון דרכים. המנחים יכולים לספק במיוחד לסטודנטים המעוניינים להמשיך בקריירה אקדמית עצות והצעות לבקשות לפוסט-מסמכים ומקורות מימון אחרים. עם זאת, באחריותך למצוא מקורות אפשריים אחרים למימון לאחר הדוקטורט ולביצוע לוח הזמנים של בקשה מתאימה עם המנחה שלך. הפניות לבקשות ניתנות בדרך כלל על ידי המנחה ואנשי צוות אחרים שהסטודנט מכיר היטב, אך הפניות הכלליות עשויות להימצא על ידי מורה המחקר או ראש המחלקה.

ספר מחקר מחלקתי זה מציג את השלבים העיקריים של כתיבת MPhil או PhD בהיסטוריה, תוכנית המחלקה לסטודנטים למחקר, השגחה שתוכלו לצפות להם והציפייה מצד סטודנטים למחקר. אנו, חברי הסגל, מעריכים את השתתפותם הפעילה של תלמידי המחקר בחייהם האקדמיים של המחלקה ואנו רואים את תלמידי המחקר כחלק חיוני מתרבות המחקר שלה. הדברים הבאים נועדו להבטיח שתשלים את המחקר שלך בתקופה המיוחסת וכי שתפיק את המרב משנותיך במחלקה שלנו.

הודעה חשובה

המידע בדף התוכנית משקף את מבנה התוכנית המיועד כנגד המושב האקדמי.

קבלות מחקר ויישומים

אנו מקדמים בברכה בקשות של סטודנטים מוסמכים בעלי תואר שני טוב (או שווה ערך בחו"ל) בנושא רלוונטי לתארים במחקר ב- SOAS . יש להגיש בקשות באופן מקוון.

חשוב להגיש מועמדות הרבה לפני תחילת השנה האקדמית בה תרצו להירשם כדי לאפשר לנו זמן לעבד את בקשתכם. אם אתה מגיש בקשה למלגות, מועדים מוקדמים יותר עשויים לחול.

תכנית הדוקטורט של SOAS היא תחרותית ועל המועמדים להיות בעלי תיעוד של הישגים אקדמיים גבוהים והצעה בת-קיימא שתתרום לאינטרסים המחקריים של המחלקה. שימו לב: אנו מרתיעים יישומים ספקולטיביים גרידא. בקשות למחקר בין תחומי יתקבלו בברכה, אך ניתן להגיש בקשה אחת בלבד למחלקה אחת.

דרישות כניסה מינימליות

תואר ראשון ו / או תואר שני בהיסטוריה, בעל ערך או שווה ערך בתואר שני וציון עבודת תואר שני בסך 65% ומעלה. על הפונים לספק הצעת מחקר ברורה וקוהרנטית של 2000 מילים.

פניות הנוגעות לנושאי מחקר אפשריים צריכות להיות מופנות מלכתחילה לחבר הצוות שתחומי העניין שלו תואמים כמעט את תחומי העניין של התלמיד הצפוי.

הצעות קבלה יתקבלו על סמך הרשומה האקדמית של המועמד, הפניות ונושא המוצע. למבקשים להיבחן במלגות מ- SOAS או באמצעותה, מומלץ להגיש את בקשותיהם מוקדם ככל האפשר (לדוגמא, לפני ינואר בשנת הכניסה), שכן ברוב המקרים רק מי שכבר מחזיק בהצעת מקום להיחשב לפרס.

אף על פי שתזות מסוימות מסתמכות בעיקר על חומרים באנגלית ובשפות אירופיות אחרות, יתרון גדול של נטילת תואר בהיסטוריה בהיסטוריה ב- SOAS הוא שבית הספר יכול לספק הדרכה בשפות אפריקאיות ואסיאתיות רבות. לסטודנטים הזקוקים להנחיה זו מומלץ להזכיר זאת במועד הגשת הבקשה ולדון בהסדרים עם מפקחים פוטנציאליים בהקדם האפשרי לאחר קבלת הצעה.

דרישות כניסה בשפה האנגלית ללא תנאי

מועמדים הזקוקים לוויזה של דרגה 4 כדי ללמוד בבריטניה חייבים לספק תעודת אקדמי UKVI IELTS ממרכז מבחן מאושר על ידי UKVI.

מועמדים בינלאומיים הדורשים ויזת Tier-4 ללמוד בבריטניה

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה 7.0. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5

מועמדים לאיחוד האירופי והאיחוד האירופי

מבחן כניסה ללא תנאי כניסה ללא תנאי עם תמיכה מושבתת
IELTS (אקדמי) 7.0 בסך הכל ומעלה, עם 7.0 בכל תת-ציון. 7.0 בסך הכל ומעלה, עם ציוני משנה לפחות 6.5.
TOEFL IBT 105 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 25 בציוני משנה. 105 בסך הכל עם מינימום 22 בציוני משנה.
או
100 בסך הכל עם מינימום 25 בכתיבה ו 22 בציוני משנה אחרים.
מבחן פירסון באנגלית (אקדמי) 75 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 70 בציוני משנה. 70 בסך הכל ומעלה, עם מינימום 65 בציוני משנה.
עדכון אחרון: מרץ 2020

אודות בית הספר

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. קרא פחות
לונדון , סינגפור + 1 יותר פחות