ה PhD בניהול סכסוכים בינלאומיים (INCM) ב Kennesaw סטייט (KSU) יש כיום תלמידים מכל רחבי העולם, יצירת סביבה דינמית, אך אינטימית, חינוך. INCM הוא תחום שיש לו כיום כמה הזדמנויות השתלמות. תכנית PhD זו מציעה מספר מרכיבים מרכזיים זמינים ברוב תוכניות דוקטורט אחרות בתחום זה למעלה באיכות, מאסטרנטים. כל סטודנט לתואר שלישי, לאחר שסיים את קורסי ליבה, ניתן הגמישות להתמקד בלימודיהם בתחום הרצוי שלהם.

סקירה

INCM הוא רק אחד מתוך כמה תוכניות כאלה זמינים בצפון אמריקה. לסטודנטים לתואר שלישיים המתקבלים לתכנית הכשרה והזדמנויות תחומיות רחבות לצייר על מערך של תחומים אקדמיים. בוגרים יוכלו לטפל בבעיות מבסיס ידע מתוחכם של גישות מהותיות, תיאורטית, מעשיות, ומתודולוגיות.

קורסי הליבה להכין אותם במיומנויות גלובליות מרכזיות כוללות:

 • הדינמיקה בין תרבותית לסכסוך כלל-עולמי
 • ניתוח סכסוך כלכלי
 • יחסים בינלאומיים
 • תורת ניהול סכסוך
 • הכנה מתודולוגי הוא קפדני, כולל קורסי חובה אופציונליים שיטות כמותיות ואיכותיות, עיצוב מחקר, ואת תכנית בינלאומית וניתוח מדיניות והערכה. תכנית PhD גם דורשת בוגרים להשיג ניסיון ומומחיות בינלאומיים משמעותיים בשפה שאינה אנגלי.

חזון

כדי להפוך תכנית PhD מובילי הכנת מלומד מתרגל לקראת האתגרים המורכבים של מניעה, ניהול, והפיכת סכסוכים בינלאומיים.

מטרה

במשרה מלאה זה, בינתחומי, ב-מגורי תכנית נועדה לענות על הביקוש העולמי עבור מתרגלים חוקרים להתייחס המערך המורכב של אתגרי סכסוך וביטחון בינלאומיים באמצעות הפיתוח והיישום של מחקר מבוסס אמפירי, המלצות למדיניות, ופתרונות. בוגרי PhD INCM מוכנים להתחרות על תפקידי סגל אקדמי באוניברסיטה לקביעות ומגוון רחב של תפקידים מבצעיים בממשלה, סוכנויות לא ממשלתיים, ואת הקהילה העסקית הגלובלית.

תכנית יעדים

INCM PhD מציעה מספר מרכיבים מרכזיים זמינים ברוב תוכניות דוקטורט אחרות בתחום זה לסטודנטים לתארים מתקדמים באיכות גבוהות:

 • אופיו הבינתחומי של התכנית מקנה לבוגרים בעלי הכשרה רחבה המאפשרת להם לשלב את ממצאי המחקר האחרונים לפרסומים באופן תיאורטי עשירים, נושא רלוונטי ודוחות.
 • ההכשרה מתודולוגית הקפדני מכינה בוגרים כדי לטפל בבעיות סכסוך הגלובליות באמצעות כמותיים האחרונות והיעילה ביותר ושיטות מחקר איכותניות.
 • הניסיון הבינלאומי מאפשר לבוגרים להשתלב תאוריה והפרקטיקה בניתוחם של סכסוכים בינלאומיים.
 • כשירות מקצועי בשפה שאינה אנגלי מכין סטודנטים עבור היישום המוצלח של כישוריהם בזירה הגלובלית.
 • ההכשרה הפדגוגית ספציפית בהקשר להשכלה הגבוה וחוויות ההוראה המודרכות מציעות הכנה יוצאת דופן עבור בוגרים מעוניינים בקריירה אקדמית.
 • גישת סגל מנוסה קשרי עבודה הדוקים עם פרופסורים להקל על מחקר שיתוף השלים בזמן של דיסרטציות תואר הדוקטורט.
 • הגיוון בקמפוס (סטודנטים מ142 מדינות כיום ללמוד בKSU) ובתכנית לתואר השני תורמת להבנה רחבה של נושאי סכסוך העולמיים.
 • קשרים האמיצים בין KSU ואזור מטרו אטלנטה ומשאבי החוב שלה לספק הזדמנויות למופת לשיתוף פעולה מעבר לקמפוס.

תנאי קבלה

כדי להיחשב עבור קבלתי את הדוקטורט בניהול סכסוכים בינלאומי, מועמדים חייבים להשלים את היישום האלקטרוני עבור קבלה לתואר שני עם דמי רישום 60 $ ניתן להחזרה ולהגיש את המסמכים התומכים הבא עד למועד -1 באוגוסט עד להיחשב לסמסטר האביב או מרץ 1 המועד האחרון כדי להיחשב עבור סמסטר הסתיו.

1. תעתיקים

שלח תמלילים רשמיים מכל מוסדות החינוך על-התיכוניים שהשתתפתם בו. שים לב שלמרות תמלילים לא רשמיים ניתן להעלות באינטרנט, אתה עדיין צריך לעבור תמלילים רשמיים.

תמלילים הוגשו ממוסדות זרות חייבים להיות מלווי הערכה רשמית. תמלילים יכולים להיות מוערכים על ידי אחת מהסוכנויות הבאות. ערכות צריכות לכלול כמובן אחר כמובן וחישוב GPA שלך. ההערכה חייבת לבוא אלינו במעטפה חתומה או באופן אלקטרוני ישירות מהסוכנות.

 • שירות Evalutation, Inc.
 • יוסף Silney and Associates, Inc.
 • שירותי חינוך העולם (WES)

2. ציון מבחן GRE הרשמי

שלח עותק של ציוני GRE שלך משירות הבדיקה החינוכי. ראה טבלת GRE ניקוד לקבלת מידע נוסף.

הצהרת כוונות 3.

תאר התעניינותך המחקר של ניהול סכסוך בינלאומי וכל חוויות רלוונטיות שאתה מביא לתכנית ולתאר כיצד אתה מאמין תכנית PhD יכולה לקדם את האינטרסים שלך. בזמן שאתה לא צפוי להיות הצעה מלאה שפותחה בעת הגשת הבקשה, זיהוי מוקדים אקטואליים, אזוריים, תיאורטית, או מתודולוגית ישפר התחרותיות הכלליות שלך. ההצהרה שלך תיבדק על ידי ועדת קבלת INCM של סגל ממגוון דיסציפלינות. את היישום המקוון בוגר KSU יאפשר לכם להעלות התיעוד הנדרש הזה.

בנוסף, מומלץ מאוד לזהות תוכנית סגל שאיתו שאולי תרצה לעבוד וליצור קשר עם סגל אלה לגבי זמינותם כמדריכים ויועצים מסה. קשר כזה צריך להיות בהפניה של הצהרת כוונות. הנוכחות של חברי סגל מעונייני האג'נדה המחקרית הספציפית שלך משפרת את הסבירות כי אתה תפיק מסה של איכות אקדמית גבוהה. תמיכת פקולטה עבור היישום שלך יכולה לשפר את הסיכויים שלך לקבלה לתכנית (על אף שהוא אינו ערובה לקבלה).

לדוגמא כתיבה 4.

הכנס דוגמת כתיבת הוכחת הכתיבה שלך יכולה אנליטיות ככל שהם מתייחסים השכלה או ניסיון מקצועי גבוהות. דוגמת כתיבה כזו היא עדיפה באנגלית, לעומת זאת, היא תתקבל בשפה אחרת מלווה בתרגום לאנגלית. אין דרישות אורך, עם זאת, דוגמאות יותר (למשל, בכיר או עבודת המאסטר) צריך להיות מלווה סיכום מופשט או מבצעת. את היישום המקוון בוגר KSU יאפשר לכם להעלות התיעוד הנדרש הזה.

קורות חיים או Curriculum Vitae 5.

שלח מסמך המציג את ההתקדמות הכרונולוגית של החוויות החינוכיות ועבודה שלך כולל כל מידע נוסף שאתה סבור רלוונטי כדי לתמוך את הבקשה שלך. את היישום המקוון בוגר KSU יאפשר לכם להעלות התיעוד הנדרש הזה.

6. מכתבי המלצה

שלושה מכתבי ההמלצה יש להגיש באמצעות משרד הקבלה הבוגרת KSU. שתיים שאמורים להיות מן השופטים שיכולים לתאר בפירוט הכישורים, המוטיבציה, והסיכויים שלך להצלחה בתכנית.

7. דרישות נוספות עבור סטודנטים בינלאומיים

כל המועמדים שאינם דוברים ילידיים של אנגלית חייב לקחת את ה- TOEFL (ציון מינימום של 88) או IELTS (ציון מינימום של 6.5), אלא אם כן: הם באים ממדינות פטורות; סיימו את לימודיהם במכללה או באוניברסיטה בארצות הברית מוכר באופן המקובל על KSU; או שלמדו בהצלחה במשך שנה אחת לפחות באוניברסיטה שבה אנגלית היא המדיום של ההוראות. אם הקריטריונים האלה חלים אתה רשאי להגיש בקשת ויתור TOEFL.

שפת ההוראה של התוכנית:
 • אנגלית

ראה עוד 2 תוכניות שמוצעות על ידי Kennesaw State University »

קורס זה הוא מבוסס קמפוס
Start Date
Duration
בקשת מידע
תכנית מלאה
Price
290 USD
לפי מיקום
לפי תאריך
Start Date
מועד אחרון להגשת בקשה
Start Date
ספט 2019
מועד אחרון להגשת בקשה
Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date

ספט 2019

Location
מועד אחרון להגשת בקשה
End Date