טכנולוגיית אנרגיה בת קיימא phd

כללי

תיאור התכנית

תחומי הנושאים הכלולים כוללים:

 • מערכות חום משולבות
 • טכנולוגיות קירור
 • מחזורי כוח חום
 • אחסון אנרגיה
 • ערים אקולוגיות / ערים חכמות
 • חומרי בניין בר קיימא
 • כלי רכב, תחבורה וזיהום זיהום
 • מערכות פוטו-וולטאיות תרמיות; מערכות אנרגיה סולארית (למשל קירור מופעל על ידי השמש); אנרגיית רוח
 • מערכות התפלת מים סולאריים
 • ניהול פסולת וסילוק בר קיימא
 • נקי מאובן דלק טכנולוגיות לכידת פחמן

קורס זה דורש 2: 1 או שווה ערך בינלאומי ו / או אדונים ברמה הכשרון או לעיל בנושא רלוונטי, וכן רמה IELTS 6.0 (5.5 בכל אלמנט).

זה בדרך כלל הושלם על פני תקופה של כשלוש שנים.

מתקנים

תהיה לך גישה מתקני מחשוב, להשלים עם התוכנה תצטרך, בניין מעבדות טכנולוגיה סדנה טכנית, חבילת ייצור דיגיטלי וסדנה עושה מודל יספק לך כלים נוספים לניתוח חקירה.

מרכז מרמונט לאנרגיה מתחדשת כולל מעבדות מחקר המצוידות במגוון טכנולוגיות, כולל פאנלים פוטו-וולטאים, קולטי שמש, צינורות אור, טורבינות רוח ומשאבות חום מקוריות. בניין מחקר בר קיימא (SRB) נועד לשמש בניין מופת, המדגים טכניקות המדינה- of-the-art עבור אחריות סביבתית, ברת קיימא.

הבניין מספק חדרי מעבדה, משרדים וסמינרים, והחללים הוגדרו לתמיכה במספר אסטרטגיות חימום, קירור ואוורור שונות. טכנולוגיות משולבות כוללות פוטו-וולטאי (PV), אספני חום תרמי, טורבינות רוח, מערכות חום וחום משולבות, צינורות אור, חלונות ניקוי עצמי ומערכות לאיסוף מי גשמים.

Creative Energy בתים פרויקט הוא חלון ראווה של חדשניים, המדינה- of-the-art אנרגיה יעילה בתים של העתיד. שישה בתים שנבנו על קמפוס אוניברסיטת פארק יהיה מתוכנן דרגות שונות של חדשנות וגמישות כדי לאפשר בדיקה של היבטים שונים של שיטות מודרניות של בנייה. הפרויקט נועד לעורר רעיונות עיצוב בר קיימא ולקדם דרכים חדשות של מתן דיור בר השגה, דיור בר קיימא לסביבה כי הם חדשניים בעיצוב שלהם.

כמה חברות בינלאומיות, כולל EON, BASF ו Tarmac סיפקו מימון לפרויקט. המרכז לחינוך סביבתי (EEC) - סטודיו לעיצוב - הוא קומפלקס של שלושה כנפיים חד-קומתיים ובניין דו-קומתי עם חצר במרכז. העיצוב של EEC כתובות בעיות מעשיות כולל קיימות, תחזוקה נמוכה ואנרגיה נמוכה. הגג משולב עם 18 kWp PV.

מתקני הסדנה של הפקולטה כוללים מתקן להכנת מודל וחבילת ייצור דיגיטלית עם נתב תלת-ממדי, מדפסת תלת-ממדית וחיתוך לייזר.

תמיכת מחקר

תמיכה לתלמידי מחקר לתואר שני מתואמת באמצעות משרד המחקר הפקולטה. לכל סטודנט לתואר שלישי יהיה מפקח אקדמי ראשי ומפקח נוסף אחד לפחות. פגישות פיקוח פורמליות רגילות, בדרך כלל אחת לחודש, יתקיימו עם אחד או שני מפקחים שלך.

אנו מספקים גם יועצים אקדמיים לתארים מתקדמים PGR חזרות אשר זמינים אם יש לך שאילתה על הליכים הקשורים מחקר, מודאגים על ההתקדמות שלך או את המתקנים הזמינים. כל תלמידי הדוקטורט נרשמים לתוכנית ההדרכה של הפקולטה להנדסה, זוהי תכנית מובנית של הדרכה על מסגרות חיצוניות פורמליות כגון הצהרת מיומנויות משותפות, מסגרת פיתוח המחקר (RDF) והנחיות המועצה למחקר.

המועצה למדעי ההנדסה והמדעים (EPSRC) הכירה בתכנית הסגל שלנו כסטנדרט מוביל בתחום של מחקר ופיתוח והדרכה. לפקולטה יש קשרים מצוינים עם התעשייה ותבטיח לך לפתח מיומנויות הניתנות להעברה, אשר תהיינה בעלות תועלת במגוון קריירות. כמו כן תהיה לך גישה לתוכנית המחקר של חוקר המדרשה.

דרישות כניסה

 • דרישות כניסה: 2.1 (או שווה ערך בין-לאומי) ו / או אדונים ברמת הכשרון או למעלה בנושא רלוונטי
 • IELTS: 6.0 (לא פחות מ -5.5 בכל רכיב)
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. קרא פחות
נוטינגהם , אוביידו , נינגבו + 2 יותר פחות