הנדסה כימית

כללי

תיאור התכנית

קורס זה דורש 2: 1 או שווה ערך בינלאומי ו / או אדונים ברמה הכשרון או לעיל בנושא רלוונטי, וכן רמה IELTS 6.0 (5.5 בכל אלמנט). זה בדרך כלל הושלם על פני תקופה של כשלוש שנים.

מתקנים

יש מעבדות נרחבות עם ציוד מהספסל כדי בקנה מידה הצמח טייס. אנחנו אחד המחלקות הבודדים בבריטניה עם גישה ספקטרוסקופיה המונית, סריקת מיקרוסקופ אלקטרונים מיקרוסקופ כוח אטומי ו 'מציאות מציאותית' שבו אתה יכול לבנות לייעל את עצמו מפעל עיבוד מלא.

לסטודנטים לתואר שני יש גם גישה למתקני מחקר הכוללים מגוון של ציוד, לדוגמה:

  • סך הכל פחמן אורגני
  • עיכול חומצה חזקה של סלעים
  • מכוני בדיקה למחקר - זרימה רב-תכליתית
  • זרוק צינור תנור
  • לזרום בצינור צינור
  • מרכז מיקרוגל

תמיכת מחקר

תמיכה לתלמידי מחקר לתואר שני מתואמת באמצעות משרד המחקר הפקולטה. לכל סטודנט לתואר שלישי יהיה מפקח אקדמי ראשי ומפקח נוסף אחד לפחות. פגישות פיקוח פורמליות רגילות, בדרך כלל אחת לחודש, יתקיימו עם אחד או שני מפקחים שלך. כמו כן, אנו מספקים יועצים אקדמיים לתארים מתקדמים PGR חזרות סטודנטים אשר זמינים אם יש לך שאילתה על הליכים הקשורים מחקר, מודאגים על ההתקדמות שלך או את המתקנים הזמינים.

כל תלמידי הדוקטורט נלמדים לתכנית ההדרכה של הפקולטה להנדסה, זוהי תכנית מובנית של הדרכה על מסגרות חיצוניות פורמליות כגון הצהרת מיומנויות משותפות, מסגרת פיתוח המחקר (RDF) והנחיות המועצה למחקר. המועצה למדעי ההנדסה והמדעים (EPSRC) הכירה בתכנית הסגל שלנו כסטנדרט מוביל בתחום של מחקר ופיתוח והדרכה.

לפקולטה יש קשרים מצוינים עם התעשייה ותבטיח לך לפתח מיומנויות הניתנות להעברה, אשר תהיינה בעלות תועלת במגוון קריירות. כמו כן תהיה לך גישה לתוכנית המחקר של חוקר המדרשה.

קריירה

סיכויי קריירה ותעסוקה

אוניברסיטת נוטינגהאם כבר שם כמו האוניברסיטה הטובה ביותר בבריטניה לתעסוקה בוגר, על ידי 2017 טיימס ואת יום ראשון טיימס מדריך טוב האוניברסיטה.

אוניברסיטת נוטינגהאם הוא שם בעקביות כאחד האוניברסיטאות ממוקדות ביותר על ידי המעסיקים הבוגרים של בריטניה בוגר * והוא יכול להציע לך יתרון כאשר מדובר על הקריירה שלך.

סטודנטים בפקולטה למדו על מנהלי ייצור ומנהלים, אנשי IT וטלקומוניקציה, אנשי עסקים, מחקר ומנהל, מדענים, מהנדסים וטכנאים, אנשי מקצוע בתחום הטבע והחברה, אנשי מקצוע בתחום ההוראה והחינוך, וכן תפקידים הנדסיים שונים .

דרישות כניסה

  • דרישות כניסה: 2.1 (או שווה ערך בין-לאומי) ו / או אדונים ברמת הכשרון או למעלה בנושא רלוונטי
  • IELTS: 6.0 (לא פחות מ -5.5 בכל רכיב)
עדכון אחרון: מרץ 2020

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. קרא פחות
נוטינגהם , אוביידו , נינגבו + 2 יותר פחות