- הנדסה אזרחית

כללי

תיאור התכנית

נושאי מחקר בהנדסה אזרחית יכולים להתבסס על מבנים, גיאוטכניקה, מכניקת נוזלים, תחבורה, מדידות GPS, חומרי כביש ועוד היבטים רבים אחרים.

קורס זה דורש 2: 1 או שווה ערך בינלאומי ו / או אדונים ברמה הכשרון או לעיל בנושא רלוונטי, וכן רמה IELTS 6.0 (5.5 בכל אלמנט). זה בדרך כלל הושלם על פני תקופה של כשלוש שנים.

מתקנים

ישנם מתקנים רבים זמינים לסטודנטים לתואר שני מחקר על פני שתי חטיבות מחקר כולל אלה בבניין מחקר המדרכה, נוטינגהאם Geospatial המכון ואת נוטינגהאם מרכז גיאומכניקה.

בניין מחקר המדרכה הוא מרכז בנוי של 2.4 מיליון ליש"ט למחקר ופיתוח בכל תחומי הנדסת המדרכות; עיצוב, ביצועים, תחזוקה וחומרים. הוא כולל מעבדות לבדיקת אספלט, בטון, ביטומן, אגרגטים, חומרי סלילה ממוחזרים אחרים, כמו גם מדרכות טייס בקנה מידה.

המכון הגיאו-מרחבי נוטינגהאם הוא מרכז מחקר רב תחומי עם מתקנים המכסים גיאו-אינפורמטיקה ומידול נתונים, אינטליגנציה גיאו-מרחבית, יכולת פעולה הדדית ואמות מידה, שירותים מבוססי מיקום וסמנטיקה, חשיבה והכרה.

מרכז נוטינגהאם לגיאומכניקה (NCG) הוא מרכז מחקר רב-תחומי המפגיש בין מומחיות מחומרים אזרחיים, חומרים ומהנדסת מכרות, וכן במתמטיקה לפתרון כל סוגי בעיות הקרקע והסלע בתכנון הנדסי ובנייה.

ישנן שתי מעבדות היוצרות את מרכיבי המפתח ל NCG. אלה הם מעבדת מכניקת הקרקע - לבדיקת חומרים חלקיקים של אדמה "רכים", בעיקר קרקעות וחומרים גרעיניים ומעבדת מכניקת הסלעים - לבדיקת סלעים יחד עם חומרים המשמשים לתמיכה בחפירות סלעים.

מצויד במערך של מתקנים ניסיוניים מודרניים, המעבדות אחראיות לתמיכה בפעילויות מחקר, מתן הכשרה לסטודנטים לתואר ראשון ולסטודנטים לתארים מתקדמים וכן כבסיס לביצוע בדיקות מסחריות וייעוץ לתעשייה.

תמיכת מחקר

תמיכה לתלמידי מחקר לתואר שני מתואמת באמצעות משרד המחקר הפקולטה. לכל סטודנט לתואר שלישי יהיה מפקח אקדמי ראשי ומפקח נוסף אחד לפחות. פגישות פיקוח פורמליות רגילות, בדרך כלל אחת לחודש, יתקיימו עם אחד או שני מפקחים שלך.

אנו מספקים גם יועצים אקדמיים לתארים מתקדמים PGR חזרות אשר זמינים אם יש לך שאילתה על הליכים הקשורים מחקר, מודאגים על ההתקדמות שלך או את המתקנים הזמינים.

כל תלמידי הדוקטורט נרשמים לתוכנית ההדרכה של הפקולטה להנדסה, זוהי תכנית מובנית של הדרכה על מסגרות חיצוניות פורמליות כגון הצהרת מיומנויות משותפות, מסגרת פיתוח המחקר (RDF) והנחיות המועצה למחקר. המועצה למדעי ההנדסה והמדעים (EPSRC) הכירה בתכנית הסגל שלנו כסטנדרט מוביל בתחום של מחקר ופיתוח והדרכה.

דרישות כניסה

דרישות כניסה: 2.1 (או שווה ערך בין - לאומי) ו / או אדונים ברמת הכשרון או לעיל בנושא רלוונטי IELTS: 6.0 (לא פחות מ 5.5 בכל רכיב)

עדכון אחרון: נוב 2017

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

אודות בית הספר

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community.

TheFaculty of Engineering at Nottinghamis known for its world-class research, inspirational teaching, and diverse academic community. קרא פחות
נוטינגהם , אוביידו , נינגבו + 2 יותר פחות